بازگشت

انشا در مورد کلاغ خواست راه رفتن کبک را یاد بگیرد راه رفتن خودش را هم فراموش کرد

Avatarنویسنده : عصرمگ
31 ژانویه 2020 ساعت : 01:48
دانلود دفترچه سوالات و پاسخ تشریحی آزمون 25 بهمن 98 سنجش ( جامع اول )

انشا در مورد کلاغ خواست راه رفتن کبک را یاد بگیرد راه رفتن خودش را هم فراموش کرد,انشا در مورد کلاغ خواست راه رفتن کبک را یاد بگیرد راه رفتن خودش را هم فراموش کرد,انشا درباره کلاغ خواست راه رفتن کبک را یاد بگیرد راه رفتن خودش را هم فراموش کرد,انشا درمورد کلاغ خواست راه رفتن کبک را یاد بگیرد راه رفتن خودش را هم فراموش کرد,انشا صفحه ۴۶ کتاب مهارت های نوشتاری پایه هشتم,انشا صفحه ۴۶ کتاب نگارش پایه هشتم,انشا کلاغ خواست راه رفتن کبک را یاد بگیرد راه رفتن خودش,انشا کوتاه در مورد ضرب المثل کلاغ خواست راه رفتن,باز آفرینی ضرب المثل کلاغ خواست راه رفتن کبک را,ریشه ضرب المثل کلاغ خواست راه رفتن کبک,کلاغ خواست راه رفتن کبک رایادبگیردراه رفتن خودش هم فراموش کرد,کلاغ می خواست راه رفتن کبک رایادبگیردراه رفتن خودش راهم فراموش کرد,کلاغ میخواست راه رفتن کبک رایادبگیردراه رفتن خودش راهم فراموش کرد

انشا در مورد انشا در مورد کلاغ خواست راه رفتن کبک را یاد بگیرد راه رفتن خودش را هم فراموش کرد

انشا در مورد کلاغ خواست راه رفتن کبک را یاد بگیرد راه رفتن خودش را هم فراموش کرد

انشا صفحه ۴۶ کتاب مهارت های نوشتاری پایه هشتم

 عصرمگ : روزی روزگاری در شهر پرنده ها، کلاغی مغازه کفش فروشی داشت. یک روز صبح کبکی وارد مغازه شد و از کلاغ چند مدل کفش خواست تا آنها را امتحان کند.

کبک هر کدام از کفش ها را می پوشید، طول مغازه را قدم میزد. کمی بعد، کلاغ متوجه ظرافت قدم برداشتن و خرامان راه رفتن او شد و آن قدر از راه رفتن کبک خوشش آمد که وقتی کبک کفش مورد نظرش را انتخاب کرد، کلی به او تخفیف داد.

از عصر همان روز، کلاغ شروع به تمرین کرد تا بتواند مثل کبک راه برود و در نظرش، راه رفتن خودش زشت و بدقواره جلوه می کرد. یک هفته کامل، صبح و شب جلوی آینه تمرین می کرد.

یک روز صبح، دوست قدیمی اش به مغازه آمد تا به او سر بزند. کلاغ که نمی خواست دوستش ماجرا را بداند هرچه سعی کرد از پشت پیشخوان مثل یک کلاغ بیرون بیاید، نتوانست.

یک قدم بر می داشت و قدم بعد زمین می خورد. دوستش که متعجب شده بود ماجرا را پرسید و بعد ازشنیدن گفت: می خواستی راه رفتن کبک را یاد بگیری، راه رفتن خودت را هم فراموش کردی؟

باز آفرینی ضرب المثل صفحه ۴۶ نگارش هشتم

انشا در مورد درباره درمورد کلاغ خواست راه رفتن کبک را یاد بگیرد راه رفتن خودش را هم فراموش کرد صفحه ۴۶ ۴۶ کتاب مهارت های نوشتاری نگارش پایه کلاس هشتم

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


شانزده − شانزده =