بازگشت

اسامی کشته شدگان و مجروحان ایرانی حادثه کربلا اعلام شد

Avatarنویسنده : عصرمگ
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت : ۰۹:۱۸
اسامی کشته شدگان و مجروحان ایرانی حادثه کربلا

اسامی کشته شدگان و مجروحان ایرانی حادثه کربلا اعلام شد

اسامی کشته شدگان و مجروحان ایرانی حادثه کربلا

اسامی کشته شدگان و مجروحان ایرانی حادثه کربلا

اسامی کشته شدگان و مجروحان ایرانی حادثه کربلا :  نماینده سازمان حج در عراق اعلام کرد: چهار ایرانی در بین مصدومان حادثه مراسم عزاداری عاشورای حسینی(ع) در کربلا شناسایی شدند.

اسامی مجروحان ایرانی حادثه کربلا اعلام شد

اسامی کشته شدگان و مجروحان ایرانی حادثه کربلا :   به گزارش عصرمگ و به نقل از ایسنا، نماینده سازمان حج در عراق اعلام کرد: چهار ایرانی در بین مصدومان حادثه مراسم عزاداری عاشورای حسینی(ع) در کربلا شناسایی شدند.

محسن نظافتی، مدیر دفتر نمایندگی سازمان حج و زیارت در عراق با بیان این که در میان جان باختگان این حادثه تاکنون هیچ ایرانی دیده نشده است، گفت: تاکنون چهار ایرانی در میان مجروحان شناسایی شده اند.

اسامی کشته شدگان و مجروحان ایرانی حادثه کربلا :  او اسامی مجروحان این حادثه را به این ترتیب اعلام کرد: علی جمشیدیان از اصفهان، محمدباقر حائری از قم و محمد یوسفی از قم که در یکی از بیمارستان های کربلا بستری هستند و تا فردا مرخص خواهند شد.

به گفته نظافتی، محمد قربان از دیگر زائران ایرانی است که در این حادثه آسیب دیده بود و به صورت سرپایی مداوا شد.

اسامی کشته شدگان و مجروحان ایرانی حادثه کربلا : رحمانی، مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت نیز اعلام کرده است: بنا بر اطلاعات واصله از عراق، شمار جان باختگان حادثه کربلا به ٣۶ تن رسیده است. تعداد مصدومان نیز ١٢٢ تن گزارش شده است.

این حادثه در جریان برگزاری مراسم «رکضه طویریج» (دویدن طویریج) که هر سال ظهر عاشورا برای بزرگداشت قیام کربلا در بین الحرمین برگزار می شود، رخ داد و تعدادی از زائران زیر دست و پا ماندند.

 

اسامی کشته شدگان و مجروحان ایرانی حادثه کربلا : 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


شش + 16 =