بازگشت

بیوگرافی و عکس های دیده نشده ” لیدا کاوه ” دختر سوار حرفه ای سعادت آباد

Avatarنویسنده : عصرمگ
۰۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت : ۱۲:۴۱
بیوگرافی و عکس های دیده نشده " لیدا کاوه "

بیوگرافی و عکس های دیده نشده ” لیدا کاوه ” دختر سوار حرفه ای سعادت آباد :  لیدا کاوه دختر دوچرخه سوار در سعادت آباد را با بیوگرافی کامل و فعالیت ها و عکس های دختر ورزشکار را در سایت عصرمگ مشاهده کنید …

بیوگرافی و عکس های دیده نشده " لیدا کاوه " دختر سوار حرفه ای سعادت آباد

 

با عصرمگ همراه شوید …

بیوگرافی لیدا کاوه

بیوگرافی و عکس های دیده نشده ” لیدا کاوه ” دختر سوار حرفه ای سعادت آباد  : لیدا کاوه ورزشکار و عکاس و دوچرخه سوار متولد دهه شصت در تهران و ساکن سعادت آباد تهران می باشد که چند روزی است از منزل خارج و بازنگشته و هیچ خبری از او نیست.

لیدا کاوه

گمشدن لیدا کاوه

بیوگرافی و عکس های دیده نشده ” لیدا کاوه ” دختر سوار حرفه ای سعادت آباد  :  شاهین صمد پور فعال و گزارشگر خبری در شبکه اجتماعی درباره گمشدن لیدا کاوه نوشت : خانم لیدا کاوه جمعه ظهر حدود ساعت دوازده و ربع برای چاپ یه قطعه عکس به روی شاسی از خونه خارج میشه و از سعادت آباد به سمت مجتمع تجاری میلاد نور در شهرک غرب حرکت می کنه .
ساعت دو هفت دقیقه با خواهرشون تماس می گیرن و عنوان می کنن که گوشی شون شارژ نداره و اگه خاموش شد نگران نشن و تا حدود نیم ساعت دیگه به خونه میرسن ….
اما متاسفانه بعد از اون دیگه ازشون خبری نمیشه .
بیوگرافی و عکس های دیده نشده ” لیدا کاوه ” دختر سوار حرفه ای سعادت آباد  : خانم کاوه بسیار اهل پیاده روی و دوچرخه سواری بودن و معمولن مسیرهای این شکلی رو پیاده یا با دوچرخه می رفتن .
اما ایشون چند روزی بود که دچار سرماخوردگی شده بودن و طی تماسی که با یکی دیگه از دوستان شون داشتن عنوان می کنن که اصلن جون ندارم و اگه میلاد نور بسته باشه جای دیگه ای نمیرم و بر می گردم خونه .
خانواده شون حدس میزنن که احتمالن در راه برگشت به سمت میدون صنعت رفتن و از اونجا سوار ماشین هایی شدن که به سمت سعادت آباد حرکت می کنن و احتمالن در ماشین ربوده شدن …

لیدا کاوه

ناپدید شدن لیدا کاوه دختر دوچرخه سوار

تصاویر خانم کاوه آخرین بار در دوربین های مجتمع میلاد نور ضبط شده .
خانواده ی لیدا خانم به تمام بیمارستان ها ، کلانتری ها و پزشکی قانونی سر زدن .
لطفن از حدس زدن های شخصی در کامنت ها پرهیز کنیم و فقط تلاشمون رو انجام بدیم .
اطلاع رسانی کنید و فقط در صورت داشتن نشانی با شماره های زیر تماس بگیرید
همچنین ‏حمید جانیپور، عکاس، در صفحه اینستاگرامش از گم شدن ‎لیدا کاوه خبر داده است ؛ خانم ‎کاوه دوچرخه سوار و عکاس، از ظهر جمعه ۳۱ خرداد ناپدید شده است.

لیدا کاوه

نگرانی خانواده و خواهرش

بیوگرافی و عکس های دیده نشده ” لیدا کاوه ” دختر سوار حرفه ای سعادت آباد  : خواهر بزرگتر لیدا که تنها همدم خواهر کوچکترش پشت تلفن با صدای بغض آلود توضیح می دهد.

دختر جوان می گوید: ساعت حدود ۱۲:۱۵ روز جمعه بود که لیدا برای چاپ یک عکس روی تخته شاسی از خانه خارج شد.
گویا ابتدا برای چاپ عکس به سعادت آباد رفته اما چون عکاسی بسته بوده به شهرک غرب مراجعه کرده است .

خواهر لیدا می گوید: ساعت ۲ ظهر بود که یک پیام از لیدا برایم ارسال شد،وقتی پیام را نگاه کردم نوشته بود،من شارژ ندارم
نیم ساعت دیگر به خانه برمی گردم ،نگران نباش . به همه چیز فکر می کردم به جزء اینکه قرار است دیگر خواهرم را نبینم.

اما لیدا هنوز به خانه برنگشته بود،نگرانش شدم ، با گوشی تلفن همراهش که تماس گرفتم خاموش بود. دلشوره ام هر لحظه بیشتر می شد. خیلی ترسیده بودم .با همه دوستانش تماس گرفتم و از لیدا پرسیدم اما هیچ کس خبری نداشت.

این انتظار تا ساعت ۱۲ به طول انجامید تا اینکه سرانجام پای پلیس به ماجرای ناپدید شدن لیدا باز شد.

خواهر لیدا می گوید: ساعت که از ۱۲ شب گذشت و خبری از خواهرم نشد دیگر طاقت نیاوردم و به کلانتری محله رفتم.

لیدا کاوه

تحقیقات پلیس برای پیدا کردن دختر ورزشکار

بیوگرافی و عکس های دیده نشده ” لیدا کاوه ” دختر سوار حرفه ای سعادت آباد  : فردای آن روز پرونده ای در خصوص ناپدید شدن لیدا باز شد و حالا مأموران پلیس آگاهی تهران در تلاش هستند تا از او ردی به دست بیاورند.
از آن طرف عکس خواهرم را در فضای مجازی منتشر کردیم شاید از این طریق هم بتوانیم ردی از او به دست بیاوریم.

وی در ادامه افزود:در این چند فقط چند نفر تماس گرفتند،اما هیچ کدام از این تماس ها کمکی به ما نکرد،مثلا یک نفر تماس گرفت و گفت یک نفر که شبیه لیدا بوده است را پشت فرمان یک پژوی پرشیای سفید رنگ دیده است اما خواهرم هیچ وقت رانندگی نمی کرد.

لیدا کاوه

بیوگرافی و عکس های دیده نشده ” لیدا کاوه ” دختر سوار حرفه ای سعادت آباد  : وی در ادامه گفت: لیدا آزارش حتی به یک مورچه هم نرسیده بود،همه او را به عنوان یک آدم صلح جو و میانجی گر می شناختند.

او ورزشکار بود،یک دوچرخه سوار حرفه ای در این چند روز این چند روز غم دوری از خواهر پیرم کرده است ،در این میان حرف های برخی از آدم ها بیشتر آزده ام می کند.
می گویند قهر کرده ،می گویند اختلال حواس دارد.اما هیچ کدام از این گفته ها درست نیست ،من مطمئن هستم ناپدید شدن خواهرم ماجرای دارد که به زودی متوجه می شویم.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


دو × سه =