بازگشت

بهترین راه برای اتو کردن پیراهن مردانه

Avatarنویسنده : عصرمگ
26 آگوست 2018 ساعت : 21:51
اتو کردن پیراهن مردانه

اتو کردن پیراهن مردانه : برای بسیاری از مردان اگر پیراهنشان به تازگی اتو شده باشد روز خوبی را شروع خواهند کرد. در ادامه با عصرمگ همراه شوید…

 

اتو کردن 6 620x321 - بهترین راه برای اتو کردن پیراهن مردانه

 

یک روش صحیح برای اتو کردن پیراهن مردانه 

 

یک پیراهن خوب اتو شده کلید حرف ه­ای ظاهر شدن است. و می ­تواند به اعتماد به نفس اضافه کند. گاهی، پیراهن تمیز ولی چروکیدۀ شما نیاز به اتو شدن سریع دارد. چند مرحلۀ ساده برای شما فراهم شده است که می ­توانید پیراهن­تان را در کمترین زمان بدون استرس و اتلاف وقت اتو کنید.

 

آنچه نیاز دارید:

پیراهن­تان را روی یک سطح صاف اتو کنید. یک میز اتوی استاندارد بهترین است. یک میزکار باریک، نیمکت، میز و یا تشک. زمانی که با یک پارچۀ ضخیم و تمیز پوشیده شده باشند به درد می­خورند. از یک اتوی الکتریکی با یک صفحۀ فلزی تمیز و تنظیم بخار و گرمای مناسب استفاده کنید. اتوی کم مصرف، هزینۀ کمی دربردارد. پیراهن­ های مختلف نیاز به سطوح مختلف گرما و بخار دارد تا چین و چروکش از بین برود. وجود یک بطری- اسپری آب تمیز باعث زودتر حذف شدن چین و چروک­ها می ­شود.

گام اول

برای نتیجۀ بهتر، به تمام پیراهن اسپری آب بزنید. اتو را روی کمتری دما تنظیم کرده و هر چند لحظه بخار استفاده کنید. ابتدا داخل یقه و سپس خارج آن را اتو می­کنیم. پیراهن را آرام روی سطح پهن کنید و بعد اتویش بزنید. صاف بودن سطح زیرین مهم است. سپس سرآستین­ها را به دقت اتو کنید. این مهم است وقتی سرآستین را می­ خواهید از ژاکت بیرون بگذارید، ابتدا دکمۀ سرآستین را باز کرده و سپس آن را اتو بزنید.

گام آخر

ابتدا یک سوی جلوی پیراهن را اتو کنید. سعی کنید دور دکمه را اتو کنید و با اتو از دکمه رد نشوید. زیرا ممکن است دکمه کنده شود و یا بشکند. به آرامی و آهستگی همراه با بخار اتو کنید و نگذارید اتو بیش از حد روی قسمتی باقی بماند. بالای پیراهن را بیشتر از پایین با دقت اتو کنید. زیرا بیشتر از پایین پیراهن دیده می ­شود. در آخر ، آستین ها را اتو کنید از سمت درز به طرف پایین بروید و هرگونه چروک در آستین را از بین ببرید. اگر نمی­ خواهید ژاکت بر تن کنید پشت پیراهن را روی یک سطح بسیار صاف اتو بزنید.

حقه و ترفند

برای ذخیره هزینه و وقت، همۀ پیراهن ­ها را هنگام دیدن تلویزیون یا شنیدن موسیقی اتو کنید به تک تک و روزانه، مثلاً هر ۱۰ پیراهن را امروز اتو کنید. هر چند لحظه اتو را خاموش کنید و تا سرد شدنش از گرمایش استفاده کنید.

برای جلوگیری از بو گرفتن اتو آب داخل مخزن را دفعه خالی کنید.

 

 

برچسب ها:
‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


19 − یازده =