بازگشت

تاریخ دقیق مصاحبه دانشگاه امام صادق 98

Avatarنویسنده : عصرمگ
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت : ۱۷:۵۲
تاریخ دقیق مصاحبه دانشگاه امام صادق 98

تاریخ دقیق مصاحبه دانشگاه امام صادق ۹۸  : دانشگاه امام صادق یک دانشگاه اسلامی است که پذیرش این دانشگاه به صورت متمرکز با شرایط خاص انجام می پذیرد.

 

 

تاریخ دقیق مصاحبه دانشگاه امام صادق ۹۸,ثبت نام دانشگاه امام صادق,دانشگاه امام صادق,زمان مصاحبه دانشگاه امام صادق,مصاحبه دانشگاه امام صادق

 تاریخ دقیق مصاحبه دانشگاه امام صادق 98

 

 

تاریخ دقیق مصاحبه دانشگاه امام صادق ۹۸  : در واقع داوطلبان برای ورود به این دانشگاه علاوه بر شرکت در کنکور سراسری می بایست در مصاحبه و گزینش دانشگاه امام صادق نیز پذیرفته شوند. داوطلبانی که زمان ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ علاقمندی خود را جهت ورود به دانشگاه امام صادق اعلام کرده اند، می بایست پس از برگزاری کنکور سراسری ۹۸ منتظر اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸ باشند.

تاریخ دقیق مصاحبه دانشگاه امام صادق ۹۸  : چرا که در زمان اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸ اسامی چند برابر ظرفیت پذیرش دانشگاه امام صادق جهت حضور در جلسه مصاحبه اعلام خواهد شد. بنابراین زمان مصاحبه دانشگاه امام صادق پس از مشخص شدن نتایج کنکور سراسری یعنی اواخر مرداد و یا اوایل شهریور ماه خواهد بوذ.

تاریخ دقیق مصاحبه دانشگاه امام صادق ۹۸  :  ضمنا لازم به ذکر است داوطلبانی که قصد تحصیل در دانشگاه امام صادق را دارند، انتخاب رشته خود را در همان جلسه مصاحبه دانشگاه امام صادق انجام خواهند داد. در صورت تمایل می توانند در انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ نیز شرکت نمایند.


مدارک مورد نیاز جهت حضور در مصاحبه دانشگاه امام صادق

تاریخ دقیق مصاحبه دانشگاه امام صادق ۹۸  : چنانچه در اعلام نتایج شما نیز مجوز شرکت در مصاحبه دانشگاه امام صادق را کسب نموید، لازم است که با مراجعه به سایت دانشگاه امام صادق از مدارک لازم که در روز مصاحبه بایستی همراه داشته باشید، مطلع گردید. معمولا هر ساله مدارک زیر جزو الزامات حضور در جلسه مصاحبه می باشد.

 

جهت اطلاع از لیست رشته های دانشگاه امام صادق ۹۸ کلیک کنید.

 

مدارک لازم جهت حضور در مصاحبه دانشگاه امام صادق

۲ قطعه عکس ۴*۳
اصل و کپی کارنامه سال یازدهم و دوازدهم داوطلب (داوطلبان نظام جدید)
اصل و کپی کارنامه دیپلم و پیش دانشگاهی (داوطلبان نظام قدیم)
اصل شناسنامه و کارت ملی به همراه و کپی کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه
جهت اطلاع از لیست رشته های دانشگاه امام صادق ۹۸ کلیک کنید.
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


10 − 4 =