بازگشت

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای 97

Avatarنویسنده : عصرمگ
20 دسامبر 2018 ساعت : 22:51
آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای 97

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای ۹۷ : مدل های زیبا از آرایش چشم و ابرو و لب ویژه شب یلدا برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم امیدواریم لذت ببرید.

 

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای 97 »

 

با عصرمگ همراه شوید …

 

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای ۹۷

 

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای ۹۷  »   اسم شب یلدا همیشه با هندوانه و انار همراه بوده است؛ بنابراین در آرایش مخصوص مهمانی شب یلدا نیز باید به گونه ای از رنگ‌‌‌‌ها استفاده شود که حال و هوای یلدا و المان‌‌‌‌های آن را منتقل کند. از این رو رنگ‌‌‌‌های سبز و قرمز از اصلی‌‌‌‌‌ترین رنگ‌‌‌‌های به کار گرفته شده در میکاپ شب یلدا هستند. جالب است بدانید که دو رنگ سبز و قرمز مکمل یکدیگر هستند به بیان دیگر به علت تضادی که با هم دارند، در دکوراسیون، نقاشی، آرایش و هرجا که به کار گرفته شوند تعادل را ایجاد ‌‌‌می‌کنند.آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای ۹۷ /

در ادامه، گذری ‌‌‌بر اصول میکاپ که برای هر سبکی از آرایش لازم است، می‌زنیم سپس آرایش مناسب شب یلدا را توضیح داده و در پایان ایده‌‌‌‌هایی برای طراحی ناخن‌‌‌‌ها در شب یلدا ‌‌‌می‌آوریم.

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای 97 »

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای ۹۷  » پاکسازی صورت

پیش از آن که مواد آرایشی را به صورت خود بزنید، صورت خود را با یک پاک کننده بشویید تا کاملا تمیز باشد و هنگام استفاده از مواد آرایشی جدید اثری از میکاپ قبلی روی صورت نباشد.

 

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای 97 »

زیر سازی صورت

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای ۹۷  »  اگر مراسم طولانی در پیش دارید و ‌‌‌می‌خواهید مدت زیادی آرایش روی صورتتان بدون تغییر بماند، از پرایمر استفاده کنید. قبل از استفاده از کرم پودر با یک پرایمر صورت را آماده بخش بعدی کنید. برای اینکه دقیقا بدانید اصول زیرسازی را به خوبی روی صورتتان پیاده کنید، راجع به پایه آرایش بخوانید.

 

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای 97 »

استفاده از کرم پودر

با یک کرم پودر نزدیک به رنگ پوستتان کل صورت را به صورت یکنواخت بپوشانید. بهتر است کرم پودر را با براش یا اسفنج به صورت خود بزنید تا چربی اضافه آن گرفته و به صورت یکنواخت پخش شود. اینگونه اثر انگشتتان بر روی صورت باقی نمی ماند.

 

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای 97 »

کانتورینگ

 آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای ۹۷  »  برای این که یک میکاپ فوق العاده داشته باشید، سعی کنید همیشه به وسیله یک کرم پودر تیره‌‌‌‌‌تر و یک کرم پودر روشن‌‌‌‌‌تر از کرم پودر اصلی فرم صورت خود را به ایده آل‌‌‌‌‌ترین فرم ممکن نزدیک کنید.

 

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای 97 »

فیکساتور

از پودر فیکساتور یا تثبیت کننده کمی برداشته و بر روی بخش‌‌‌‌هایی که در آن‌‌‌‌ها به مقدار زیادی کانسیلر استفاده کردید قرار دهید. برای مثال اگر از پودر تثبیت کننده در زیر چشم استفاده نکنید، با حرکات صورت کم کم کانسیلر در چروک‌‌‌‌های زیر چشم جمع ‌‌‌می‌شود. پس از دقایقی با یک براش پودر‌‌‌‌ها را بردارید.

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای 97 »

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای ۹۷  » آرایش ابروها

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای ۹۷  »  با یک مداد ابرو با رنگی نزدیک به رنگ ابروهای خودتان، یا ماژیک ابرو یا هر وسیله ای که برای شما راحت‌‌‌‌‌تر مورد استفاده قرار ‌‌‌می‌گیرد، جاهای خالی ابرو را پر کنید. یادتان باشد که ابروها را به صورت یکنواخت رنگ نکنید تا مصنوعی نشود. یک ابروی طبیعی در قسمت تاج ابرو کم رنگ‌‌‌‌‌تر و در قسمت شکستگی ابرو پررنگ‌‌‌‌‌تر است.

 

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای 97 »

سایه چشم

اگر به آرایش‌‌‌‌های غلیظ علاقه دارید، ‌‌‌می‌توانید غلظت سایه را بیشتر کرده و با این کار سایه چشم خود را به حال و هوای شب یلدا بیشتر نزدیک کنید.

 آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای ۹۷  » ترکیب سایه قرمز و سبز نیز ‌‌‌می‌تواند برای میکاپ شب یلدا مناسب باشد. با سایه‌‌‌‌ها ترکیب قرمز و سبز را در پشت چشم ایجاد کنید. به این شکل که به جای محو کردن تناژهای مختلف سبز در یکدیگر، ابتدا یک سایه قرمز یا صورتی رنگ را در نزدیکی مژه‌‌‌‌ها بزنید، سپس در رنگ سبزی که بالای سایه قرمز ‌‌‌می‌زنید محو کنید. یا بر عکس از خط مژه با رنگ سبز شروع کنید و سپس در رنگ قرمز محو کنید.

 

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای 97 »

همچنین فرم سایه زدن و محو کردن را ‌‌‌می‌توانید به نوعی دیگر انجام دهید. به این شکل که از گوشه خارجی چشم سایه تیره سبز یا قرمز را بزنید، و به تدریج که به وسط پلک نزدیک ‌‌‌می‌شوید، در رنگ دیگر سایه محو کنید.
پایین چشم، زیر خط مژه‌‌‌‌های پایین را با یک سایه قهوه ای سایه بزنید. ‌‌‌می‌توانید از این سایه در گوشه بیرونی پلک نیز استفاده کنید.

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای 97 »

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای ۹۷  » خط چشم

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای ۹۷  »  پس از آن که کار سایه زدن به اتمام رسید، از یک خط چشم سیاه برای کشیدن خط چشم استفاده کنید. این که خط چشم شما باید به چه شکل باشد، با توجه به فرم چشم‌‌‌‌های شما متفاوت است. ‌‌‌

پس از کشیدن خط چشم، با یک مداد سیاه داخل بخش بالایی چشم را بکشید تا مژه‌‌‌‌هایتان پر پشت تر به نظر برسد. در صورت تمایل ‌‌‌می‌توانید با یک مداد قهوه ای تیره داخل چشمتان را بکشید.

در نهایت یا از مژه مصنوعی استفاده کنید یا با ریمل مژه‌‌‌‌های خود را حجیم و بلند کنید.

 

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای 97 »

آرایش لب

برای آرایش شب یلدا بهترین انتخاب برای رنگ رژ لب رنگ قرمز است.   اگر علاقه‌مند هستید که میکاپ شما بیش از این یلدایی باشد با یک قلم نازک و یک رژ خیلی تیره تر از رژ لب خود مانند دانه‌‌‌‌های داخل هندوانه نقاطی را روی لب خود بکشید. این کار میکاپ شما را به یک میکاپ فشن نزدیک ‌‌‌می‌کند.برای شب یلدا آماده شوید! 

 

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای 97 »

آرایش گونه

رنگ رژ گونه شما باید با تم رنگ رژ لبتان همخوانی داشته باشد. بهتر است از یک رژ گونه صورتی کم رنگ استفاده کنید تا صورتتان خیلی رنگی رنگی نشود و بد به نظر نرسد.

 

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای 97 »

هایلایتر

با استفاده از هایلایتر قسمت‌‌‌‌هایی از صورت که برجسته هستند، مانند استخوان بالای گونه را هایلایت کنید.

 

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای 97 »

تثبیت آرایش

در پایان به وسیله یک اسپری آب معدنی آرایش خود را ثابت کنید تا خیالتان راحت شود که آرایش شما پاک نخواهد شد.

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای 97 »

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای ۹۷  » آرایش ناخن‌‌‌‌ها

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای ۹۷  »  ناخن‌‌‌‌ها یک ابزار قدرتمند برای آرایش و زیبایی شما خاص شب‌‌‌‌های ویژه است. با انواع و اقسام رنگ‌‌‌‌ها و و طرح‌‌‌‌ها ‌‌‌می‌توانید ناخن‌‌‌‌های خود را برای شب یلدا زیبا کنید. اگر ناخن‌‌‌‌های شما با آرایش‌تان همخوانی داشته باشد، عالی ‌‌‌می‌شود. برای مثال ‌‌‌می‌توانید به جای اینکه کل ناخن‌‌‌‌ها را به شکل هندوانه و انار طراحی کنید؛ به این صورت که ناخن‌‌‌‌های یک دست را قرمز و دست دیگر را سبز کنید. سپس روی یکی از ناخن‌های قرمز رنگ هندوانه و روی یکی از ناخن‌‌‌‌های سبز رنگ انار بکشید.برای شب یلدا آماده شوید! اگر علاقه یا توانایی کشیدن انار و هندوانه را ندارید، ‌‌‌می‌توانید از رنگ‌های سبز و قرمز برای طراحی ساده ناخن‌‌‌‌هایتان استفاده کنید. قرار گرفتن این دو رنگ در کنار هم خود به خود حال و هوای یلدا را ایجاد می‌کند.

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای 97

photo 2018 12 20 22 27 01 620x615 - آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای 97

آرایش و میکاپ ویژه شب یلدای 97 »

 

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


2 × دو =