بازگشت

ترکیب رنگ موی تنباکویی با هایلایت عسلی با دکلره و بدون دکلره

Avatarنویسنده : عصرمگ
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت : ۱۲:۵۷
ترکیب رنگ موی تنباکویی با هایلایت عسلی

ترکیب رنگ موی تنباکویی با هایلایت عسلی :  در سایت عصرمگ می توانید انواع ترکیب رنگ مو را مشاهده نمایید .

 

ترکیب رنگ موی تنباکویی با هایلایت عسلی

 

سایت عصرمگ بانک جامع و کامل انواع رنگ مو از انواع برندها را دارد …

 

فرمول ترکیب رنگ موی تنباکویی

ترکیب رنگ موی تنباکویی با هایلایت عسلی »  برای بدست آوردن رنگ موی زمینه تنباکویی، یک سوم تیوپ بلوند تیره را به همراه یک چهارم تیوپ بلوند تنباکویی تیره مخلوط می کنیم. در آخر یک چهارم رنگ موی بلوند شکلاتی تیره اضافه می کنیم.

ترکیب رنگ موی تنباکویی با هایلایت عسلی »  توجه داشته باشید حتما زمینه موی شما باید روی پایه ۶ باشد. پس خوشبختانه برای بدست آوردن این رنگ مو نیازی نیست پایه موهای شما خیلی روشن باشد. اما برای بدست آوردن هایلایت عسلی روی موی تنباکویی، قسمت هایی از مو را که می خواهید هایلایت کنید؛ باید ابتدا با دکوکرم یا پودر دکلره به پایه هفت یا هشت برسانید.

بعد از اینکه قسمت های مورد نظر برای هایلایت کردن را روشن کردید، حالا نوبت ساختن ترکیب رنگ موی عسلی می رسد.ترکیب رنگ موی تنباکویی با هایلایت عسلی »  

 

ترکیب رنگ موی تنباکویی با هایلایت عسلی »    برای رسیدن به رنگ تنباکویی میتوانید شصت میل از رنگ موی فندوقی روشن را با بیست میل رنگ بلوند پلاتینه صدفی روشن چهل میل رنگ بلوند روششن را مخلوط کرده و به آن ۱۸۰ میل اکسیدان شماره یک اضافه کنید

موهایتان را با دکلره به پایه هشت برسانید پس از شستشو و خشک کردن ، ترکیب فوق را روی موها قرار داده و بعد از سی تا چهل دقیقه بشویید.

ترکیب رنگ موی بژ تنباکویی

ترکیب رنگ موی تنباکویی با هایلایت عسلی »   این رنگ هم بسیار منحصر بفرد است ، رنگ تنباکویی که کمی طیف بژ هم دارد برای دستیابی به این رنگ میتوانید رنگ موی بلوند طلایی بژ : ۷٫۳ ، ۱٫۳ ،دبلیو۶ و سی ۶ را به همراه ده میل واریاسیون نقره ای در دوبرابر مقدار رنگ تهیه شده اکسیدان شماره یک مخلوط کنید وبه مدت بیست دقیقه روی موی دکلره شده و به پایه ۸ رسیده بگذارید وسپس با نرم کنننده بشویید.ترکیب رنگ موی تنباکویی با هایلایت عسلی .

فرمول ترکیبی رنگ موی تنباکویی بدون دکلره

ترکیب رنگ موی تنباکویی با هایلایت عسلی »   تا به اینجا فرمول های ترکیبی دو نوع رنگ تنباکویی را برای شما بیان کردیم که هر دوی آنها احتیاج به دکلره دارند اما اگر موهای کمی ضعیف و اسیب پذیر دارید و یا به هر دلیلی نمی خواهید با دکلره به موهایتان آسیب بزنید میتوانید از فرمول زیر برای تنباکویی کردن موها استفاده بفرمایید با استفاده از این ترکیب شما قادر خواهید بود بدون دکلره به رنگ تنباکویی کمی تیره دست یابید.

 

ترکیب رنگ موی تنباکویی با هایلایت عسلی »   فقط کافیست دو سوم تیوپ رنگ موی تنباکویی روشن شماره ۶٫۳۱ را به همراه یک سوم تیوپ رنگ موی بلوند پلاتینه روشن ان ۱۰ مخلوط کرده و به آن ۱۰۰ میل اکسیدان شماره دو اضافه کنید.

این ترکیب برای ساقه ی مو است از آنجاییکه این رنگ بدون دکلره است برای یک دست شدنش لازم است دو مرحله رنگ ساقه و ریشه بگذراید.

ترکیب رنگ موی تنباکویی با هایلایت عسلی »   بنابراین رنگ فوق را تهیه کرده و روی ساقه ی موهایتان بگذارید پس از زمانی حدود سی دقیقه با نرم کننده بشویید و خشک کنید و رنگ زیر را تهیه کرده و این بار روی ریشه ی موها بگذارید مدام آنرا چک کنید و زمانیکه به رنگ ساقه در آمد بشویید.

یک سوم تیوپ رنگ موی ۶٫۴۵ به همراه یک ششم تیوپ رنگ موی ان ۱۰ و۱۰۰ میل اکسیدان شماره یک.ترکیب رنگ موی تنباکویی با هایلایت عسلی » 

 

  • تاریخ انتشار : ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت : ۱۲:۵۷
  • دسته :
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


12 + شش =