بازگشت

بزرگ کردن و افزایش قطر آلت تناسلی | جدیدترین و موثرترین روش های بی خطر

Avatarنویسنده : عصرمگ
27 سپتامبر 2018 ساعت : 11:06
بزرگ کردن و افزایش قطر آلت تناسلی

بزرگ کردن و افزایش قطر آلت تناسلی :  به احتمال زیاد سایز الت تناسلی شما زیاد کوچک نیست و نرمال است ولی شاید در مورد افزایش اندازه آلت تناسلی …

 

Yếu sinh lý luôn là nỗi lo lắng và tự ti ở nam giới 620x413 - بزرگ کردن و افزایش قطر آلت تناسلی | جدیدترین و موثرترین روش های بی خطر

 

با عصرمگ همراه شوید…

 

 

بزرگ کردن و افزایش قطر آلت تناسلی  

 

به احتمال زیاد سایز الت تناسلی شما زیاد کوچک نیست و نرمال است ولی شاید در مورد افزایش اندازه آلت تناسلی و روش های بزرگ کردن آلت تناسلی کمی کنجکاو شده باشید و البته چند گزینه دردناک و همچنین گران قیمت وجود دارد که برخی از انها از سوی متخصصن تضمین هم نشده است.

اندازه آلت تناسلی در حالت شل و راست شده

آلت تناسلی هیچ گاه تعیین کننده طول آلت تناسلی نمی باشد . باید توجه داشت که سرما و خستگی به طور موقت در اندازه آلت تاثیر گذار هستند .

در بعضی از مردان اندازه آلت تناسلی به سختی بین حالت شل و راست شده تغییر می کند .اما بیشتر مردان که در حالت شل اندازه آلت آن ها متوسط است ،در حالت راست شده به طور قابل توجهی بزرگ است .

در حالت متوسط اندازه الت تناسلی در حالت شل ۶-۱۰ سانتیمتر می باشد و متوسط اندازه در حالت راست شده در محدوده ۱۱-۱۵ سانتی متر است .

موثرترین روش بزرگ کردن آلت تناسلی کدام است؟

مردان اغلب تصور می کنند آلت تناسلیشان خیلی کوچک است. که البته باید بدانید که این مسئله کاملا طبیعی بوده و اغلب مردان چنین نگرانی ای را دارند.

متاسفانه تصور غلطی که توسط فیلم های غیراخلاقی رواج پیدا کرده است این است که برای لذت بردن از رابطه جنسی باید آلت بزرگی داشته باشید. ولی این تصور کاملا اشتباه است.

در مطالعه ای که در سال ۲۰۱۷ نشان داد که ترکیبی از بوسه های عمیق، تحریک ناحیه تناسلی و رابطه دهانی بیشتر و بهتر از دخول می تواند یک زن را به ارگاسم برساند.

به احتمال زیاد آلت تناسلی شما خوب است و اندازه ای طبیعی دارد ولی اگر در مورد افزایش سایز و روش های بزرگ کردن آلت تناسلی کنجکاو هستید چند گزینه دردناک و البته گران قیمت پیش رو دارید که برخی از آن ها از سوی متخصصین تضمین شده هم نیستند.

در این مقاله روش هایی که در حال حاضر برای بزرگ شدن آلت تناسلی مورد استفاده قرار می گیرد را به ترتیب از بدترین روش تا روش هایی که درد و ناراحتی کمتری دارند را به ترتیب با شما در میان می گذاریم .

بزرگ کردن آلت تناسلی، قرار دادن ایمپلت در آلت تناسلی

دکتر جیمز الیست Dr. James Elist ، جراحی در لس آنجلس ادعا می کند که تنها جراح جهان است که با استفاده از ایمپلت سیلیکونی می تواند طول و ابعاد آلت تناسلی را افزایش دهد. الیست ادعا می کند که با این جراحی می تواند ۱٫۵ اینج طول و ۲٫۵ اینچ دور آلت نناسلی را افزاش دهد و در حال حاضر ۱۳۰۰ ایمپلنت جاگذاری کرده است. مشکل این روش قیمت ۱۳ هزار دلاری جراحی و خطر عفونت یا شکستگی ایمپلنت است.

بزرگ کردن آلت تناسلی، جراحی پلاستیک

برخی جراحان می توانند با با برش یک رباط، طول آلت تناسلی مردان را افزایش دهند. این کار کمک می کند آلت تناسلی بیشتر به سمت بیرون متمایل شود. البته این جراحی ممکن است با خطرات جدی از جمله ایجاد بافت اسکار و نعوظ دردناک ، عفونت یا از دست دادن حساسیت و عملکرد همراه باشد.

به علاوه هزینه آن ۹ هزار دلار است و مطالعات نشان داده است که در این روش تقریبا نیم اینچ به اندازه طول آلت تناسلی اضافه می شود که بسیار کمتر از انتظارات بیمار است.

حتما بخوانید :

 

بزرگ کردن آلت تناسلی، تزریق چربی

با استفاده از این روش جراحان ، چربی بدن خود فرد را با لیپوساکشن liposuction خارج کرده و با استفاده از سرنگ به بدنه آلت تناسلی تزریق کنند. در این روش احتمالا افزایش طول حدود ۱ اینچی در طول و دور آلت تناسلی را تجربه خواهید کرد. نتیجه آن دائمی نیست و بعد از مدتی به اندازه اولیه باز خواهید گشت. البته این روش هم با عوارضی همراه است.

در یکی از موارد ثبت شده بیماری ۳۰ ساله بعد از این جراحی به خاطر منتقل شدن چربی از آلت تناسلی به بافت ریه بر اثر عدم توانایی تنفس از دنیا رفت.

بزرگ کردن آلت تناسلی، تزریق پلاسمای غلیظ غنی از پلاکت PRP

یک روش نسبتا جدید است که در آن پلاسمای غنی از پلاکت خودتان را به آلت تناسلی تزریق می کنند که با تحریک جریان خون باعث بزرگ تر شدن آلت می شود. در حال حاضر تحقیقات کافی برای اثر گذاری بلند مدت این روش وجود ندارد.

حتما بخوانید :

ماندگاری تزریق چربی چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد

بزرگ کردن آلت تناسلی، استفاده از دستگاه های کشنده یا extenders

دستگاه های کشنده وسایلی هستند که مردان در طول روز می توانند زیر لباس خود بپوشند تا به تدریج آلت تناسلی را بکشند.

برخی از کارشناسان معتقدند این دستگاه ها ممکن است موثر باشند ولی سایر متخصصین معتقدند که استفاده از این دستگاه ها ارزش ناراحتی و حساسیت های احتمالی در آینده را ندارد.

تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده جواب محکمی ارائه نکردند به علاوه این که استفاده از این دستگاه ها در طول روز روی حساس ترین قسمت بدن به هیچ عنوان راحت نیست.

جراحی آلت تناسلی

جراحی آلت تناسلی به منظور بزرگ کردن ان یکی از روش های بزرگ کردن آلت تناسلی می باشد . جراحی آلت تناسلی یکی از موثر ترین روش ها برای بزرگ کردن آلت تناسلی می باشد . به طور میانگین می توان گفت که جراحی آلت تناسلی به طور میانگین ۲/۵سانتیمتر می تواند طول آلت تناسلی را افزایش دهد .

 

 

در جراحی دو روش برای بزرگ کردن آلت تناسلی وجود دارد :

بریدن رباط متصل آلت به استخوان لگن و تحت کشش قرار دادن روزانه آلت تناسلی

برداشتن چربی از سایر قسمت های بدن و تزریق آن به درون آلت تناسلی .

در رابطه با بزرگ کردن آلت تناسلی سوالات زیادی وجود دارند که ذهن افراد را مشغول کرده اند ،در اینجا سوالات رایج را بررسی می کنیم :

آیا آلت تناسلی ممکن است که به طور دایمی کوچک شود ؟

پاسخ این سوال مثبت است .آلت تناسلی در سنین بالا و کهن سالی کوچک تر می شود و ناتوانی جنسی می تواند سبب کوچک شدن اندازه آلت در آن ها شود

آیا قرص ها ،شربت ها،روغن ها و لوسیون ها تاثیر گذار در اندازه آلت هستند ؟

این داروها و قرص ها هیچ گونه تاثیر دایمی در بزرگ کردن آلت تناسلی ندارند .پس بهتر است در این مورد هزینه ای نکنید .

با کمک جراحی می توان طول آلت تناسلی را افزایش دهیم ؟

بله .تکنیک های جراحی خاصی برای بزرگ کردن آلت در مردان وجود دارد .،که سبب افزایش طول و قطر در آن ها می شود .

با کمک ایمپلنت های پوستی نیز می توانیم طول و قطر آلت تناسلی را اضافه کنیم . در مورد هریک از مداخلات جراحی باید این نکته را در نظر گرفت که آیا منافع جراحی بر خطرات ان غلبه دارد یا خیر .

اکثر اورولوژیست ها جز در موارد بد شکلی و بد فرمی ،اقدام به این نوع اعمال جراحی نمی کنند.

بزرگ کردن آلت با تزریق ژل

کلفت کردن بدنه آلت با تزریق ژل درمان متداول و تایید شده‌ای است که با موفقیت بر روی بسیاری از آقایان انجام شده است. متخصصین از ژل ردکسیس با پایه هیالورنیک اسید استفاده می‌کنند که برای بزرگ کردن قطر و طول آلت مورد تایید وزارت بهداشت است.

مزایای تزریق ژل بزرگ کننده آلت

عدم نیاز به جراحی: بزرگ کردن آلت تناسلی با تزریق ژل درمانی با تهاجم حداقل است. این درمان با دریافت آرام‌بخش انجام می‌شود و نیازی به بیهوشی و بستری شدن ندارد.

عملکرد جنسی: بزرگ کردن آلت عملکرد جنسی را مختل نمی‌کند و به آن آسیب نمی‌زند. ژل تاثیری بر بخش‌های حساس و عملکردی آلت ندارد.

تزریق ژل بدون درد است: این تزریق ساده نیازی به بخیه و برش ندارد. بی‌حسی موضعی و آرام‌بخش برای بدون درد بودن تزریق ژل کافی است .

روش تزریق ژل

حفظ آرامش بیمار و رمز موفقیت درمان در تمام درمان‌هایی که بر روی ناحیه تناسلی انجام می‌شود، مستلزم اعتماد بیمار به پزشک است. بنابراین پزشک به دقت به توضیحات بیمار گوش می‌دهد و از او درباره خواسته‌ها و انتظاراتش می‌پرسد تا بتواند بهترین طرح درمانی را تهیه کند.

تزریق ژل درمانی سرپایی است که تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. بزرگ کردن آلت برحسب نتیجه دلخواه فقط ۲۰ تا ۴۰ دقیقه زمان می‌برد. آلت قبل از تزریق به طور موضعی بی‌حس می‌شود تا بیمار کمترین دردی را حس نکند؛ بیمار در صورت لزوم داروی آرام‌بخش نیز دریافت می‌کند.

سپس ژل حجم دهنده تزریق می‌شود. متخصص برای این که به رگ‌ها و ساختارهای بافت آسیب نزند، ژل را به آرامی و به طور یکنواخت با استفاده از یک میکروکانولای کند در بافت‌های زیرپوستی بدنه آلت تزریق می‌کند تا قطر آلت به حد مطلوب برسد. خراش محل ورود کانولا، به قطر فقط یک میلی‌متر، پس از تزریق با یک چسب ساده بسته می‌شود. این خراش کوچک پس از التیام زخم اصلاً مشخص نخواهد بود. کل عمل حدود دو ساعت طول می‌کشد.

برای این که آلت پس از تزریق شکل متناسبی داشته باشد، می‌توان سر (حشفه) آلت را نیز با بدنه بزرگ شده متناسب کرد. بنابراین متخصصان ما سر آلت را نیز بزرگ می‌کنند. برای این کار ژل را از راه‌های بسیار ظریفی در سر آلت تزریق می‌کنند تا قطر آن افزایش یابد. افزایش یافتن قطر آلت بلافاصله پس از تزریق مشخص می‌شود.

 

1228206508 talab org - بزرگ کردن و افزایش قطر آلت تناسلی | جدیدترین و موثرترین روش های بی خطر

افزایش قطر آلت

جراح چربی گرفته شده از شکم یا باسن را برای قطور کردن آلت تزریق می‌کند تا سیلندرهای نعوظ آلت در زیر پوست پهن‌تر شود. به این ترتیب قطر آلت در سراسر بدنه و پشت آن در داخل بافت‌های عمقی داخل ناحیه درون شرمگاهی بیشتر می‌شود. موفقیت عمل قطور کردن آلت با استفاده از بافت بدن خود بیمار بیشتر از تزریق گرفت‌های دیگر است و نتایج عمل نیز دائمی است.

متقاضیان جراحی بزرگ کردن آلت

جراحی افزایش طول آلت باید در نهایت دقت و احتیاط انجام شود، به خاطر داشته باشید که این عمل آخرین روشی است که متخصصین پس از امتحان درمان‌های دیگری مانند مشاوره و روانکاوی و روش‌های غیرجراحی به آن روی می‌آورند.

عمل افزایش طول آلت

جراح برای افزایش طول آلت با ایجاد کردن برشی در پایین شکم رباط‌های پایه آلت را قطع می‌کند. این رباط‌ها بلند شدن طبیعی آلت تناسلی را ممکن می‌کنند. سپس بافت بین استخوان شرمگاهی و آلت بلند شده قرار داده می‌شود.

 

جراح برش‌های طویل پیچیده‌ای را مانند V-Y پلاستی، Z پلاستی، M پلاستی و حتی ZZ پلاستی ایجاد می‌کند که همگی با توجه به شکل برش نامگذاری شده‌اند که جراح روی کشاله ران می‌کشد یا رویکرد محاظفه کارانه‌تری را برای ایجاد برش با چاقوی جراحی انتخاب می‌کند. یک نمونه از این برش‌های محاظفه کارانه برشی عرضی به طول یک اینچ است که به صورت افقی دقیقاً بالای پایه آلت ایجاد می‌شود. جای زخم ناشی از برش عرضی به اندازه برش‌های ذکر شده نیست.

 

مدت زمان عمل بزرگ کردن آلت به مورد خاص هر بیمار بستگی دارد و حدود چهار ساعت طول می‌کشد.

پس از جراحی

به مدت ۴۸ تا ۷۲ ساعت پس از جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی سوندی در بدن بیمار قرار داده می‌شود که داروی بی‌حسی را در ناحیه جراحی آزاد می‌کند تا بیمار راحت‌تر باشد. به علاوه بیمار در این مدت دارو برای جلوگیری از نعوظ دریافت می‌کند تا گرفت‌ها (پیوندها) و بخیه‌ها از جا درنیایند. از بیمار خواسته می‌شود تا ۶ ماه بعد از جراحی از سیگار کشیدن و استعمال دخانیات خودداری کند.

آلت پس از عمل قطور کردن بسیار قرمز و متورم می‌شود. دوران بهبود نیز بیش از ۶ هفته طول می‌کشد.

زخم کوچکی پس از عمل بلند کردن آلت روی پایه شکم باقی می‌ماند که تنها اثر انجام جراحی است. این زخم نیز به سرعت التیام می‌یابد. آلت و کیسه بیضه پس از عمل افزایش طول آلت متورم است و فرو نشستن ورم مدتی زمان می‌برد.

مراقبت پس از عمل

پس از عمل جراحی بزرگ کردن آلت از بیماران خواسته می‌شود تا به مدت حداقل ۶ هفته رابطه جنسی نداشته باشند. اگر بیمار به دقت توصیه‌های مربوط به مراقبت پس از عمل، از جمله دو هفته استراحت مطلق، را رعایت کند، دوران بهبود در اکثر موارد دردناک نخواهد بود. پانسمان پس از یک هفته برداشته می‌شود و بخیه‌ها نیز چون از نوع جذبی است نیازی به کشیدن ندارد. بیماران معمولاً فعالیت‌های طبیعی روزمره را پس از ۴ تا ۶ هفته ازسرمی‌گیرند، اگرچه برگشتن بافت به حالت طبیعی ۹ تا ۱۸ ماه طول می‌کشد.

 

بیماران ممکن است ناراحتی مختصری را در دوران بهبود تجربه کنند، اما کوچکترین دردی حس نخواهند کرد. در هر حال مسکن خوراکی برای آرام کردن درد تجویز می‌شود.

بیمار می‌تواند دستشویی برود و بنشیند و غذا بخورد، اما به غیر از این موارد اجازه حرکت ندارد و باید به پشت دراز بکشد. به بیماران توصیه می‌شود که تخت را با گذاشتن دو کتاب قطور زیر پایه‌های پایین تخت بالا بیاورند تا سر کمی پایین‌تر از بدن قرار بگیرد و به این ترتیب ورم بیشتر نشود.

 

ورم شدید اجازه نمی‌دهد خون کافی به پوست آلت برسد و در نتیجه با مرگ پوست و از بین رفتن پوست بدنه اندام تناسلی مواجه می‌شویم. اما اگر بیمار در حالت درازکش قرار بگیرد، این مشکل پیش نمی‌آید. اما اگر این عارضه پیش بیاید، می‌توان آن را با جراحی اصلاح کرد.

 

بیمار پس از گذشت دو هفته می‌تواند حرکت کردن را به تدریج در هفته سوم شروع کند. البته انجام هرگونه فعالیت شدید بدنی (باشگاه رفتن، دویدن و …)، رابطه جنسی از هر نوع و بلند کردن اشیاء سنگین‌تر از نیم کیلو تا شش هفته پس از جراحی مطلقاً ممنوع است.

ویزیت‌های پس از عمل

نخستین ویزیت ۴ هفته پس از عمل انجام می‌شود. اگر همه چیز طبق انتظار پیش رفته باشد، ویزیت دوم برای سه ماه بعد زمانبندی می‌شود. پزشک تمرین‌های کششی بافت همبند جای زخم را در این جلسه آموزش می‌دهد. ویزیت بعدی یک ماه بعد برای بررسی روش انجام دادن تمرین‌ها و اطمینان از دستیابی به نتیجه بهینه در نظر گرفته می‌شود.

نتایج

نتیجه عمل افزایش طول آلت دائمی است. اکثر مردان از نتیجه عمل هم به لحاظ زیبایی و هم به لحاظ عملکردی رضایت کامل دارند و نارضایتی احتمالی معمولاً به عمل تزریق چربی مربوط می‌شود. بسیاری از بیماران پس از مدتی تصمیم می‌گیرند که تزریق چربی یا جراحی دیگری را برای اصلاح بدشکلی آلت تناسلی انجام دهند.

عوارض جراحی

عوارض عمل‌های بزرگ کردن آلت (افزایش طول و یا قطور کردن) معمولاً اندک است و شامل عوارضی مانند عفونت و خونریزی می‌شود که پس از هر جراحی دیگری نیز احتمال بروز آنها وجود دارد. این عمل معمولاً هیچ اختلالی را در عملکرد، حس، نعوظ یا ادرار ایجاد نمی‌کند. اگرچه گرفت (پیوند) چربی دائمی است، اما نتایج تزریق چربی دائم نیست.

جمع شدن آلت به ندرت رخ می‌دهد، اما گاهی در اثر انقباض معمول جای زخم پیش می‌آید که با تمرین‌های کششی بافت همبند جای زخم که پس از عمل شروع می‌شود به خوبی مدیریت می‌شود. انجام ندادن این تمرین‌ها باعث می‌شود که تمام یا بخشی از افزایش طول به دست آمده از بین برود. در موارد نادر تولید آدرنالین اضافی به منقبض شدن آلت می‌انجامد.

هزینه جراحی بزرگ کردن آلت

مسلماً حق الزحمه جراح معیار مناسبی برای تشخیص مهارت یا تجربه جراح و یا نشان دهنده موفقیت آمیز و رضایت بخش بودن جراحی نیست. طبیعی است که حق الزحمه جراحان مجرب بالاتر باشد. این موضوع را به این جهت یادآوری کردیم که تصمیم گیری را صرفاً بر مبنای دستمزد پایین‌تر انجام ندهید و به توصیه‌های بیماران قبلی جراح انتخابی خود و اعتبار و خوش نامی ایشان نیز توجه کنید.

به خاطر داشته باشید که این جراحی بر روی یکی از حساس‌ترین و سرنوشت‌سازترین نقاط بدن انجام می‌شود، پس زندگی و آرامش خود را به بهای صرف مبلغی کمتر به دست جراحان بی‌دقت نسپارید. باز هم یادآوری می‌کنیم که مهارت تمام جراحان یکسان نیست.

 

لطفا نظرتان را در مورد سایت عصرمگ با ما در میان بگذارید . با تشکر

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


1 + چهارده =