بازگشت

این تکنیک باعث میشه عشق سابقت ، خیلی دلش واست تنگ بشه و برگرده

Avatarنویسنده : عصرمگ
۲۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت : ۱۴:۵۳
دلتنگی عشق سابق

این تکنیک باعث میشه عشق سابقت ، خیلی دلش واست تنگ بشه و برگرده

دلتنگی عشق سابق

 

با عصرمگ همراه شوید …

اگر واقعا دوست داری که دوباره عشقت برگرده، باید کاری بکنی که دلش واست تنگ بشه! این موضوع خیلی مهمه و ۱۰۰ درصد ضروری. نمی تونی با صحبت کردن پارتنرت رو متقاعد کنی، پس… هرچقدر هم که خواهش کنی، وعده وعید بدی… یا حتی التماس کنی… هیچ کدوم از این کارها باعث نمیشه که پارتنرت بخواد که دوباره به تو ورابطه ی عاطفی با تو برگرده. باید عشق و علاقه ی بین شما دو نفر، دوباره به صورت طبیعی ایجاد بشه.

 

چرا رابطه ی شما کات شد؟ خیلی ساده است. پارتنرت به مرور احساس کرد که عشق و علاقه ای که نسبت به شما داشته کم رنگ و کم رنگ تر شده.

 

و حالا چطوری می تونی کاری بکنی که این عشق و علاقه برگرده؟ باید کاری بکنی که پارتنرت حس کنه دلش واست تنگ شده.

 

اگر پارتنرت حس کنه که به اندازه ی کافی دلش واست تنگ شده… برای اینکه این حس دلتنگی شدید رو از بین ببره تلاش میکنه تا دوباره به رابطه ی با تو برگرده. اما چطور می تونی کاری کنی که پارتنرت دلش واست تنگ بشه؟

 

اولین روشی که باعث میشه پارتنرت دلش واست تنگ بشه، اینه که یکدفعه به صورت کامل از زندگیش محو بشی. این کار باعث میشه که پارتنرت دیوانه وار دلش واست تنگ بشه، چون چیزی رو ازش گرفتی که بهش عادت کرده بوده (حضورت).

 

این تکنیک بسیار قدرتمنده و به این صورت هست که به مدت ۳۰ روز بعد از کات شدن رابطه، هیچ ارتباطی با پارتنرت نداشته باشی. این کار باعث میشه که پارتنرت دلش واست تنگ بشه! این تکنیک ۱۰۰ درصد علمیه و علم روانسناسی ثابت کرده که حدودا بعد از ۳ هفته از کات شدن رابطه، در صورتی که از این تکنیک رو به درستی استفاده کرده باشی، پارتنرت به شدت دلش واست تنگ میشه.

 

علاوه بر این، دلیل دیگه ی قدرتمند بودن این تکنیک که باعث میشه دل پارتنرت واست تنگ بشه و بخواد که دوباره برگردی، اینه که باعث میشه به پارتنرت زمان بدی تا خیلی از خاطرات و اتفاقات بدی که باعث کات شدن رابطه ی شما شده بوده رو فراموش کنه. و به جای اون در ادامه، یاد خاطرات خوب و نوستالژی هایی که با هم داشتید بیفته…

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


5 × سه =