بازگشت

آرایش دایم یا میکروپیگمنتیشن چیست

Avatarنویسنده : عصرمگ
17 می 2017 ساعت : 14:23
آرایش دایم یا میکروپیگمنتیشن

 آرایش دایم یا میکروپیگمنتیشن , در این روش رنگدانه ها با سوزن های خیلی ظریف به طور دائم در قسمت فوقانی لایه درم پوست قرار داده می شود .مشتریان معمولا جهت طراحی ابروها , پلک ها یا لب ها و همچنین به منظور بهبود ظاهر و عدم صرف وقت برای آرایش روزانه , آرایش دائم را انتخاب می نمایند .

tato 1 2015 - آرایش دایم یا میکروپیگمنتیشن چیست

 

 

 

 

آرایش دایم یا میکروپیگمنتیشن : رنگدانه ها در قسمتی جایگزین می گردند که ماندگاری داشته باشد. هر چند عوامل بسیاری در میزان ماندگاری تاثیر گذار می باشد . که مهمترین عامل برای ماندگاری داشته باشد . هر چند عوامل بسیاری در میزان ماندگری تاثیر گذار می باشد . که مهمترین عامل برای ماندگاری و زیبایی طراحی به نحوه انجام کار توسط پیگمنتر مربوط می شود . برخلاف روش پر خطر تاتو که هدف آن نقاشی روی چهره و بدن میباشد.

 

آرایش دایم یا میکروپیگمنتیشن : کاربرد و مزایای میکروپیگمنتیشن

 

اصلاح شکل ابروها و قرینه سازی با تکنیک های هاشور ابرو،سایه ابرو و……
خط چشم دایمی و خط مژه برای تقویت مژه های کم پشت از طریق هاشور مژه
اصلاح فرم لب ها، برجسته سازی و بزرگ کردن لب ها، بهبود خط لب پس از ضربه یا جراحی، متعادل سازی لب شکری ها
تغییر رنگ تاتو های آبی و مشکی و قرمز به رنگ های قهوه ای روشن
از بین بردن جای شکستگی داخل ابرو و سر با تکنیک هاشور

 

آرایش دایم یا میکروپیگمنتیشن : میکروپیگمنتیشن چه فرقی با تاتو دارد؟

 

آرایش دایم یا میکروپیگمنتیشن : میکروپیگمنتیشن روشی تقریبا مشابه تاتو به شکل سنتی دارد، با این تفاوت که در این روش، رنگ مانند دانه‌های مو و در جهت رویش موهای ابرو روی پوست می‌نشیند و تفاوت آن با تاتوهای قدیمی این است که دیگر یک کادر پررنگ و ناجور وجود ندارد، فقط تارهایی مانند مو با سوزن نازکی داخل ابرو کشیده می‌شوند که خیلی هم پررنگ و مشخص نیستند بلکه رنگی طبیعی دارند.

 

آرایش دایم یا میکروپیگمنتیشن : تفاوت پیگمنت با تاتو در روش اجرای آن، همچنین بدون درد و خونریزی بودن آن است که درنتیجه التهاب کمتری در افراد ایجاد می‌کند.

در گذشته فردی که تاتو انجام می‌داد ممکن بود تا مدت‌ها از فعالیت‌های روزانه خود دور شود یا نتواند در اجتماع ظاهر شود ولی در این روش، بسته به نوع پوست و ویژگی‌های بدن افراد، التهاب و زخم بسیار کم است.

 

در پیگمنت به دلیل استفاده از کارتریج‌های یکبار مصرف و رنگ‌های تست شده، ایمنی و بهداشت کار بسیار بالا و خطر انتقال بیماری بسیار کم است . باتوجه به ظریف بودن سوزن‌های این دستگاه، درد حاصل از این کار به‌شدت کاهش یافته است و می‌توان به جرات، کلمه پیگمنت بدون درد را به کار برد.

هنگام میکروپیگمنتیشن حواستان باشد که …

 

دستگاه‌ها، رنگ‌ها و ملزومات مصرفی مورد استفاده باید براساس اصول پزشکی تهیه و تولید شده باشند، در غیر این صورت استفاده از وسایل غیراستاندارد می‌تواند عوارض جبران‌ناپذیری برای آرایشگر و مشتری به همراه داشته باشد.

 

پیگمنتر باید دوره‌های آموزشی میکروپیگمنتیشن، تکنیک‌های انجام کار، اصول زیبایی شناختی و طراحی چهره را گذرانده باشد؛ در غیر این صورت به دلیل دائمی بودن آرایش ممکن است خواست مشتری تامین نشود و باعث ایجاد بحران‌های روحی و روانی در فرد شود.

 

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


2 × چهار =