بازگشت

آدرس اینستاگرام مریم مقتدری دانشجوی قلابی دندانپزشکی شهید بهشتی تهران

Avatarنویسنده : عصرمگ
17 سپتامبر 2019 ساعت : 13:10
مریم مقتدری دانشجوی دندانپزشکی شهید بهشتی

آدرس اینستاگرام مریم مقتدری دانشجوی قلابی دندانپزشکی شهید بهشتی تهران ,مریم مقتدری دانشجوی دندانپزشکی شهید بهشتی چگونه بدون کنکور وارد دانشگاه شد ؟ دستگیری مریم مقتدری,مریم مقتدری,مریم مقتدری در شبکه چهار,مصاحبه با مریم مقتدری

مریم مقتدری دانشجوی دندانپزشکی شهید بهشتی چگونه بدون کنکور وارد دانشگاه شد ؟ دستگیری مریم مقتدری,مریم مقتدری,مریم مقتدری در شبکه چهار,مصاحبه با مریم مقتدری

 

005 1 1024x716 - آدرس اینستاگرام مریم مقتدری دانشجوی قلابی دندانپزشکی شهید بهشتی تهران

عصرمگ :

آدرس اینستاگرام مریم مقتدری دانشجوی قلابی دندانپزشکی شهید بهشتی تهران :  

عکس های بی حجاب دختر دانشجویی که بدون کنکور وارد رشته دندانپزشکی شهید بهشتی شده

 

آدرس اینستاگرام مریم مقتدری دانشجوی قلابی دندانپزشکی شهید بهشتی تهران :   جنجال دختری ۲۳ ساله به نام مریم مقتدری دانشجوی دندان پزشکی که در کنکور دانشگاه قبول نشده بود بارتاب زیادی در برخی از شبکه های اجتماعی داشت. این دختر دانشجو بدون قبولی در کنکور و بدون ثبت نام در دانشگاه دانشجوی این رشته پر طرفدار شده بود!

آدرس اینستاگرام مریم مقتدری دانشجوی قلابی دندانپزشکی شهید بهشتی تهران :   در همین خصوص رییس کلانتری ولنجک از دستگیری دختری که بدون شرکت در کنکور و حتی ثبت نام در دانشگاه اقدام به حضور در کلاس های رشته دندانپزشکی در دانشگاه شهید بهشتی کرده بود، خبر داد.

 

ویدئوی اظهارات مریم مقتدری را در صفحه اینستاگرامش ببینید : https://www.instagram.com/maryam.moqtaderi

 

 

آدرس اینستاگرام مریم مقتدری دانشجوی قلابی دندانپزشکی شهید بهشتی تهران :   سرهنگ رضا صادقی در گفت وگویی دراین باره گفت: مدتی قبل با پیگیری حراست دانشگاه شهید بهشتی پرونده ای برای رسیدگی به کلانتری ولنجک ارجاع شد که در پی آن دختری جوان بدون طی هرگونه مراحل ثبت نام و حتی شرکت در کنکور اقدام

به حضور در کلاس‌های تئوری و عملی رشته دندانپزشکی این دانشگاه کرده بود.

 

 

Maryam Moqtaderi Kolob.ir 1 - آدرس اینستاگرام مریم مقتدری دانشجوی قلابی دندانپزشکی شهید بهشتی تهران

آدرس اینستاگرام مریم مقتدری دانشجوی قلابی دندانپزشکی شهید بهشتی تهران :   وی ادامه داد: رسیدگی به این موضوع در دستورکار ماموران کلانتری قرار گرفته و در تحقیقات آنان مشخص شد که دختری ۲۳ ساله از کمتر از یک سال قبل در کلاس‌های درس رشته دندانپزشکی در دانشگاه شهید بهشتی حاضر شده و به دیگر دانشجویان گفته بود که با پرداخت چندین میلیارد و بدون شرکت در کنکور در این دانشگاه ثبت نام کرده است که همین موضوع سبب نارضایتی دیگر دانشجویان شده و در همین راستا اعتراض خود را به حراست دانشگاه اعلام کرده اند.

آدرس اینستاگرام مریم مقتدری دانشجوی قلابی دندانپزشکی شهید بهشتی تهران :   رییس کلانتری ولنجک با اشاره به ادامه تحقیقات و اخذ مجوز از مقام قضایی، گفت: ماموران کلانتری ولنجک با تکمیل شدن نتایج تحقیقات و اخذ مجوز از مقام قضایی روز گذشته این دختر جوان را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند که این فرد در همان بازجویی هایی اولیه اقرار کرد که هیچگونه ثبت نامی در دانشگاه نداشته و با سوءاستفاده از بی‌توجهی عوامل حراست دم در ورودی دانشگاه وارد فضای دانشگاه شده و با توجه به علاقه ای که به رشته دندانپزشکی داشته در کلاس های مربوط به آن شرکت کرده است.

مریم مقتدری دانشجوی دندان پزشکی

آدرس اینستاگرام مریم مقتدری دانشجوی قلابی دندانپزشکی شهید بهشتی تهران :   صادقی با بیان اینکه خانواده این دختر جوان در خارج از کشور زندگی می کنند و خودش نیز در طول سال چندین بار به اروپا و دیگر کشورها سفر داشته، گفت: متهم از وضعیت مالی خوبی برخوردار است و به همین دلیل نیز زمانی که دیگر دانشجویان از وی در مورد حضور و نحوه قبولی اش در دانشگاه پرسیده اند، مدعی شده که با پرداخت چندین میلیارد تومان پول به دانشگاه امتیاز تحصیلی در این رشته را خریداری کرده است، اما در تحقیقات ماموران مشخص شد که این ادعا به هیچ عنوان صحت ندارد و چنین امکانی وجود ندارد.

آدرس اینستاگرام مریم مقتدری دانشجوی قلابی دندانپزشکی شهید بهشتی تهران :   وی درباره اینکه آیا این فرد اقدام به جعل کارت دانشجویی با مدارک دانشگاهی کرده بود یا خیر نیز گفت: هیچگونه جعلی در این زمینه رخ نداده بود و متهم تنها با سوءاستفاده از غفلت عوامل حراست در ورودی دانشگاه در کنترل کارت دانشجویی وارد دانشگاه شده بود.

آدرس اینستاگرام مریم مقتدری دانشجوی قلابی دندانپزشکی شهید بهشتی تهران :   به گفته رییس کلانتری ولنجک برای این دختر جوان با شکایت حراست دانشگاه، پرونده‌ای تشکیل شده و این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شده است.


مریم مقتدری دانشجوی دندانپزشکی شهید بهشتی چگونه بدون کنکور وارد دانشگاه شد ؟ دستگیری مریم مقتدری,مریم مقتدری,مریم مقتدری در شبکه چهار,مصاحبه با مریم مقتدری

آدرس اینستاگرام مریم مقتدری دانشجوی قلابی دندانپزشکی شهید بهشتی تهران :  

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


هفت + 7 =