بازگشت

بیوگرافی کامل و دیده نشده از ” المیرا دهقانی ” و خانواده اش + عکس های جدید المیرا دهقانی

Avatarنویسنده : عصرمگ
11 مارس 2019 ساعت : 21:04
عکس های المیرا دهقانی

بیوگرافی کامل و دیده نشده از ” المیرا دهقانی ” و خانواده اش + عکس های جدید المیرا دهقانی

 

bb19030515 - بیوگرافی کامل و دیده نشده از " المیرا دهقانی " و خانواده اش + عکس های جدید المیرا دهقانی

 

 

با عصرمگ همراه شوید …

نام:المیرا

نام خانوادگی : دهقانی

تاریخ تولد: ۵ شهریور ۱۳۷۰

شغل :بازیگر

وضعیت تاهل : مجرد

تحصیلات : فوق لیسانس صنایع غذایی
زندگینامه المیرا دهقانی :
المیرا دهقانی در سال ۱۳۷۰ در شیراز متولد شد وی دو خواهر دارد و در یک خانواده ۵ نفری زندگی میکند

مهاجرت از شیراز به تهران

او بازیگری را از شیراز و در سال ۱۳۸۸ آغاز کرده است. او می‌گوید: از سال ۸۸ بازیگری را شروع کردم و سال ۹۲ با نمایش «پورتره ناتمام از کلاغ سفید» در تهران وارد فضای بازیگری شدم. از زمانی که وارد تهران شدم متوجه شدم که در مسیر خیلی سخت هستم. سر و کله زدن در محیطی که هستم کار بسیار دشواری است. یک مدت که گذشت فهمیدم بهتر است سرم به کار خودم باشد و این نکته را دریافتم که اگر خوب باشی و خوب کار کنی دیده می‌شوی.

او بعد از چند اجرای تئاتر در شیراز به تهران آمد و با کارگردانانی چون امیرضا کوهستانی، محمد یعقوبی و همایون غنی‌ زاده همکاری کرد.

اولین بازی درخشان المیرا دهقانی :

اولین سریالی که المیـرا دهقانی در ان نقش افرینی کرد سریال ” همه چیز انجاست ” به کارگردانی شهرام شاه حسینی بود. المیـرا دهقانی همچنین در سریال ” هشت و نیم دقیقه ” شهرام شاه حسینی بازی کرده است. در سریال هشت و نیم دقیقه وی ایفاگر نقش مریم مادر احسان است.

المیرا دهقانی در سریال لحظه گرگ و میش

المیرا دهقانی در سریال لحظه گرگ و میش در نقش یاسمن حضور داشت، این فیلم کاری از همایون اسدیان می باشد.
ازدواج :

المیرا دهقانی مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است

گفتگو با المیرا دهقانی

المیرا دهقانی در گفتگو با «سینماسینما»، در مورد جریان انتشار این تصویر چنین توضیح داد: «آقای شاه‌حسینی چندان تمایلی نداشتند عکسی از من با گریم، پیش از نمایش بخش‌های مربوط به بازی‌ام در سریال منتشر شود و با اینکه هیچ‌گاه دلیل این موضوع را از او نخواستم، اما به نظرم هدف ایشان آن بود که انتشار تصویر من با گریم ذهنیت مخاطب را بهم نریزید.»

او ادامه داد: «من در این سریال در نقش زنی جذامی و مسن‌تر از خودم بازی کرده بودم. تصور می‌کنم آقای شاه‌حسینی نمی‌خواستند با انتشار عکس من قبل از پخش سریال برای مخاطب ذهنیت ساخته شود و اختلاف سنی خود من و نقش روشن شود تا به این ترتیب در تاثیرگذاری و باروپذیری نقش خدشه‌ای وارد نشود.»
المیرا دهقانی گفت: «اما نمی‌دانم به چه ترتیب بود که عکس من با گریم در فضای مجازی انتشار پیدا کرد. نکته در اینجا بود که حتی اسم من به عنوان صاحب عکس هم مطرح نشد و عکس به اسم بازیگر دیگری که اغلب خانم مهناز افشار نامیده شد در فضای مجازی منتشر شد. من این مساله را ناشی از شیطنت‌های فضای مجازی می‌دانم.»

المیرا دهقانی

او در پاسخ به این پرسش که به چه دلیل خودش بعد از انتشار این عکس در صفحات مجازی رفع ابهام نکرد و توضیحی نداد، گفت: «لذت بازی در نقشی بسیار مسن‌تر از خودم و همچنین با بیماری جذام آنقدر بود که نمی‌خواستم چیزی به آن خدشه وارد کند. دوست نداشتم از اصل ماجرا که بازی‌ام در سریال بود دور شود و انرژی‌ام را برای توضیح دادن در این مورد بگذارم. نمی‌توانستم به تک‌تک آدم‌هایی که آن عکس را پخش می‌کردند بگویم اشتباه می‌کنید و من صاحب عکس هستم، بنابراین بهتر بود سکوت کنم، چون باور داشتم بالاخره روشن می‌شود که اشتباهی در کار بوده است.»

عکس های المیرا دهقانی :

50536326 116563199417599 7397575825651454741 n - بیوگرافی کامل و دیده نشده از " المیرا دهقانی " و خانواده اش + عکس های جدید المیرا دهقانی bb19030515 - بیوگرافی کامل و دیده نشده از " المیرا دهقانی " و خانواده اش + عکس های جدید المیرا دهقانی biography elmira dehghan25 - بیوگرافی کامل و دیده نشده از " المیرا دهقانی " و خانواده اش + عکس های جدید المیرا دهقانی elmira dehgani 4 - بیوگرافی کامل و دیده نشده از " المیرا دهقانی " و خانواده اش + عکس های جدید المیرا دهقانی elmira dehghani 4 min - بیوگرافی کامل و دیده نشده از " المیرا دهقانی " و خانواده اش + عکس های جدید المیرا دهقانی المیرا دهقانی 1 1024x1002 620x607 - بیوگرافی کامل و دیده نشده از " المیرا دهقانی " و خانواده اش + عکس های جدید المیرا دهقانی بازیگران سریال لحظه گرگ و میش 10 600x402 - بیوگرافی کامل و دیده نشده از " المیرا دهقانی " و خانواده اش + عکس های جدید المیرا دهقانی بازیگران لحظه گرگ و میش 620x446 - بیوگرافی کامل و دیده نشده از " المیرا دهقانی " و خانواده اش + عکس های جدید المیرا دهقانی عکس های المیرا دهقانی بازیگر13 - بیوگرافی کامل و دیده نشده از " المیرا دهقانی " و خانواده اش + عکس های جدید المیرا دهقانی

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


12 + پنج =