بازگشت

احتمال لو رفتن سوالات کنکور سراسری ۹۹ در صورت اجرای پروتکل های جدید وزارت بهداشت !

Avatarنویسنده : عصرمگ
11 آگوست 2020 ساعت : 05:05
روش های طلایی افزایش ساعات مفید مطالعه به سبک نفرات برتر

احتمال لو رفتن سوالات کنکور سراسری ۹۹ در صورت اجرای پروتکل های جدید وزارت بهداشت !

Entrance card at the National University Consultation - احتمال لو رفتن سوالات کنکور سراسری 99 در صورت اجرای پروتکل های جدید وزارت بهداشت !

 

احتمال لو رفتن سوالات کنکور سراسری ۹۹ 

 

به گزارش عصرمگ و به نقل از ایسنا :

🔻بالاخره کنکور عقب افتاد! افزایش احتمال لو رفتن سئوالات کنکور درصورت اجرای پروتکل های جدید وزارت بهداشت!

🔸وزیر علوم «تعویق» در برگزاری کنکور سراسری سال ٩٩ را اعلام کرد

🔹رئیس سازمان سنجش آموزش کشور: تصمیم گیری درخصوص تعویق یک ماهه برگزاری کنکور برعهده ستاد مقابله با کرونا گذاشته شد.

🔹طی چند روز گذشته پروتکل‌های بهداشتی تغییر کرد و وزارت بهداشت برای برگزاری کنکور سراسری دو شرط گذاشت. این در حالی بود که سازمان سنجش بسته بندی سوالات کنکور را تمام کرده بود و در مرحله ارسال آن به استان‌ها و شهرهای محل برگزاری کنکور براساس پروتکل های کارشناسی ارشد بود.

🔹اولین شرط وزارت بهداشت این بود که فاصله صندلی‌ها باید به دو متر افزایش یابد که امکان فراهم کردن فضای با این شرایط برای ما مقدور نبود. شرط دوم وزارت بهداشت این بود که در استان‌های گرمسیری سالن‌ها باید سطح اشغال ۲۰ درصدی داشته باشند، که این مورد نیز با توجه به ظرفیت مراکز برگزاری کنکور برای ما مقدور نبود.

🔹در صورتی که می‌خواستیم موارد مورد نظر وزارت بهداشت را اجرایی کنیم، اتفاقی می افتاد که خط قرمز ما بود و آن این بود که حتی در صورت تامین فضای کافی و ایجاد فاصله دو متری بین داوطلبان باید سوالات کنکور به ۳۹۰ شهر ارسال می شد و در آنجا بر اساس فاصله گذاری جدید پلمب سوالات باز می شد و دفترچه‌ها مجددا مرتب می شدند که در این صورت احتمال لو رفتن سوالات کنکور افزایش می یافت.

🔹در این شرایط سازمان سنجش نمی تواند از معیارهای خود کوتاه بیاید. بنابراین درخواست کردیم یا پروتکل های کنکور سراسری هم مانند آزمون ارشد باشد. یا سازمان سنجش با شرایط جدید وزارت بهداشت نمی تواند کنکور را در موعد مقرر برگزار کند و این موضوع طی نامه ای به استحضار دکتر غلامی وزیر علوم نیز رسید و اعلام کردم که حفاظت آزمون و لو نرفتن سوالات را تضمین نمی‌کنم./ایسنا

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


16 + 16 =