بازگشت

بیوگرافی ” رعنا آزادی ور ” و عکس های عروسیش با ” مهدی پاکدل “

Avatarنویسنده : عصرمگ
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۰۱:۴۲
بیوگرافی " رعنا آزادی ور "
Rate this post

بیوگرافی ” رعنا آزادی ور ” و عکس های عروسیش با ” مهدی پاکدل ” : رعنا آزادی‌ور بازیگر خوش چهره و خوش آتیه و جوان کشورمان …

بیوگرافی " رعنا آزادی ور "

عصرمگ : رعنا آزادی‌ور بازیگر خوش چهره و خوش آتیه و جوان کشورمان که تا کنون فقط درفیلم های سینمایی بازی کرده است و در فیلم خانه دختر بسیار خوش درخشید و اولین بازی خود را با فیلم مارمولک آغاز کرد با بیوگرافی و زندگی شخصی وی آشنا شوید …بیوگرافی ” رعنا آزادی ور “/

بیوگرافی " رعنا آزادی ور "

بیوگرافی رعنا آزادی‌ور

بیوگرافی رعنا آزادی‌ور

نام : رعنا

نام خانوادگی : آزادی ور

تاریخ تولد : ۱۷ فروردین ماه ۱۳۶۲

متولد : تهران

شغل : بازیگر

زندگینامه رعنا آزادی‌ور

بیوگرافی ” رعنا آزادی ور ” ؛  رعنا آزادی ور متولد ۱۷ فروردین ماه ۱۳۶۲ در تهارن است این بازیگر جوان کشورمان با دقت و وسواس نقش های سینمایی خود را انتخاب می کند و در نقش هایی که ایفای نقش کرده خود را در بازیگری به اثبات رسانده است.

او در طی این سالها همهیشه از حاشیه دوری کرده است ومصاحبههای کمی کرده و در آنها هرگز از زندگی شخصی اش صحبت نکرده است

فعالیت هنری رعنا آزادی‌ور

بیوگرافی ” رعنا آزادی ور ” ؛ رعنا آزادی‌ور با بازی در فیلم مارمولک (کمال تبریزی، ۱۳۸۲) فعالیت در سینما را آغاز کرد و با یک سال دوری از سینما با بازی در سه فیلم در سال ۱۳۸۴ موقیعت خود را در سینما تثبیت کرد.رعنا آزادی ور با بازی در فیلم پارک وی (فریدون جیرانی، ۱۳۸۵) برای بار نخست بازی در نقش اول را همراه با نیما شاهرخ شاهی تجربه کرد. او در فیلم درباره الی نقش همسر یکی از زوج های جوان فیلم را بازی می کند که در داستان سه روزه سفر این زوج ها به شمال در گیر است و با بازی در این نقش در سیر داستان هم پای سایر شخصیت های داستان با اتفاقات روبرو می شود.

ازدواج رعنا آزادی‌ور با مهدی پاکدل

بیوگرافی ” رعنا آزادی ور ” ؛ به تازه گی در فضای مجازی خبر ازدواج ایشان با مهدی پاکدل همه جا منتشر شده و جریان از این قرار است

انتشار عکسی از مهدی پاکدل در کنار رعنا آزادی ور بازیگر کشورمان ماجراهایی از ازدواج مجدد آقای بازیگر را در فضای مجازی و رسانه ها به راه انداخت و باعث شکل گیری حواشی تازه ای شد.

بیوگرافی " رعنا آزادی ور "

 
عکسی از مهدی پاکدل در کنار رعنا آزادی ور

بیوگرافی ” رعنا آزادی ور ” ؛ رعایت نشدن فاصله بین آقا و خانم بازیگر در این عکس موجب گمانه زنی هایی از ازدواج مجدد مهدی پاکدل با رعنا آزادی ور شد اما این موضوع تا به این لحظه مورد تایید یا تکذیب هیچ کدام از این چهره های مشهور قرار نگرفته است .

اندیشه فولادوند بازیگر زن سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار عکس زیر در صفحه ی شخصی خود از مردم و طرفدارانش خواست تا برای دیدن این نمایش به تئاتر بروند و این نمایش زیبا را ببیند . اما نزدیکی بیش از حد مهدی پاکدل و رعنا ازدای ور در این عکس بالا باعث شد تا کاربران در شبکه های مجازی با منتشر کردن عکس بالا خبر ازدواج مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور را به دورغ یا واقعیت اطلاع رسانی کنند . این خبر توسط مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور تا به این لحظه نه تکذیب شده است و نه تایید .

 بیوگرافی " رعنا آزادی ور "

عکسی از رعنا آزادی ور در کنار مهدی پاکدل

بیوگرافی ” رعنا آزادی ور ” ؛ مهدی پاکدل بازیگر معروف و خوش چهره و خوش نام سینما و تلوزیون ایران است که در سال ۹۵ از همسرش بهنوش طباطبایی طلاق گرفت.

نتیجه تصویری برای رعنا آزادی‌ور

خاص و خوش‌پوش

 

بیوگرافی " رعنا آزادی ور "

بیوگرافی ” رعنا آزادی ور ” ؛ آزادی‌ور در رفتار، ازجمله بازیگران بی حاشیه و کم سروصدای سینمای ایران محسوب می‌شود. اما انتخاب لباس و نحوه پوشش او در محافل مختلف، همواره جالب‌توجه و جنجال‌برانگیز بوده است. رعنا آزادی‌ور هر بار با انتخاب لباس‌هایی با فرم‌ها و رنگ‌های متفاوت و غیرمعمول، توجه‌ها را به خود جلب می‌کند.

بیوگرافی رعنا آزادی‌ بازیگر زن + زندگی شخصی

فیلم شناسی رعنا آزادی ور

سینمایی

محمد رسول الله
خشم و هیاهو
نخودی
این سیب هم برای تو
زاگرس
داره صبح می شه
خاک آشنا
هوو
آفتاب پشت برف
زاگرس
تهران در جستجوی زیبایی
خانه دختر
مارمولک
درباره الی
کارگران مشغول کارند
بهت
چهارراه استانبول
لونه زنبور
در وجه حامل
حریم شخص

 

 

  • تاریخ انتشار : ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۰۱:۴۲
  • دسته :
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


18 − دو =