بازگشت

بهترین و سرعترین راههای تشخیص روغن خراطین اصل ( جوان کننده و حجم دهنده اندام های بدن )

Avatarنویسنده : عصرمگ
26 نوامبر 2018 ساعت : 12:24
تشخیص روغن خراطین اصل

بهترین و سرعترین راههای تشخیص روغن خراطین اصل ( جوان کننده و حجم دهنده اندام های بدن ) : برای جوانسازی و حجم دهی که این روزها مد بین پیر و جوان شده می توان از روغن خزاطین کمک گرفت.

 

 

olive oil 2 1 620x327 - بهترین و سرعترین راههای تشخیص روغن خراطین اصل ( جوان کننده و حجم دهنده اندام های بدن )

 

با عصرمگ همراه شوید …

یکی از روغن هایی که در حال حاضر طرفداران زیادی پیدا کرده و در بحث جوانسازی و حجم دهی به زیبایی کمک می کند، روغن خراطین است.

 

یکی از روغن‌های طبی که از گذشته‌های دور مورد مصرف بوده و اولین بار دانشمند ایرانی ابن سینا آنرا کشف نمود، روغن کرم خاکی یا خراطین است که از نوعی کرم خاکی تهیه می‌شود. از خواص روغن خراطین امروزه برای افزایش حجم سینه‌ها، باسن، چاق کردن صورت، جوانسازی پوست، رفع مشکلات جنسی آقایان، حجم دهی عضلات و … استفاده می‌شود. با توجه به اینکه از این روغن در نقاط حساس بدن استفاده می‌شود، تشخیص اصل بودن روغن خراطین بسیار مهم می‌باشد. در این مطلب شما را با روش‌های تشخیص روغن خراطین اصل و طرز تهیه آن در منزل آشنا می‌کنیم. 

 

روش‌های تشخیص روغن خراطین اصل

روغن خراطین اصل از کرم خاکی به دو روش سنتی و صنعتی تهیه می‌شود و بهترین نوع آن، نوعی است که درصد خراطین موجود در آن بالاترین مقدار ممکن باشد. تشخیص روغن خراطین اصل بسیار مهم است و می‌تواند به پیشگیری از عوارض جانبی و ناگوار استفاده از روغن‌های تقلبی کمک کند. راه‌های تشخیص روغن خراطین اصل عبارتند از:

 

ماده: ماده اصلی روغن خراطین، کرم خراطین یا همان کرم خاکی ایزینیا فوتیدا است که امروزه طی فرایندی خاص و با کمک تجهیزات پیشرفته، ترکیبات و عناصر خود را وارد روغن‌های پایه می‌نماید.

رنگ:

روغن خراطین اصل خرمایی یا قهوه‌ای مایل به تیره است که به مرور بر اثر ته نشین شدن ذرات معلق خراطین، رنگ این روغن زرد می‌شود.

بو:

روغن خراطین اصل بویی گرم و نسبتا تند دارد.

حالت:

روغن خراطین اصل به‌صورت روغنی و مایع است و به هیچ عنوان سفت و جامد نیست. بنابراین از خرید روغنی که بصورت کِرِم و جامد و در بسته‌های تیره رنگ است، خودداری فرمائید.

 

لازم به ذکر است، روغن خراطین اصل هنگام مصرف، موجب گرم شدن در اندام می‌شود و اصلا نباید با حالت پف فوری و غیرطبیعی همراه باشد. اگر اینطور باشد به این معنی است که روغن تقلبی بوده و دارای مواد شیمیایی کورتون‌دار است که موجب پف کردن موقت می‌شود و متأسفانه عوارض زیاد دارد.

 

بر اساس توصیه پزشکان متخصص طب سنتی، با توجه به اینکه بیشتر مردم تخصص شناسایی و تشخیص روغن خراطین اصل را ندارند و رنگ و بوی مشابه را هم می‌شود به صورت تقلبی ایجاد کرد، افراد می‌توانند با مراجعه به داروخانه‌های دانشگاه و کلینیک‌های طب سنتی روغن خراطین را با اطمینان تهیه کنند. 

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


چهار × یک =