بازگشت

بهترین روش چسباندن نگین و کریستال افتاده زیورآلات

Avatarنویسنده : عصرمگ
23 می 2018 ساعت : 17:52
چسباندن نگین و کریستال افتاده زیورآلات

  چسباندن نگین و کریستال افتاده زیورآلات , چسباندن نگین زیورآلات و جواهرات نیز یکی از کارهایی است که نیاز به ضرافت و دقت بالایی دارند. در ادامه با عصر مگ همراه شوید…

انگشتر زنانه استیل توکه با نگین های کریستالی سفید از جنس زیرکن 3 620x477 - بهترین روش چسباندن نگین و کریستال افتاده زیورآلات

 

چسباندن نگین و کریستال افتاده

 

اگر نگین و کریستال زیورآلات و بدلیجات یا جواهرات شما افتاده است و به دنبال روش چسباندن نگین انگشتر یا دستبند یا گردنبند یا گوشواره یا… هستید در این مقاله از عصر مگ قصد داریم تا علاوه بر توضیحی کوتاه به معرفی روشی آسان و خانگی برای چسباندن کریستال زیورآلات معرفی کنیم.

با افزایش جمعیت مصرف هم روند صعودی خود را طی می کند و دنیای زیورآلات و جواهرات هم از این قاعده مستثنی نیست. امروزه تعداد افرادی که از زیورآلات استفاده می کنند بسیار بیشتر از گذشته است و نکته جالبی که می تواند در این باره اشاره کرد افزایش چشم گیر استفاده از نگین ها بر روی زیورآلات است. بر روی جواهرات از نگین های متفاوتی استفاده می شود از الماس های گرانقیمت تا شیشه های بسیار ارزان قیمت نگین های زیورآلات را تشکیل می دهند. به وجود آمدن نگین های مصنوعی از جمله نگین های زیرکونیا و سواروسکی را می توان یکی از دلایل اصلی افزایش نقش کریستال ها و نگین ها در زیورآلات امروزی دانست که علاوه بر قیمت مناسب از زیبایی چشم گیری نیز برخوردار هستند.

چسب مناسب چسباندن نگین افتاده زیورآلات

 

از چسب های تیوپی کوچک و با سر نازک که قدرت چسبندگی خوبی داشته باشند استفاده کنید تا علاوه بر رعایت ضرافت و دقت، سرعت چسبیدن هم زیاد باشد زمان بر نباشد. یکی از چسب های مناسب برای چسباندن نگین های افتاده چسب ALFA است که می توانید به راحتی در فروشگاه های اینترنتی نظیر دیجی کالا پیدا کنید.

البته اکثر چسب های مایع می توانند برای چسباندن نگین های زیورآلات مناسب باشند ولی برای استفاده از آن ها باید دقت و صبر بیشتری به خرج داد.

چسباندن نگین زیورآلات

اولین و مهمترین نکته در چسباندن کریستال زیورآلاتی همچون انگشتر و دستبند که در همیشه در دید هستند ضرافت و دقت است. سعی کنید حتما با دقت و حوصله این کار را انجام دهید تا زیبایی و درخشش زیورآلات شما کم نشود.

نکات زیر را حتما در چسباندن نگین زیورآلات رعایت کنید :

از چسب های مناسب این کار استفاده کنید.
از چسب هایی با سر نازک استفاده کنید و در صورت عدم دسترسی به آن از چوب کبریت یا خلال دندان برای مالیدن چسب استفاده کنید.
ضرافت و دقت را فراموش نکنید! به هیچ عنوان چسب را بر روی نگین ها نزنید و با دقت به زیر کریستال و رکاب چسب بزنید
سعی کنید دست شما به چسب آغشته نشود.

اگر سوال یا ایده ای درباره چسباندن نگین افتاده زیورآلات دارید می توانید در بخش نظرات مطرح کنید.

  چسباندن نگین و کریستال افتاده زیورآلات 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


هشت − 8 =