بازگشت

اردوغان : روح هیتلر در جان برخی رهبران اسرائیل دمیده شده است

Avatarنویسنده : عصرمگ
۰۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت : ۲۲:۵۳
اردوغان

رئیس جمهوری ترکیه با انتقاد شدید از قانون جنجالی «کشور یهود» اسرائیل با بیان اینکه هیچ تفاوتی میان درک هیتلر و مقامات اسرائیلی از نژاد برتر وجود ندارد، گفت: روح هیتلر در جان در برخی از رهبران اسرائیل ظهور کرده است.

 

اردوغان

به گزارش عصرمگ و به نقل از خبرگزاری آناتولی، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه با انتقاد شدید از قانون “کشور یهود” اسرائیل گفت: آنکارا به اعتراض خود علیه اقدامات ظالمانه اسرائیل ادامه خواهد داد.

رئیس‌جمهوری ترکیه اظهار داشت: اسرائیل با حملات توپخانه‌ای و تانک‌هایش نشان داد که دولت تروریسم است. بدون شک اسرائیل صهیونیست‌ترین، فاشیست‌ترین و نژادپرست‌ترین دولت در جهان است.

وی در بخش دیگری از اظهاراتش درباره پایان وضعیت فوق‌العاده در ترکیه گفت: هیچ کس حق ندارد مبارزات ما علیه تروریسم را زیر سوال برد. ما با عملیات خود از جمله عملیات شاخه زیتون و سپر فرات ۴۰۰۰ کیلومتر مربع منطقه امن برای برادران سوری خود در سوریه ایجاد کردیم. ما دوره جدیدی را در منبج آغاز می‌کنیم.

اردوغان افزود: عملیات ما در مرزهایمان تا پایان گروه‌های تروریستی و بازگشت تمام سوری‌ها به خانه‌هایشان ادامه خواهد یافت. دوستان واقعی ما کسانی هستند که در این مبارزات در کنار ما حضور دارند.

  • تاریخ انتشار : ۰۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت : ۲۲:۵۳
  • دسته :
برچسب ها:
- ‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


13 + 3 =