بازگشت

اعلام نتایج کنکور تجربی 98

Avatarنویسنده : عصرمگ
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت : ۰۲:۱۲
اعلام نتایج کنکور تجربی 98 :

اعلام نتایج کنکور تجربی ۹۸ : کنکور سراسری تجربی در تاریخ ۱۴ تیر ۹۸ برگزار شد و همان روز دفترچه سوالات کنکور تجربی ۹۸ منتشر و پاسخنامه کنکور تجربی …

 

اعلام نتایج کنکور تجربی ۹۸,کنکور ۹۸,اعلام نتایج کنکور سراسری,نتایج کنکور سراسری ۹۸,زمان اعلام نتایج کنکور سراسری,کنکور تجربی ۹۸

 

اعلام نتایج کنکور تجربی 98 :

 

اعلام نتایج کنکور تجربی ۹۸ :  کنکور سراسری تجربی در تاریخ ۱۴ تیر ۹۸ برگزار شد و همان روز دفترچه سوالات کنکور تجربی ۹۸ منتشر و پاسخنامه کنکور تجربی نیز طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموز کشور در تاریخ ۱۶ تیر ماه منتشر شد.

اعلام نتایج کنکور تجربی ۹۸ : داوطلبان شرکت کننده در کنکور تجربی ۹۸ با دانلود پاسخنامه کنکور تجربی ۹۸ پاسخ های خود را مقایسه کرده و درصد پاسخ های صحیح خود را در دروس مختلف محاسبه کرده اند و حال بی صبرانه منتظر اعلام نتایج کنکور سراسری هستند. به همین دلیل این مطلب را به نتایج کنکور تجربی ۹۸ اختصاص داده ایم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را مطالعه فرمایید تا از زمان و نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری تجربی ۹۸ و اعتراض به نتایج کنکور سراسری مطلع گردید.اعلام نتایج کنکور تجربی ۹۸ //

 

 

خبر فوری :

 

اسامی نفرات برتر کنکور ۹۸ اعلام شد

اسامی نفرات برتر آزمون سراسری ۹۸ در گروه‌های آزمایشی پنجگانه اعلام شد.

به گزارش عصرمگ ، براساس اعلام سنجش سازمان آموزش کشور، اسامی نفرات برتر داوطلبان آزمون سراسری سال ۹۸ در پنج گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی ، علوم انسانی،؛ علوم آزمایشی هنر و زبان‌های خارجی منتشر شد.

بر این اساس، “علیرضا سخایی راد” از اهواز، “محمد صادق مجیدی یزدی “از تهران، “دانا افاضلی” از تهران ،”آریا جلالی” از لاهیجان، “علی عباسی” از شهرکرد، “سید ارشان دلیلی” از ساری، “پارسا امینی” از مشهد، “فاطمه جعفری” از تهران، “مهران منتظر” از تفت و “محمد مهدی ابوترابی” از تهران به ترتیب رتبه‌های اول تا دهم گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی را ازآن خود کردند.

در گروه آزمایشی علوم تجربی “ایزدمهر احمدی نژاد” از تهران، “محسن راستکار” از تبریز،” فرهنگ امیری” از شیراز، “رسا ظفری” از تبریز، “محمدرضا ارشدی صوفیانی” از تبریز، “امیر رضا بسکابادی” از مشهد، “گلسا مصباحی” از شیراز، “ریحانه فرخی ملکی” از رشت، “سیاوش کیانپور” از اهواز، “امیر حسام زارع” از بیرجند ، “سید مهدی زارع زاده ابرقویی” از ابرکوه نیز به ترتیب رتبه‌های اول تا دهم را به دست آوردند.

درگروه آزمایشی علوم انسانی نیز “فاطمه شب‌خیز” از لار، “مریم اسماعیلی” از تهران، “امین ایمانپور” از تبریز، “سیده آمنه موسوی لقمان” از بهار، “علی حاجیان” از لار،” فاطمه رستموندی آغمیونی” از تهران، “محمد عرفان هوشیاری” از تهران، “آتنا طاهری” از تهران، “محمد حسین سه دهی” از تهران و “ملیکا دادخواه تیرانی” از اصفهان نیز رتبه‌های یک تا دهم این گروه را کسب کردند.

“سارا سادات کریمی” از تهران، “صبا محمدی مفرح ” از تهران، “پریا سینائیان” از تهران، “مرجان حاتمی ورزنه” از تهران و “پارسا رحمان مشهدی” نیز از تهران رتبه‌های یک تا پنج گروه آزمایشی هنر را از آن خود کردند.

در گروه آزمایشی زبان‌های خارجی نیز “صالح شاملو احمدی” از تهران، “امیرشایان چادگانی پور ” از اصفهان ، “شهریار رجائی فیروزآبادی” از تهران ، “پریناز باستانی” از تهران و “کسری محمدی” از تهران رتبه‌های یک تا پنج را به دست آوردند.

انسانی - اعلام نتایج کنکور تجربی 98 تجربی - اعلام نتایج کنکور تجربی 98ریاضی - اعلام نتایج کنکور تجربی 98زبان - اعلام نتایج کنکور تجربی 98هنر - اعلام نتایج کنکور تجربی 98

 

 

 

نتایج کنکور سراسری ۹۸ در زمان مقرر، از طریق سایت سازمان سنجش آموزش پزشکی منتشر خواهد شد.

نحوه مشاهده نتایج کنکور تجربی ۹۸

اعلام نتایج کنکور تجربی ۹۸ : نتایج کنکور سراسری و دانشگاه آزاد همزمان با هم و در قالب یک کارنامه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر می گردد. جهت مشاهده نتایج، پس از ورود به سایت مذکور، از منوی سمت راست صفحه، گزینه “سراسری” را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید. 

اعلام نتایج کنکور تجربی 98 :

 

 

اعلام نتایج کنکور تجربی ۹۸ : سپس از منوی پایین سمت راست صفحه بر روی گزینه “اعلام نتایج” کلیک نمایید. پس از کیلک بر روی گزینه مذکور، بر روی “اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۱۳۹۸″ کلیک کنید. دو روش جهت مشاهده نتایج کنکور تجربی پیش روی شما قرار خواهد گرفت :

  • در روش اول با وارد کردن شماره پرونده، شماره شناسنامه و سال تولد داوطلب، نتایج برای شما قابل مشاهده خواهد بود.
  • در روش دوم با وارد کردن شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و سال تولد داوطلب، نتایج برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

 


زمان اعلام نتایج کنکور تجربی ۹۸

اعلام نتایج کنکور تجربی ۹۸ : نتایج کنکور سراسری تقریبا ۴ الی ۶ هفته پس از زمان برگزاری کنکور سراسری منتشر می شود. بنابراین از آن جا که کنکور سراسری تجربی در تاریخ ۱۴ تیر ماه برگزار گردید، نتایج کنکور تجربی اوایل مرداد ماه منتشر خواهد شد. البته در حال حاضر زمان دقیق اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸ مشخص نشده است. به محض مشخص شدن، تاریخ دقیق در این مطلب بروزرسانی خواهد شد.


اعتراض به نتایج کنکور تجربی

اعلام نتایج کنکور تجربی ۹۸ : چنانچه پس از انتشار نتایج کنکور سراسری متوجه اشکالی در اعلام نتایج شدید و نسبت به نتایج اعلام شده اعتراض دارید، می توانید با مراجعه به سایت سازمان سنجش اعتراض خود را ثبت نمایید. معمولا چند روز پس از انتشار نتایج کنکور سراسری ۹۸ و یا همزمان با اعلام نتایج کنکور سراسری، سازمان سنجش لینک اعتراض به نتایج کنکور سراسری را بر روی سایت سنجش قرار می دهد.

منبع : تهران مشاوره

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


5 × 2 =