بازگشت

آخرین قیمت خرید دلار در بانک ها امروز شنبه 13 بهمن 97

Avatarنویسنده : عصرمگ
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت : ۱۲:۰۲
آخرین قیمت خرید دلار در بانک ها امروز
Rate this post

آخرین قیمت خرید دلار در بانک ها امروز شنبه ۱۳ بهمن ۹۷  : آخرین قیمت های بازار را در عصرمگ دنبال کنید … قیمت ها به روز می باشند …

آخرین قیمت خرید دلار در بانک ها امروز

 
قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک‌ها ۱۱هزار و ۳۳۱ تومان تعیین شد.

قیمت خرید دلار در بانک‌ها امروز شنبه ۱۳ بهمن ۹۷

به گزارش سایت خبری عصرمگ ، بعد از شتاب ریزش قیمت‌ها در بازار ارز و افزایش مراجعه مردم به مراکز خرید و فروش ارز برای فروش ارزهای خانگی، بانک مرکزی از بانک‌ها خواست نسبت به خرید ارزهای مردمی فعال شوند.

برهمین‌اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. دستور بانک مرکزی به بانک‌ها بعد از آن صادر شد که صرافی‌ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال‌ها واگذار کرده بودند.

امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۳۳۱ تومان و ۵ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۹۸۵ تومان و ۹ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۴ هزار و ۸۳۰ تومان و ۶ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند.

قیمت خرید امروز دلار و یورو و پوند در بانک‌ها نسبت به اخرین روز هفته قبل کاهش یافته است.

نرخ خرید ارز در بانک‌ها، از زمان اعلام تا مدتی عموماً رو به افزایش بود؛ به‌طوری که نرخ خرید دلار در شعب ارزی بانک‌ها در ابتدا از ۹۵۰۰ تومان آغاز شد و به بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان نیز رسید، اما از حدود یک ماه قبل بانک‌ها نرخ خرید دلار را کاهش دادند.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


سیزده + 5 =