بازگشت

از چه تاریخی اینستاگرام فیلتر می شود ؟

نویسنده : عصرمگ
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت : ۱۳:۱۸

از چه تاریخی اینستاگرام فیلتر می شود ؟ رییس پلیس فتای ناجا از طرح جدید وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای فیلترینگ هوشمند محتوای مجرمانه در اینستاگرام خبر داد.

 

فیلتر اینستاگرام

احتمال فیلترینگ هوشمند اینستاگرام

 

به گزارش عصرمگ :

 

فیلتر اینستاگرام  »  سردار سید کمال هادیان نفر درباره تغییر بستر اقدامات مجرمانه فضای مجازی پس از فیلترشدن تلگرام گفت: همچنان بیشتر جرائم در فضای تلگرام رخ می دهد، به طوریکه طبق آخرین آمارها ۶۴ درصد جرائم در تلگرام و حدود ۳۲ درصد در اینستاگرام رخ می دهد.فیلتر اینستاگرام

 

وی درباره اینکه آیا امکان فیلترشدن اینستاگرام وجود دارد یا خیر، گفت: تصمیم گیری در این خصوص برعهده کارگروه تعیین محتوای مجرمانه یا شورایعالی فضای مجازی است.

 

فیلتر اینستاگرام »  رییس پلیس فتای ناجا با اشاره به طرح جدید وزارت ارتباطات برای فیلترینگ هوشمند محتوای مجرمانه در اینستاگرام گفت: وزارت ارتباطات سرویس جدیدی را طرح کرده که اگر این سرویس جدید بیاید می تواند با عبور از SSL جدید اینستاگرام ، فیلترینگ هوشمند را در اینستاگرام ارائه دهد که اگر این طرح را ارائه دهد بخشی از محتوای مجرمانه کم می شود.

مخالف رفع فیلتر توئیتریم

هادیانفر در مورد امکان رفع فیلتر از توئیتر نیز گفت: ما کاملا مخالف رفع فیلتر توئیتر هستیم و دلایل خودمان را نیز در این خصوص ارائه داده ایم.فیلتر اینستاگرام

 

  • تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت : ۱۳:۱۸
  • دسته :
برچسب ها:
‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

پنج − سه =