بازگشت

تعقیب شهردار صدار توسط اینترپل ! فیلم رابطه جنسی جزو اتهاماتش نیست !!!

Avatarنویسنده : عصرمگ
14 سپتامبر 2019 ساعت : 13:01
تعقیب شهردار صدار توسط اینترپل

تعقیب شهردار صدار توسط اینترپل ! فیلم رابطه جنسی جزو اتهاماتش نیست !!!

افتتاح پاسگاه چار طاق و کلانتری مرکزی 23 - تعقیب شهردار صدار توسط اینترپل ! فیلم رابطه جنسی جزو اتهاماتش نیست !!!

 

تعقیب شهردار صدار توسط اینترپل :

تعقیب شهردار صدار توسط اینترپل :   بازگرداندن شهردار اسبق صدرا از طریق اینترپل توسط دادستان شیراز در حال پیگیری است. عجیب اینکه فیلم ناجور انتشار یافته از این شهردار که پرونده اش را جنجالی کرده بود جزو اتهاماتش قائدی نیست.

تعقیب شهردار صدار توسط اینترپل :   به گزارش عصرمگ و به نقل از رکنا، دادستان عمومی و انقلاب شیراز با تاکید بر اینکه اقدامات برای بازگرداندن شهردار اسبق صدرا به کشور انجام شده است، گفت: با وزارت دادگستری و امور بین الملل قوه قضاییه مکاتبه‌ای انجام شده و از طریق اینترپل بازگرداندن شهردار اسبق صدرا دنبال می‌شود.
تعقیب شهردار صدار توسط اینترپل :   منوچهر قائدی شهردار اسبق شهر جدید صدرا شهریور ماه سال گذشته به تحمل حبس و جزای نقدی محکوم شد اما همان زمان از کشور گریخته است.

حیدر آسیابی روز شنبه گفت: بر اساس اتهامات و رای دادگاه قائدی ممنوع الخروج بوده و امکان خروج از مبادی قانونی را نداشته بر همین اساس نامبرده سال گذشته از طریق غیر قانونی از کشور خارج شده است.

تعقیب شهردار صدار توسط اینترپل :   دادستان شیراز با تاکید بر اینکه وثیقه‌های ضامنان این فرد به مزایده می رود بیان کرد: در حال حاضر وثیقه‌های مربوط به ضامنان این فرد که یکی در داخل استان و دیگری خارج از استان است به مزایده گذاشته شده است.

ارتشا، مداخله در معاملات و مناقصات شورای شهر، مشارکت در جعل پروانه‌های ساختمانی از جمله اتهامات شهردار اسبق شهر صدرا بوده است .

تعقیب شهردار صدار توسط اینترپل :   منوچهر قائدی شهردار اسبق صدرا به اتهام ارتشا به مبلغ یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان وجه نقد، ۲۱۰ عدد سکه بهار آزادی و یک دستگاه آپارتمان به ارزش ۳ میلیارد ریال به ۱۵ سال حبس تعزیری، جزای نقدی معادل وجوه اموال محصله و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شد.

تعقیب شهردار صدار توسط اینترپل : وی به اتهام عدم اطلاع رسانی وقوع بزه در حوزه محل خدمت به ۳ سال حبس تعزیری و ۳ سال انفصال موقت از خدمات دولتی، به اتهام مداخله در معاملات و مناقصات شورای شهر به ۶ سال حبس تعزیری، ابطال کلیه معاملات ناشی از شرکت وی در مناقصه و به اتهام مشارکت در جعل پروانه های ساختمانی به ۷ سال و ۶ ماه حبس تعزیری، امحا و معدوم کردن کلیه اسناد مجعول و از جهت تتمیم کیفر به ۲ سال منع اقامت در شهرستان شیراز و ۲ سال منع خروج از کشور محکوم شده بود

تعقیب شهردار صدار توسط اینترپل :

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


3 × پنج =