بازگشت

آب کردن فوری چربی پهلو با این سبزی خوش عطر !

نویسنده : عصرمگ
۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۲۲

آب کردن فوری چربی پهلو با این سبزی خوش عطر ! : اگر به دنبال راهی برای آب کردن چربی های پهلو هستید فراموش نکنید که بهترین راه ورزش و اصلاح الگوی تغذیه است.

 

 

آب کردن فوری چربی پهلو

با عصرمگ همراه شوید …

 آب کردن فوری چربی پهلو  :  چربی سوزی یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در پروسه کاهش وزن است. البته که تنها با تغییر در برنامه گذایی و گنجاندن برخی مواد غذایی چربی سوز نمی تواند در لاغری معجزه کند اما داشتن یک برنامه غذایی سالم در کنار برنامه ورزشی منظم در روند کاهش چربی و لاغری تاثیر گذار اشت. در این مطلب معجونی فوق العاده از یک میوه معطر برای افزایش چربی سوزی به شما معرفی می کنیم. آب کردن فوری چربی پهلو /

معجونی جادویی برای سوزاندن چربی ها

 آب کردن فوری چربی پهلو  : سم زدایی از کبد عامل مهم و اساسی در سوزاندن چربی به خصوص چربی های دور شکم و کمر به شمار می رود زیرا کبد به سوزاندن چربی های ذخیره شده در بدن کمک می کند. براساس نتایج یک مطالعه که انجام شده است، نوشیدن روزانه یک لیوان معجون جعفری و لیمو با معده خالی میزان سوخت و ساز بدن را دست کم ۴۰ درصد افزایش می دهد.

 

مواد لازم برای تهیه معجون لاغری

 

یک دسته جعفری
یک عدد لیمو
یک لیوان آب

 

طرز تهیه معجون لاغری

 آب کردن فوری چربی پهلو  :  جعفری ها را ریز خرد کنید و با اضافه کردن آب لیمو و سپس یک لیوان آب، معجون را آماده کنید سپس این معجون را هر روز بنوشید، اما فقط برای پنج روز. سپس، شما باید یک استراحت ۱۰ روزه به بدنتان بدهید و برنامه را دوباره از ابتدا آغاز کنید.(با مشورت پزشک)این معجون برای سوزاندن کالری استفاده می‌شود و ویتامین ها و مواد معدنی را به بدن می‌رساند و علاوه بر این، با استفاده از آن شما می توانید سه کیلوگرم کمتر از پنج روز کاهش وزن داشته باشید.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

3 × پنج =