بازگشت

استفتاء رهبر انقلاب درباره کسب درآمد از بورس گردانی

Avatarنویسنده : عصرمگ
15 اکتبر 2020 ساعت : 00:57
استفتاء رهبر انقلاب درباره کسب درآمد از بورس گردانی

استفتاء رهبر انقلاب درباره کسب درآمد از بورس گردانی :  رهبر معظّم انقلاب دربارۀ کسب درآمد از طریق سبدگردانی در بورس پاسخ فرمودند: اگر قانونی در این مورد وجود دارد، باید رعایت شود.

13990723104757642214350710 - استفتاء رهبر انقلاب درباره کسب درآمد از بورس گردانی

 

استفتاء رهبر انقلاب درباره کسب درآمد از بورس گردانی

 

رهبر معظّم انقلاب دربارۀ کسب درآمد از طریق سبدگردانی در بورس پاسخ فرمودند: اگر قانونی در این مورد وجود دارد، باید رعایت شود.

به گزارش عصرمگ  به نقل از تسنیم، کانال فقه و احکام رهبر معظّم انقلاب اسلامی در شبکه‌ مجازی به‌نشانی (leader_ahkam@) جدیدترین استفتائات معظم‌له را دربارۀ کسب درآمد از طریق سبدگردانی در بورس منتشر کرده است.

جدیدترین استفتاء رهبر انقلاب دربارۀ کسب درآمد در “بورس”

سؤال: اگر فردی که در معاملات بورس اوراق بهادار تخصص ندارد، سرمایه‌اش را در اختیار اینجانب قرار دهد که برای او سهام شرکت‌های بورسی را خرید و فروش کنم و مقداری از سود حاصل از معاملات را به او بدهم؛ آیا درآمد حاصل از این نوع معاملات، که اصطلاحاً به آن سبدگردانی گفته می‌شود، اشکال دارد؟

جواب: اگر صاحب سرمایه به شما وکالت دهد با سرمایه‌اش در معاملات بورس درآمد کسب کنید و مقدار مشخصی از سود را به او و بقیه را بابت حق الزحمۀ خود بردارید، اشکال ندارد، البته اگر قانونی در این مورد وجود دارد، باید رعایت شود.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


11 + 20 =