بازگشت

بازیکن جنجالی پرسپولیس از لیست برانکو خط می خورد ؟

Avatarنویسنده : عصرمگ
13 ژوئن 2018 ساعت : 15:16
آدام همتی

 باتوجه به این که آدام همتی از فصل بعد جزو بازیکنان بزرگسال تیم پرسپولیس خواهد بود، احتمال جدایی اش از تیم وجود دارد.

 

07 01 59 35 352761427 620x588 - بازیکن جنجالی پرسپولیس از لیست برانکو خط می خورد ؟

آدام همتی نوه هنرپیشه قدیمی، سعید راد است. کسی که می‌گوید هیچ نقشی در قرمزپوش شدن نوه اش نداشته و خود برانکو و باشگاه خواهان جذب او شده بودند. از این موضوع که بگذریم، می‌رسیم به نیمکت‌نشینی‌های همیشگی همتی در پرسپولیس. او در این فصل همواره نیمکت نشین بود و تنها دقایقی در بازی مقابل ذوب آهن به میدان رفت.

البته که در این روزهای محرومیت، او و نیمکت‌نشینی‌اش هم می‌توانند برای پرسپولیس غنیمت باشند اما مشکل اینجاست که آدام دیگر سهمیه زیر ۲۳ سال به حساب نمی‌آید و حالا سهمیه بزرگسال محسوب می‌شود و یک سهمیه این فهرست را پر می‌کند. البته پرسپولیس هم فعلا از جذب بازیکن محروم است اما شاید در نیم‌فصل جای او را به بازیکن جدیدی بدهند.

هم اکنون در صورت تمدید قرارداد وحید امیری و حفظ آدام همتی و احسان علوان زاده، لیست پرسپولیس ۱۹ بازیکن بزرگسال خواهد داشت. این در حالی است که سرخ ها به دنبال خرید سروش رفیعی نیز هستند و باتوجه به این موضوع، باید حداقل ۲ بازیکن را از لیستشان خارج کنند.

همتی پیش تر در تیم دوم نیس فرانسه نیز بازی کرده بود و نکته جالب این که اگر ۲۳ روز زودتر به دنیا می آمد، می توانست یک فصل دیگر را هم در لیست امید پرسپولیس سپری کند.

 

برچسب ها:
‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


شش + هفده =