بازگشت

ترفند ساده برای استفاده از نرم افزارهای مسدود شده توسط اپل در گوشی های آیفون

Avatarنویسنده : عصرمگ
28 فوریه 2019 ساعت : 13:19
گوشی های آیفون

ترفند ساده برای استفاده از نرم افزارهای مسدود شده توسط اپل در گوشی های آیفون

 

iphone 7 kopfhoerer anschluss lightning 1f 620x330 - ترفند ساده برای استفاده از نرم افزارهای مسدود شده توسط اپل در گوشی های آیفون

 

با عصرمگ همراه شوید …

کاربرانی گوشی‌ آیفون iOS دارند از دیروز ( ۸ اسفند) با اختلال سراسری در اپلکیشین‌های ایرانی مواجه شده‌اند و قادر به استفاده از آن‌ها نیستند. بیانیه‌ی منتشر شده از سوی از برخی اپلیکیشن‌ها نشان می‌دهد دلیل این اختلال محدودیت‌هایی است که به‌تازگی از سوی اپل برای اپلیکیشن‌های ایرانی اعمال شده است.
اپلیکیشن‌هایی مانند آسان‌پرداخت، اپلیکیشن‌های بانکی و پرداخت ایرانی از دیروز روی گوشی‌ آیفون کاربران باز نمی‌شوند و بسیاری از کاربران قادر به انجام کارهای روزمره‌ی خود نیستند.

 

به گفته بسیاری از کارشناسان دور جدید تحریم های آمریکا با فشار بر شرکت هایی مانند اپل برای قطع خدمات به نرم افزارهای بانکی و پرداختی ایرانی آغاز شده است. برخی دیگر از کارشناسان تکنولوژی های گوشی های همراه معتقدند این محدودیت ها مقطعی هستند و بعید است در دراز مدت ادامه داشته باشند.

این مشکل البته چند ماه قبل هم برای نرم افزارهای پرداختی در آیفون به وجود آمده بود. در حال حاضر برخی از این نرم افزارها را می توان در اپل استور (فروشگاه های اپل) ایرانی جستجو و دانلود کرد.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


دوازده + 10 =