بازگشت

تجربه بهترین روش های از بین بردن بوی بد سرویس بهداشتی

نویسنده : عصرمگ
۰۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت : ۰۸:۴۲

  از بین بردن بوی بد سرویس بهداشتی , خلاص شدن از بوی سرویس بهداشتی با چند روش امکان پذیر است. این روش ها را در این مقاله بخوانید. با عصر مگ همراه شوید…

 از بین بردن بوی بد سرویس بهداشتی

 

روش های ساده برای خلاص شدن از بوی سرویس بهداشتی

با افزایش خانه های آپارتمانی، سرویس های بهداشتی از حیاط به داخل خانه های مردم وارد شد واین مساله مشکلاتی را برای خانه ها به وجود آورد که بوی بد سرویس های بهداشتی در داخل خانه از جمله ی این مشکلات است. راه های مختلفی برای خلاص شدن از بوی سرویس بهداشتی وجود دارد که در این مقاله چند راه را نوشته ایم.

راه های خلاص شدن از بوی سرویس بهداشتی

یکی از مواردی که در فضای داخلی خانه می تواند آزار دهنده باشد استشمام بوی نامطبوع فاضلاب است که نشان دهنده نشت گاز سمی سولفید هیدروژن یا گاز فاضلاب به داخل منزل است. این بو می تواند دائمی باشد و یا فقط در زمانهای مختلف در آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و یا هرجای دیگر از ساختمان به مشام برسد و آلودگی محیطی ایجاد نماید. امروز در چیدانه می خواهیم راه کارهایی را برای رفع بوی بد فاضلاب با شما در میان بگذاریم با ما همراه باشید.

روش اول: یک چهارم تا یک دوم پیمانه جوش شیرین را در فاضلاب بریزید. یک دوم پیمانه سرکه سفید هم به آن بیافزایید. آن را در فاضلاب بریزید و درب آن را بپوشانید اجازه دهید یک شب تا صبح داخل فاضلاب بماند تاثیر آن را مشاهده خواهید کرد.

روش دوم: یک کیلو آهک را با ۱۰ لیتر آب مخلوط کرده بعد از چند ساعت آن را تکان داده و از صافی بگذرانید و صاف کرده آن را برای مدتی طولانی در چاه مورد نظر تخلیه نمایید.

روش سوم: ترکیب نمک و جوش شیرین، محلول بسیار قوی و از بین‌برنده بوی بد فاضلاب است. یک لیوان نمک و یک لیوان جوش‌شیرین را به همراه یک کتری آب‌جوش به داخل چاه فاضلاب بریزید تا از بیرون زدن بوی نامطلوب آن جلوگیری کنید.

روش چهارم: برای رفع سریع بوهای نامطبوع مکان هایی مثل سرویس بهداشتی، هیچ چیز مانند چوب کبریت کارساز نیست. برای این کار کافی است یک یا چند کبریت را روشن و سپس خاموش کنید. گوگردی که از سوختن چوب کبریت آزاد می شود، بوهای ناخوشایند را جذب و خیلی سریع از بین می برد.

روش پنجم: یکی از ساده ترین روش ها برای ازبین بردن یا شاید به معنای دیگر خنثی کردن بوی ناخوشایند ایجادشده در محیط، استفاده از اسپری های خوشبوکننده هوا و بوگیرهایی است که به صورت کارخانه ای در انواع و اقسام مدل ها و عطرها تولید می شوند. حتی می توانید به سادگی آن ها را خودتان بسازید و فضای داخلی منزلتان را عطراگین کنید در ادامه چند نمونه از چند نمونه از بو گیرها و خوشبو کننده های دست ساز خانگی را به شما معرفی می کنیم.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

19 − دو =