بازگشت

از بردن وز موها با این ماده طبیعی

Avatarنویسنده : عصرمگ
20 می 2018 ساعت : 12:18
خواص سرکه سیب برای موها

 
سرکه سیب یک معجزه برای موهای شما محسوب می شود که علاوه بر رفع وز مو، سبب درخشنگی و خوش حالتی موهایتان هم می شود. در این مطلب شما را با خواص فوق العاده سرکه سیب در رفع وز مو و درخشندگی و زیبایی هرچه بیشتر مو آشنا می کنیم.

 

cab 620x382 - از بردن وز موها با این ماده طبیعی

وز موها را با این ماده طبیعی از بین ببرید

شاید در نگاه اول عجیب و دور از باور به نظر برسه که سرکه سیب باعث درخشندگی موها و از بین روفتن وز مو بشه اما حقیقت داره. سرکه سیب یک پاک کننده و حالت دهنده طبیعی و فوق العاده برای موهای شماست. در این مطلب با خواص فوق العاده سرکه سیب برای مو آشنا می شوید.خواص سرکه سیب برای موها

خواص سرکه سیب برای مو ها

سرکه سیب یک پاک کننده طبیعی و عالی برای موهاست، موهایتان را سالم نگه داشته، به آن درخششی سالم بخشیده، از ریزش موجلوگیری کرده و حجم موهایتان را هم بیشتر می کند.خواص سرکه سیب برای موها
سرکه سیب وز موها را از بین می برد

سرکه سیب مو ها را نرم می کند و با یک برس کشیدن بدون این که موها در هم پیچیده شود می توان موها را شانه کرد. هم چنین باعث می شود تا موها به علت بد شانه نشدن شان دچار موخوره نیز نشوند.

همچنین سرکه سیب علاوه بر اینکه از وز شدن موها جلوگیری می کند بلکه موها را درخشان و براق کرده و از درهم پیچیدن و چند لایه شدن موها نیز جلوگیری می کند.
حالت دهنده طبیعی

سرکه سیب به عنوان یک حالت دهنده بسیار عالی می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای انواع و اقسام کاندیشنر های گران قیمت و شیمیایی باشد. می توانید امتحان کنید!
بستن منافذ اضافی پوست سر

تخلخل طبیعی موجب حفظ رطوبت موها می شود و از خشکی بیش از حد آن ها جلوگیری می کند. حال اگر منافذ پوست بیشتر از حد طبیعی باشد موها رطوبت خود را زود از دست می دهند و خشک و شکننده می شوند. اسیدی بودن سرکه سیب موجب بسته شدن منافذ پوست سر و حفظ بیشتر رطوبت موها و نرمی و مرطوب بودن آن ها می شود.خواص سرکه سیب برای موها
درمان ریزش موها با سرکه سیب

علاوه بر درمان همه جانبه موها به خصوص ریزش مو، سرکه سیب می تواند منجر به تحریک رشد مو در برخی موارد نیز شود.
سرکه سیب یک شامپوی فوق العاده

سرکه سیب یک تمیز کننده فوق العاده قوی برای موهای شما ست. همچنین بدون از بین بردن روغن و چربی طبیعی موها مواد اضافی را از پوست سر و مو پاک می کند.
متعادل کننده PH پوست سر

PH طبیعی سر به سمت اسیدی بودن است یعنی در حالت ایده آل و نرمال در بازه ۴٫۵ تا ۵٫۵ است. بعد از شستن موی سر با شامپو می توان با سرکه سیب PH موها را به حالت طبیعی بازگرداند.خواص سرکه سیب برای موها
درمان خارش و خشکی پوست سر

سرکه سیب یک ضد قارچ و ضد باکتری قوی است که موجب التیام و درمان خارش و خشکی پوست سر می شود.
درمان موخوره

سرکه سیب با نرم کردن موها از موخورده و شکنندگی پایین موها جلوگیری می کند.
نحوه ی استفاده از سرکه سیب

حال که با معجزات سرکه سیب آشنا شدید می توانید از آن در حمام استفاده کنید. هر میزانی که موهایتان نیاز دارد در هفته می توانید از سرکه سیب بعد از شامپو کردن موهایتان استفاده کنید. بعد از شامپو زدن موهایتان سرتان را با سرکه سیب بشویید و یک الی دو دقیقه بگذارید روی موهایتان بماند و سپس موهایتان را خوب آبکشی کنید.

 

برچسب ها:
‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


2 + چهارده =