بازگشت

بهترین نوشیدنی برای درمان بیخوابی های شبانه

Avatarنویسنده : عصرمگ
۰۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت : ۰۶:۲۸
Rate this post

بهترین نوشیدنی برای درمان بیخوابی های شبانه : اگر مشکل خواب دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم این نوشیدنی را قبل از خواب بنوشید. 

 

 درمان بیخوابی

یک ساعت قبل از خواب این نوشیدنی را بخورید

نوشیدنی قبل از دفاع

مطالعات نشان داده اند که یک سوم افراد بالغ از بی خوابی یا علائم بی خوابی رنج می برند، به این معنی که یک نفر از سه نفر فرد بالغ، برای داشتن خواب کافی با مشکل رو به رو هستند. اما کلید خواب بهتر، ممکن است ساده باشد، خوردن دو عدد کیوی یک ساعت قبل از خواب می تواند به حل این مسئله کمک کند
در مطالعه ای که اخیرا انجام گرفته است، به افراد به مدت دو هفته طی یک دوره چهار هفته ای، یک ساعت قبل از خواب، دو عدد کیوی داده شد. محققان بر این باور بودند که ممکن است آنتی اکسیدان ها و سروتونین موجود در کیوی سبب شود این میوه در داشتن خواب خوب موثر باشد.
با کیوی بیشتر می‌خوابید

این مطالعه نشان داد که افراد مبتلا به مشکلات خواب که هر شب قبل از خواب کیوی خوردند یک ساعت بیشتر می خوابیدند.

این نتایج مطالعاتی برای افراد مبتلا به اختلالات خواب امیدوار کننده است، به ویژه برای مشکلات سلامتی درازمدت اختلالات خواب مانند بی خوابی بسیار حائز اهمیت است.

مطالعاتی در زمینه اختلالات خواب که به چند سال قبل بر می گردد با افزایش مرگ و میر مرتبط با اختلالات خواب مرتبط بود، و نشان داد که میزان مطلوب خواب در هر شب ۷ ساعت است.

دریافت مقدار مناسب خواب باید در اولویت باشد؛ به ویژه از آنجایی که دریافت هفت تا هشت ساعت خواب در هر شب تأثیر مثبتی بر حافظه کوتاه مدت در مردان و زنان در ۵۰ و ۶۰ سالگی و همچنین عملکرد کلی سیستم ایمنی بدن دارد.

برچسب ها:
‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


دو × 5 =