بازگشت

با جراحی کانتوپلاستی چقدر چشم ها درشت تر می شوند

Avatarنویسنده : عصرمگ
30 می 2018 ساعت : 16:18
درشت شدن چشم ها

درشت شدن چشم ها : این روزها عمل زیبایی به تمام بخش های بدن مربوط می شود و هر کسی می تواند با توجه به نیاز یا خواسته اش، تغییراتی در چهره و ساختار آن ایجاد کند و این می تواند حتی در بزرگ کردن و تغییر حالت چشم ها هم دخالت داشته باشد. درباره عمل کانتوپلاستی بیشتر بدانید.

 

25 - با جراحی کانتوپلاستی چقدر چشم ها درشت تر می شوند

درشت شدن چشم ها با جراحی کانتوپلاستی

 

درشت شدن چشم ها : جراحی زیبایی چشم ها را می توان به انواع گوناگونی تقسیم بندی کرد. اما به طور کلی هدف از این جراحی ها، اصلاح فرم چشم ها، اندازه و ایجاد حالتی مناسب و دلخواه در آنهاست که در هر فرد می تواند متفاوت باشد. یکی از رایج ترین روش های جراحی زیبایی چشم، بلفاروپلاستی است که تمرکز آن روی اصلاح فرم پلک هاست و افتادگی و پف دار بودن آنها را بهبود می بخشد. اما روش دیگر، کانتوپلاستی است که مستقیما با خود چشم ها سر و کار دارد. درباره این روش بیشتر بدانید.درشت شدن چشم ها

 

این روش جراحی زیبایی چشم ها، معمولا ۲ نوع متفاوت دارد:

 

کانتوپلاستی که جراحی گوشه خارجی پلک هاست (محل اتصال ۲ پلک بالا و پایین به یکدیگر) .

اپیکانتوپلاستی که جراحی گوشه داخلی پلک هاست.

 

در واقع کانتوپلاستی روشی است برای بزرگ کردن، برطرف کردن نقص چشم ها مانند افتادگی و خواب آلودگی آنها و یا ایجاد حالت زیبا و دلخواه در چشم ها مانند ایجاد حالت چشم گربه ای و کشیده رو به بالا که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است.

 

در بعضی از این جراحی ها، با سفت کردن عضلات چشم ها، حالت پیری و افتادگی و خواب آلودگی آنها را می توان برطرف کرد اما برای بزرگ کردن چشم ها، لازم است که برش هایی در پلک ایجاد شود.

 

کانتوپلاستی می تواند یک عمل ترمیم هم باشد…

در بسیاری از بیمارانی که جراحی بلفاروپلاستی انجام داده اند، ممکن است در اثر کشیده شدن عضلات چشم ها مخصوصا در پلک پایین، حالت رو به پایین و ظاهرا خسته در چشم ها ایجاد شود که می توان کانتوپلاستی را روشی برای برطرف و ترمیم کردن این حالت در چشم ها انتخاب کرد و در نظر گرفت.

 

بلفاروپلاستی – نکاتی مهم راجع به جراحی پلک

روش جراحی کانتوپلاستی چگونه است؟

در این جراحی ها با توجه به میزان گردی یا بسته بودن چشم ها (که اصطلاحا چشم بادامی یا چشم مغولی نامیده می شود)، جراح طول برش ها را در گوشه خارجی یا داخلی چشم ها تعیین می کند. با ایجاد این چاک ها در گوشه خارجی یا داخلی، حالت بسته بودن پلک ها به یکدیگر ترمیم می شود و روی چشم (یا گوشه داخلی یا گوشه خارجی)، حالت ۲ پلکی طبیعی ایجاد می گردد که باعث بزرگ تر شده اندازه چشم ها هم می شود.

در بسیاری از بیماران با پلک بسته، نمای گوشه های چشم مشخص نیست که جراحی و ایجاد چاک در این ناحیه، می تواند این قسمت را بیرون بیاورد. گاهی لازم است برای بزرگ شدن چشم ها، قسمتی از پلک بالا یا پایین برداشته شود که در این صورت، اندازه چشم ها تا میزان بیشتری افزایش می یابد.

عوارض این جراحی چیست؟

عدم تقارن چشم ها با یکدیگر

ایجاد اسکارهای مشخص روی پلک

ایجاد چین های اضافی و بزرگ و غیر طبیعی

ایجاد خون مردگی و هماتوم

در عارضه عدم تقارن چشم ها با یکدیگر، اگر این عدم تقارن بسیار بزرگ و معلوم باشد، حتما لازم است تا یک جراحی ترمیمی دیگر انجام شود.درشت شدن چشم ها/

دوره بهبود و ریکاوری بعد از کانتوپلاستی چقدر است؟

معمولا این دوره بین ۲ تا ۴ هفته زمان نیاز دارد تا بیمار بتواند به طور کامل خود را بهبود یافته بداند. البته چشم عضو بسیار حساسی است و لازم است که مراقبت ها را تا مدت بیشتری انجام داد. مثلا از خسته شدن زیاد چشم ها، مالیدن آنها و یا آرایش کردن زیاد بپرهیزید.

معمولا اسکار کوچکی از کانتوپلاستی روی پلک ها باقی می ماند که اصلا نگران کننده نیست زیرا فقط با دقت و توجه بسیار زیاد مشخص خواهد بود.

عکس قبل و بعد از عمل کانتوپلاستی  و درشت شدن چشم ها

 

 

25 - با جراحی کانتوپلاستی چقدر چشم ها درشت تر می شوند

56e556677b8ee 620x409 - با جراحی کانتوپلاستی چقدر چشم ها درشت تر می شوند

big eyes 1 620x309 - با جراحی کانتوپلاستی چقدر چشم ها درشت تر می شوند

جراحی زیبایی چشم2 820x330 620x250 - با جراحی کانتوپلاستی چقدر چشم ها درشت تر می شوند

درشت شدن چشم ها

برچسب ها:
‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


دو × سه =