بازگشت

آخرین اخبار از وضعیت جسمانی ” بهنام صفوی “

Avatarنویسنده : عصرمگ
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت : ۱۳:۳۵
Rate this post

آخرین اخبار از وضعیت جسمانی ” بهنام صفوی ” : بهنام صفوی خواننده پاپ موسیقی در حال حاضر با امکانات بیمارستان در خانه بستری است و شرایط هشیاری ثابتی دارد.

 

 

 وضعیت جسمانی " بهنام صفوی "

آخرین وضعیت جسمانی بهنام صفوی

 وضعیت جسمانی ” بهنام صفوی ”  :  به گزارش سایت خبری   عصرمگ ، بهنام صفوی خواننده جوان موسیقی پاپ تابستان سال ۹۶ پس از تشدید شرایط بیماری برای جراحی توسط پروفسور سمیعی راهی آلمان شد و عملی را با موفقیت پشت سر گذاشت و پس از بهبودی شرایط جسمی به ایران بازگشت اما دی ماه ۹۷ بار دیگر در بیمارستان بستری شد.

 وضعیت جسمانی ” بهنام صفوی ”  :  رضا فوادیان مدیر برنامه های بهنام صفوی درباره آخرین وضعیت باین خواننده جوان به خبرنگار صبا گفت: بهنام پس از ۴۵ روز بستری در بیمارستان با همان شرایط آی سی یو و امکانات لازم به خانه منتقل شده است.

وی افزود: وضعیت بهنام صفوی در شرایط ثابتی قرار دارد، گاهی اوقات هشیار است و صحبت می کند و گاهی وقت ها به دلیل شرایط بیماری و داروهای مصرفی خواب است.

 وضعیت جسمانی ” بهنام صفوی ”  :  فوادیان در پایان درباره حمایت هنرمندان از بهنام صفوی گفت: سیروان و زانیار خسروی و شهاب رمضان هنرمندانی بودند که در این شرایط با رضایت خانواده بهنام صفوی از او حمایت کردند و دو شب در سالن ایرانیان آهنگ‌هایی از بهنام صفوی، سیروان خسروی، زانیار خسروی و شهاب رمضان اجرا شد.

 

  • تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت : ۱۳:۳۵
  • دسته :
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


یک × پنج =