بازگشت

تمام عکس های کم حجاب و جنجالی ” سحر قریشی “

Avatarنویسنده : عصرمگ
10 آگوست 2019 ساعت : 18:43
تمام عکس های کم حجاب و جنجالی " سحر قریشی "

تمام عکس های کم حجاب و جنجالی ” سحر قریشی ” : سحر قریشی جز آن دسته از بازیگرانی قرار دارد که می تواند با اختلاف بسیار زیاد در صدر اشخاص پر حاشیه قرار بگیرد.

تمام عکس های کم حجاب و جنجالی " سحر قریشی "

تمام عکس های کم حجاب و جنجالی ” سحر قریشی “,عکس های کم حجاب و جنجالی ” سحر قریشی “,سحر قریشی


 

با عصرمگ همراه شوید …

تمام عکس های کم حجاب و جنجالی ” سحر قریشی ” : سحر قریشی جز آن دسته از بازیگرانی قرار دارد که می تواند با اختلاف بسیار زیاد در صدر اشخاص پر حاشیه قرار بگیرد. این بازیگر بیشتر به خاطر پوشش و استایل های عجیب غریبش در حاشیه می باشد. به طور کلی می توان گفت حاشیه های او خیلی بیشتر از تعداد کار هایی که در سینما و تلویزیون انجام داده است، می باشد.

سحر قریشی متولد ۶ دی ۱۳۶۶ در تهران می باشد و هم اکنون ۳۲ سال دارد. او فعالیت هنری اش را از سال ۱۳۸۸ با بازی در سریال دلنواران آغاز نمود.

سحر قریشی هم اکنون در دو فیلم سینمایی نیوکاسل و ایکس لارج حضور دارد که در حال اکران در سینماهای سراسر کشور می باشد.

از یک طرف در گفتار طرفدار دو آتیشه حجاب است و مخالف جدی برخی فعالیت های اجتماعی زنان مانند ورود به ورزشگاه‌ها اما از سویی عکس های به قول هواداران خودش “خفن” در صفحه ا‌ش منتشر می کند که هیچ نسبتی با حجاب ندارد که می توانید عکس های او را در این مطلب از سایت جامع عصرمگ مشاهده کنید:

سحرقریشی 2 - تمام عکس های کم حجاب و جنجالی " سحر قریشی "سحرقریشی 3 - تمام عکس های کم حجاب و جنجالی " سحر قریشی "تمام عکس های کم حجاب و جنجالی " سحر قریشی "

 

تمام عکس های کم حجاب و جنجالی ” سحر قریشی “,عکس های کم حجاب و جنجالی ” سحر قریشی “,سحر قریشی

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


9 − هشت =