بازگشت

بهترین و سریعترین روش سفید کردن ناخن ها برای عروس

Avatarنویسنده : عصرمگ
27 می 2018 ساعت : 10:53
سفید کردن ناخن ها برای عروس

 

  سفید کردن ناخن ها برای عروس , عروس‌ها اغلب طراحی‌های ناخن فرنچ را انتخاب می‌کنند؛ که البته برای این مدل طراحی ناخن عروس، باید ناخن‌های سفیدی داشته باشی. ولی نگران نباش! ما راحت‌ترین شیوه‌های سفید کردن ناخن برای عروس را در اینجا برای تو بازگو می‌کنیم.

 

I1391599704 - بهترین و سریعترین روش سفید کردن ناخن ها برای عروس

 

 

این راه‌ها جزو ساده و آسان‌ترین روش‌های سفید کردن ناخن برای عروس به شکلی بی‌ضرر هستند که سریع نیز انجام می‌شوند.

 

خمیر دندان سفید کننده: باید بگوییم که این روش سفید کردن ناخن واقعاً کار می‌کند و نتیجه خوبی هم می‌دهد! برای این منظور، با استفاده از یک مسواک، تمام قسمت‌های ناخن‌های خود را به خمیر دندان آغشته کن. شاید لازم باشد این کار را برای سفید کردن ناخن خود چندین بار تکرار کنی تا نتیجه بگیری.

آب لیمو و جوش شیرین: آب نصف یک عدد لیمو در کاسه‌ای پلاستیکی بریز و سپس کمی جوش شیرین به آن اضافه کن. خمیر چسبناک حاصل را با استفاده از یک مسوارک روی ناخن‌های خود بمال و سپس ناخن‌هایت را بشوی. مراقب باش این خمیر را به مدت طولانی روی ناخن‌ها نگذاری؛ چون اسید موجود در آب لیمو به ناخن‌هایت صدمه می‌زند.

پراکسید هیدروژن سه درصد و جوش شیرین: مقداری از این دو ماده را با هم مخلوط کن تا خمیری شبیه رب به دست آید. سپس آن را روی ناخن‌هایت بمال و حدود سه دقیقه صبر کن. در آخر نیز دستانت را با آب گرم بشوی.

بیس‌کوت: اگر ناخن‌هایت تیره شده‌اند و به هر دلیلی، روش‌های بالا برای سفید کردن ناخن نیز نتوانستند آن‌ها را سفید کنند، بهترین و راحت‌ترین ایده برای سفید کردن ناخن برای مراسم عروسی، استفاده از لاک بیس‌کوت است. استفاده از بیس‌کوت سفید یا شیری رنگ می‌تواند ناخن‌های عروس را به سادگی سفید و زیبا نشان دهد.

این روش‌های سفید کردن ناخن را به یاد داشته باش تا در مراسم ازدواج خود، هنگام درست کردن ناخن‌هایت، با مشکل رو‌به‌رو نشوی و ناخن‌ها سفید و زیبایی داشته باشی که هر دیزاینی روی آن‌ها زیبا و شیک دیده شود.

بهترین برنامه مراقبت از ناخن برای عروس

 

هیچ عروسی نمی‌تواند انکار کند که زیبایی ناخن‌هایش در روز عروسی اهمیت زیادی دارد. برای همین، بهتر است که پیش از عروسی، برنامه مراقبت از ناخن عروس را که شامل ضروری‌ترین موارد برای حفظ سلامت و زیبایی ناخن‌های عروس می‌شود، اجرا کنی.

اگر دوست داری پیش از مراسم عروسی خود از این برنامه مراقبت از ناخن‌ها که شامل موارد مهمی می‌شود پیروی کنی، توصیه‌های زیر را با دقت بخوان.

 

هر روز ناخن‌های خود را هیدراته کن: بهترین کاری که هر زنی می‌تواند برای سلامت و زیبایی ناخن‌هایش انجام دهد، این است که همیشه آنها را هیدراته نگه دارد. هنگامی که ناخن‌ها خشک می‌شوند، حالت شکنندگی پیدا می‌کنند که به منجر به ایجاد خطوط و ترک‌هایی روی آن‌ها می‌شود.

با استفاده از روغن‌های طبیعی و مالیدن آن‌ها به ناخن‌ها هر شب پیش از خواب، ناخن‌ها حالتی انعطاف‌پذیر و قوی پیدا می‌کنند. عادت به استفاده از روغن برای ناخن‌ها به طور روزانه می‌تواند زیبایی ناخن‌ها و دستان تو را تضمین کند!

دست‌های خود را فراموش نکن: این درست است که سلامت ناخن‌های تو مهم است؛ ولی فراموش نکن که دستان تو هم باید زیبا باشند! برای تضمین زیبایی دستان خود، ابتدا یک اسکراب ملایم را روی پوست دست‌هایت بمال و پس از آن مقدار زیادی لوسیون یا روغن‌های طبیعی روی پوست خود بزن. این کار را یک بار در هفته تکرار کن.

در ضمن، استفاده از کرم ضد آفتاب و کرم‌های روشن‌کننده پوست دست نیز می‌تواند به زیبایی بیشتر دستان تو کمک کند.

ناخن‌های خود را مانیکور کن: بهتر است هر چند هفته یک بار به یک ناخن‌کار حرفه‌ای مراجعه و ناخن‌هایت را مانیکور کنی تا در مراسم عروسی خود خیالت بایت زیبایی ناخن‌هایت راحت باشد! مانیکور منظم ناخن‌ها راه خوبی برای مراقبت از آن‌ها است. این کار را از سه ماه پیش از برگزاری مراسم ازدواج خود آغاز کن.

به دنبال ناخن‌های طبیعی باش: همان طور که دوست داری زیبایی طبیعی خود را در مراسم عروسی داشته باشی، بهتر است برای این روز به یاد ماندنی، به دنبال استفاده از ناخن مصنوعی نیز نباشی! بنابراین، سادگی را سبک شخصی خودت قرار بده و ناخن‌های طبیعی خود را با طرح‌های ساده و طبیعی دیزاین کن.

 

برچسب ها:
‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


3 × چهار =