بازگشت

تبریک عاشقانه عید نوروز 98 به شوهر

Avatarنویسنده : عصرمگ
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت : ۱۶:۱۷
تبریک عاشقانه عید نوروز 98 به شوهر
Rate this post

 تبریک عاشقانه عید نوروز ۹۸ به شوهر :  اگر به دنبال پیام تبریک عاشقانه عید نوروز ۹۸ به همسر، اس ام اس تبریک عاشقانه عید نوروز ۹۸ به همسر …

 

 

تبریک عاشقانه عید نوروز 98 به شوهر

 

اگر به دنبال پیام تبریک عاشقانه عید نوروز ۹۸ به همسر، اس ام اس تبریک عاشقانه عید نوروز ۹۸ به همسر، متن تبریک عاشقانه عید نوروز ۹۸ به همسر، جملات زیبا برای تبریک عاشقانه عید نوروز ۹۸ به همسر می گردید، با سایت عصرمگ همراه باشید.
 

تبریک عید به همسر 98

پیام تبریک عاشقانه عید نوروز ۹۸ به همسر​

 

همسر عزیزم وجود تو در زندگی من، سعادت و خوشبختی ماندگاری را به ارمغان آورده است. اطمینان دارم امسال نیز سال فوق العاده ای در کنار تو خواهم داشت. عیدت مبارک همسر فداکارم.

 

**************

 

زندگی مبهم من شبیه یک داستان فانتزی بود. اما تو آمدی و زندگی مرا تزیینی فوق العاده کردی. برای تمام این سال ها ممنونم. عیدت مبارک همسفر ابدی من.

 

**************

 

 شگفت انگیز ترین، زیبا ترین و مهم ترین فرد زندگی من عاشقانه دوستت خواهم داشت. عیدت مبارک عشقم.

 

**************

 

هرچه قدر به سال های گذشته فکر می کنم، چیزی جز فداکاری و محبت تو را به خاطر نمی آورم. خوشحالم که در این سال جدید نیز در کنارم هستی همسر عزیزم.

 

**************

 

فرماندهی عشق در زندگی من به دست تو نتیجه ای جز شادی و خوشبختی برایم نداشته باش. در سال جدید هم فرمانده عشق زندگی من باش.

 

تبریک عید به همسر 98

اس ام اس تبریک عاشقانه عید نوروز ۹۸ به همسر​

 

همسر فوق العاده من، در سال جدید آرزو دارم درخت زندگی ما سرشار از میوه های خنده و خوشبختی باشد. به خاطر همه فداکاری هایت ممنونم.

 

**************

 

عشق من به تو نه تنها هیچ گاه خاموش نمی شود،  بلکه روز به روز فروزان تر خواهد شد. گرمای زندگی خود را وام دار حضور زیبای تو هستم همسر مهربانم.

 

**************

 

همسر عزیزم با وجود تو حس استقلال و پشتیبانی زیبا را تجربه کردم. تو هدیه واقعی خدا به من هستی. عاشقت هستم. عیدت مبارک.

 

**************

 

داشتن بهترین همسر روی زمین برای شروع هر سال با امید و احساس خوشبختی تضمین شده است. منتظر خلق خاطرات و لحظات دوست داشتنی در کنار تو خواهم بود.

 

**************

 

به عنوان یک هدیه  وارد زندگی من شدی. زندگی من را مهم و با ارزش کردی. دسته گل های زندگی من را تربیت کردی و همچنان استوار کنارم ایستاده ای. عیدت مبارک همسر فداکارم.

تبریک عید به همسر 98

متن تبریک عاشقانه عید نوروز ۹۸ به همسر

 

در این سال های سخت و طاقت فرسا، روشنایی و همنشین راه پر پیچ و خم زندگی من بودی و خم بر ابرو نیاوردی. خوشحالم که تو را در کنارم خواهم داشت.

 

**************

 

حتی یک سیستم کیهانی از ستارگان نمی تواند عمق چشمان تو را اندازه گیری کند. منتظر یک شروع فوق العاده دیگر در کنار تو هستم همسر مهربانم.

 

**************

 

زندگی بدون تو  همسر عزیزم پوچ و بی ارزش است. به معنای واقعی کلمه من را کامل کردی. تردید ندارم که هدیه ای از طرف خدایی. عیدت مبارک.

 

**************

 

از روزی که ما به سوی یکدیگر حرکت کردیم، هر سال را با خوشبختی و سعادت پشت سر گذاشته ایم. برای یک شروع جدید آماده باش همسر عزیزم.
 

**************

 

عشق تو برای من سیری ناپذیر است و اکنون در این سال جدید می  خواهم شوق و هیجان عشقت را بر من بیشتر ارزانی داری. دوستت دارم. عیدت مبارک.

 

تبریک عید به همسر 98

جملات زیبا برای عاشقانه عید نوروز ۹۸ به همسر

 

اعتماد به نفس، عشق و شادی سه موهبت بزرگی است که در زندگی به من دادی. امسال نیز چشم انتظار لطف بی کرانت خواهم ماند همسر عزیزم.

 

**************

 

همسر عزیزم به سال جدید خوش آمدی. سالی پر از موفقیت، خوشبختی و شادی در انتظار توست. دستانم را بگیر و همراهم قدم به قدم حرکت کن.

 

**************

 

این حقیقت بزرگی است که ما برای یکدیگر ساخته شده بودیم. در این سال بی صبرانه منتظر تجربه لحظه های ناب و شیرین در کنار تو بودن خواهم ماند.

 

**************

 

من خاضعانه و با کمال افتخار اعلام می کنم متعلق به کسی هستم که مرا در این سال ها کامل کرد. آسمان زندگی منی بهترین همسر روی زمین. عیدت مبارک.

 

**************

 

تمام کلمات روی کره زمین قادر به وصف عشق من به تو نخواهند بود. به خاطر خوبی های بی منت تو را تحسین می کنم و برایت بهترین آرزوها را دارم. عیدت مبارک.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


3 + 19 =