بازگشت

بازتاب جنجالی حرف های علی دایی درباره رونالدو + عکس ها

Avatarنویسنده : عصرمگ
13 سپتامبر 2019 ساعت : 12:32
بازتاب جنجالی حرف های علی دایی درباره رونالدو

بازتاب جنجالی حرف های علی دایی درباره رونالدو + عکس ها

2599894 - بازتاب جنجالی حرف های علی دایی درباره رونالدو + عکس ها

بازتاب جنجالی حرف های علی دایی درباره رونالدو  :  روزنامه آبولا چاپ لیسبون در مورد نزدیک شدن تدریجی آمار گلزنی‌های رونالدو به علی‌ دایی آقای گل فوتبال جهان از کشورمان، گزارشی را در اختیار خوانندگان خود گذاشت.

به گزارش عصرمگ :

بازتاب جنجالی حرف های علی دایی درباره رونالدو  :   این نشریه در کنار شرح مفصلی که از سرگذشت اسطوره ۵۰ ساله فوتبال کشورمان منتشرکرد برای خوانندگانش نوشت که دایی در زمان جوانی و هنگامی که برای تیم ملی ایران بازی می‌کرد، تاریخ‌ساز شد زیرا در ۱۴۹ بازی موفق به زدن ۱۰۹ گل شد و عنوان بهترین گلزن تمام ادوار را به خود اختصاص داد.

آبولا نوشت این رکورد توسط کریستیانو رونالدو، ابرستاره فوتبال پرتغال که ۱۶ سال از دایی جوان‌تر است احتمالا شکسته خواهد شد.
بازتاب جنجالی حرف های علی دایی درباره رونالدو  :  به همین دلیل نوشت: دو بازی مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۰ برای رونالدو ۵ گل زده ملی دیگر به ارمغان آورد تا رکورد گل زده ملی‌ او به ۹۳ برسد و چند گام به رکورد دایی نزدیک‌تر شود.

بازتاب جنجالی حرف های علی دایی درباره رونالدو  :  گزارشگر آبولا در بخش دیگر مقاله خود به اظهارات اخیر علی دایی که در ارتباط با رونالدو و احتمال شکسته‌شدن رکوردش توسط کاپیتان تیم پرتغال است، اشاره کرد.

بازتاب جنجالی حرف های علی دایی درباره رونالدو  :  به همین خاطر از قول کاپیتان اسبق تیم ملی کشورمان نوشت: بله، فکر می‌کنم رونالدو بتواند رکورد مرا بشکند. بی‌شک او بازیکن بزرگی است و برایم مشخص است که به این رکورد می رسد. فوتبال همین است و رکوردها هم بخشی از آن هستند. همه رکوردها برای یک روز دوام می‌آورند و بعد شکسته می‌شوند.

بازتاب جنجالی حرف های علی دایی درباره رونالدو   

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


1 × چهار =