بازگشت

بهترین و سریعترین روش های سفید کردن زانوی عروس

Avatarنویسنده : عصرمگ
30 می 2018 ساعت : 10:52
سفید کردن زانو

بهترین و سریعترین روش های سفید کردن زانوی عروس : زانو به دلیل اصطحکاکی که با لباس و یا سایر اشیاء دارد، بیشتر در معرض سیاه شدن است؛ به خصوص که این موضوع بیشتر در دوران کودکی و در سن رشد اتفاق می‌افتد.

What is causing your knee joint pain 620x465 - بهترین و سریعترین روش های سفید کردن زانوی عروس

 

 
روش‌هایی برای سفید کردن زانو

  بنابراین بهتر است از پوشیدن لباس‌های تنگ و زبر خودداری کنی و همیشه این قسمت را مرطوب نگه داری.

گاهی وراثت نیز نقش مهمی در بروز سیاهی در زانوها و آرنج‌ها دارد. اگر بیشتر اعضای خانواده‌ از این موضوع رنج می‌برند، احتمال وقوع آن در فرد به مرور زمان افزایش پیدا می‌کند.سفید کردن زانو

 

امروز “عصرمگ” به تو روش‌هایی ساده را یاد می‌دهد که با استفاده از آن‌ها، می‌توانی رنگ زانوهای خود را سفید کنی.

 

مخلوط وازلین و زردچوبه: دو قاشق زردچوبه را با وازلین طبیعی مخلوط کن و به قسمت‌های تیره بمال و بگذار حداقل ۳۰ دقیقه بماند. سپس، آن را بشور و به خوبی خشک کن. این کار را به مدت یک هفته انجام بده تا به بهترین نتیجه برسی. زردچوبه تأثیر به سزایی در روشن کردن نواحی تیرۀ بدن دارد.

 

مخلوط زیتون و نمک: دو قاشق روغن زیتون را با یک قاشق نمک، یک قاشق آب لیمو و نصف فنجان شکر با هم مخلوط کن و روی زانوهای تمیز و عاری از مو بمال. سپس، آن را با یک کیسۀ پلاستیکی، حداقل به مدت ۲ ساعت بپوشان. پس از دو ساعت، مخلوط را به وسیلۀ یک لیف خشک پاک کن و به خوبی بشور. پس از این کار از کرم مرطوب کننده استفاده کن.

 

مخلوط گلاب و شکر: نصف فنجان شکر را با آب یک لیمو و یک قاشق گلاب مخلوط کن؛ به این صورت که ابتدا شکر و آب لیمو را به خوبی باهم مخلوط کن و گلاب را به تدریج به آن اضافه کن. سپس، ترکیب را به زانوهایت بمال و آن را به حالت دایره‌وار ماساژ بده تا سلول‌های مردۀ پوست جدا شوند و گردش خون در این ناحیه بیشتر شود.

سفید کردن زانو

برچسب ها:
‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


هجده − هشت =