بازگشت

آیا حسن آقامیری پناهنده شد؟

Avatarنویسنده : عصرمگ
۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۲۱:۲۰
آیا حسن آقامیری پناهنده شد؟

آیا حسن آقامیری پناهنده شد؟ بعد از انتشار خبر سفر حسن آقامیری حالا برخی این سوال برایشان پیش آمده که حسن آقامیری پناهنده شد؟ حسن آقامیری روحانی که چندی قبل خلع لباس شده بود با انتشار عکسی خبر از سفرش …

177755 345 620x413 - آیا حسن آقامیری پناهنده شد؟

 

با عصرمگ همراه شوید …

 

مهاجرت دائمی ” حسن آقامیری ” و پناهندگی همیشگی

آیا حسن آقامیری پناهنده شد؟ بعد از انتشار خبر سفر حسن آقامیری حالا برخی این سوال برایشان پیش آمده که حسن آقامیری پناهنده شد؟ حسن آقامیری روحانی که چندی قبل خلع لباس شده بود با انتشار عکسی خبر از سفرش به خارج از ایران داده است. اقامیری با یک پرواز عربی مسافرت کرده و احتمالا مقصد او یکی از همین کشورهاست. برخی معتقدند سفر آقامیری دائمی است و او از ایران مهاجرت کرده است.آیا حسن آقامیری پناهنده شد؟ 

آیا حسن آقامیری پناهنده شد؟

 

آیا حسن آقامیری پناهنده شد؟ سیدحسن آقامیری یکی از روحانیون معروف چند سال اخیر بویژه در میان جوانان است و از تمام ظرفیت‌های رسانه‌های موبایلی امروز برای به اشتراک گذاشتن سخنرانی‌هایش استفاده می‌کند. صفحه اینستاگرام او بیش از یک‌ میلیون و ۳۰۰ هزار دنبال‌کننده دارد. منبرهای او معمولا به صورت زنده از صفحه‌اش پخش می‌شوند و کلیپ‌هایی نیز توسط دوستداران او از سخنرانی‌هایش منتشر می‌شوند که معمولا بازدیدکننده‌های قابل توجهی دارند.آیا حسن آقامیری پناهنده شد؟ 

آیا حسن آقامیری پناهنده شد؟ درآمد سیدحسن آقامیری وابسته به روحانیت نیست. او کار و کاسبی شخصی خودش را دارد. به گفته خودش مشاور یک شرکت خصوصی است و کار آزاد هم دارد. او به مجله «همشهری جوان» گفته از حوزه علمیه شهریه نمی‌گیرد و تحت پوشش بیمه حوزه هم نیست. او همچنین گفته است که نه به منبر وابستگی دارد و نه به درآمد حاصل از آن.آیا حسن آقامیری پناهنده شد؟ 

 

  • تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۲۱:۲۰
  • دسته :
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


شش + شش =