بازگشت

برنامه عصر جدید چند قسمت است و فینال کی پخش میشه ؟

Avatarنویسنده : عصرمگ
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت : ۱۱:۳۰
برنامه عصر جدید چند قسمت است
Rate this post

برنامه عصر جدید چند قسمت است و فینال کی پخش میشه ؟ برنامه عصر جدید چند قسمت است؟ این شاید سوال اکثر علاقه مندان به این برنامه باشد. 

 

برنامه عصر جدید چند قسمت است

با عصرمگ همراه شوید…

برنامه عصر جدید چند قسمت است ؟ برنامه عصر جدید چند قسمت است؟ این شاید سوال اکثر علاقه مندان به این برنامه باشد. برنامه عصر جدید به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی در ۵۲ قسمت برای شبکه سه سیما تولید شده است. و شرکت کنندگان این برنامه توسط چهار داور این برنامه ( امین حیایی، سید بشیر حسینی، آریا عظیمی نژاد و رویا نونهالی) قضاوت می شوند و در صورت اخذ بیشترین آرا از سوی داوران در نهایت به فینال راه پیدا می کنند.برنامه عصر جدید چند قسمت است ؟

عصر جدید تعداد قسمت ها

برنامه عصر جدید چند قسمت است ؟محتوای آن ایجاد رقابت بین افراد مختلف برای انجام کارهای خارق العاده است تا حدودی می تواند مخاطبان تلویزیونی سرگرم کند. زیرا تنوع برنامه و بروز استعدادها نکته ای است که به احتمال زیاد برگ برنده علیخانی و عصر جدید خواهد بود و کاربران با افرادی آشنا می شوند که استعداد زیادی در انجام کاری خاص دارند و بعضا تا به حال گمنام مانده اند.برنامه عصر جدید چند قسمت است ؟

 

فینال عصر جدید کی پخش میشه ؟

 

برنامه عصر جدید چند قسمت است ؟فصل اول برنامه «عصر جدید» از تاریخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ روی آنتن شبکه سه رفت. بیش از ۸۰۰۰ ویدئو برای نمایش استعداد خود به این برنامه در این فصل ارسال شد. قرار است این فصل در ۵۲ قسمت ۷۰ دقیقه‌ای روانه آنتن شبکه سه شود.برنامه عصر جدید چند قسمت است ؟

 

  • تاریخ انتشار : ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت : ۱۱:۳۰
  • دسته :
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


4 × پنج =