بازگشت

بیوگرافی ” امیرحسین شریعتمداری” پسر وزیر کار

Avatarنویسنده : عصرمگ
13 آگوست 2019 ساعت : 12:39
بیوگرافی " امیرحسین شریعتمداری" پسر وزیر کار

بیوگرافی ” امیرحسین شریعتمداری” پسر وزیر کار  : فیلم رقص ” امیرحسین شریعتمداری ” پسر وزیر کار,فیلم رقص ” امیرحسین شریعتمداری “, ” امیرحسین شریعتمداری “ …

ماجرای فیلم رقص جنجالی "امیر حسین" فرزند وزیر چیست؟
فیلم رقص ” امیرحسین شریعتمداری ” پسر وزیر کار,فیلم رقص ” امیرحسین شریعتمداری “, ” امیرحسین شریعتمداری “
با عصرمگ همراه شوید …
بیوگرافی ” امیرحسین شریعتمداری” پسر وزیر کار :   انتشار فیلم رقص یک جوان در فضای مجازی با عنوان رقص آقازاده وزیر کار جنجال ساز شده است. برخی رسانه‌ها آقازاده در حال رقص را امیر حسین شریعتمداری فرزند وزیر کار معرفی کرده‌اند.

در توضیحات این فیلم آمده است: «اینم از آقازاده وزیر رفاه و امور اجتماعی جمهوری اسلامی. هزینه زندگی چندین خانوار ایرانی؛ در یک مراسم عین و نوش اینان صرف می شود آن هم در سازمان تامین اجتماعی ک کارگران تحت پوشش آن؛ از دریافت حقوق محرومند و داروهایشان از شمول بیمه خارج شده است بخاطر بدهی سازمان به داروخانه ها، و ما ک نشسته ایم و نظاره می کنیم».

تصویر
این تصویر شباهتی با امیر حسین شریعتمداری ندارد و پیش از این نیز، همین فیلم به پسران دیگر وزرا نیز نسبت داده شده بود!

بیوگرافی ” امیرحسین شریعتمداری” پسر وزیر کار :  در فیلم چهره جوان رقصنده مشخص نیست. و دلیل انتصاب آن به فرزند وزیر کار هنوز به درستی اعلام نشده است. برخی سایت ها جوان رقصنده را «شاهرخ مشکین قلم» رقصنده، بازیگر تئاتر، نمایشنامه نویس و رقص پرداز ایرانی، فرانسوی معرفی کرده ‍اند.

پیش از انتشار این فیلم، البته امیر حسین شریعتمداری با نام هنری امیر شریعت در ارتباط با برخی سلبریتی ها و حضور سفارشی در چند فیلم و همراهی با داماد جنجالی خانواده شریعتمداری، هادی رضوی سر زبان افتاده بود.

فرار سالار آقاخانی، متهم بانک مرکزی تایید شد
تصویر

اما “امیر حسین شریعتمداری” کیست؟

امیرحسین شریعتمداری با نام هنری «امیر شریعت» متولد ۲ تیر ۱۳۶۷، بازیگر و تهیه کننده ایرانی است. او فرزند کوچک محمد شریعتمداری، سیاستمدار ایرانی و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

سیدمحمدهادی رضوی (سرمایه گذار و تهیه کننده سینما که چند روز پیش و پس از اثبات فساد گسترده اقتصادی به زندان اوین تحویل داده شد) نیز داماد خانواده امیرحسین شریعتمداری است.

امیرحسین شریعتمداری (امیر شریعت) فعالیت بازیگری خود را با بازی در فیلم سینمایی «جاودانگی» به کارگردانی و نویسندگی مهدی فرد قادری در سال ۱۳۹۳ آغاز کرد.

تصویر

امیرحسین شریعتمداری دراین فیلم درکنار اتابک نادری، مارال فرجاد و فقیهه سلطانی بازی کرد. این فیلم به قصه زندگی شش خانواده در قطار، در شبی بارانی می پردازد، که این قصه ها با جابه جایی زمان روایت می شود. اولین سریال نمایش خانگی امیرحسین شریعتمداری (امیر شریعت)، فصل دو سریال عاشقانه و درام «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحی بود.

 

او در فصل سوم این سریال نیز در کنار مصطفی زمانی و مهران نائل بازی کرد. او قبل از بازی در سریال «شهرزاد» نام هنری «امیر شریعت» را برای خود انتخاب کرد. عده ای ورود او به بازیگری را به واسطه ی پدرش، محمد شریعتمداری و شوهرخواهرش، سید محمد هادی رضوی می دانند. آن ها بر این باور هستند که امیرحسین شریعتمداری (امیر شریعت) به دلیل حضور شوهر خواهرش یعنی سید محمد هادی رضوی، به عنوان سرمایه گذار و تهیه کننده سریال نمایش خانگی «شهرزاد»، توانست در دو فصل این سریال بازی کند و وارد دنیای بازیگری شود.

تصویر

امیرحسین شریعتمداری (امیر شریعت)، فیلم کوتاه «گلدانی که پاییز می شود» را به کارگردانی مهدی فرد قادری در سال ۱۳۹۶ تهیه کرد. او همچنین در اولین تجربه ی تهیه کنندگی خود، به عنوان نقش اصلی بازی کرد. این فیلم کوتاه به واکاوی ذهنی مردی می پردازد که در شبی بارانی چند سرنوشت را برای خود متصور می شود تا از این طریق به بهترین راه حل زندگی اش برسد. امیرحسین شریعتمداری (امیر شریعت) در فیلم سینمایی «سونامی» که یک درام ورزشی است و فیلم سینمایی «نلسون ماندلا برای همیشه» بازی کرده است.

تصویر
  • تاریخ انتشار : 13 آگوست 2019 ساعت : 12:39
  • دسته :
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


5 − پنج =