بازگشت

ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان کارشناسی ۹۸ صرفا براساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور

Avatarنویسنده : عصرمگ
02 اکتبر 2019 ساعت : 12:33
ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان کارشناسی 98 صرفا براساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور

ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان کارشناسی ۹۸ صرفا براساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور … ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان کارشناسی صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور از امروز ۱۰ مهر ماه آغاز می شود.

 

mediumthumb - ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان کارشناسی 98 صرفا براساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور

ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان کارشناسی ۹۸ صرفا براساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور

 

ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان کارشناسی ۹۸ صرفا براساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور

ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان کارشناسی صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور از امروز ۱۰ مهر ماه آغاز می شود.

ثبت نام قبولیهای بدون کنکور دانشگاه پیام نور از امروز

ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان کارشناسی ۹۸ صرفا براساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور   :  به گزارش عصرمگ و به نقل از مهر، ثبت نام دانشجویان مقطع کارشناسی صرفا با اعمال سوابق تحصیل سال۹۸ از ساعت ۱۶ امروز ۱۰ مهرماه آغاز شده و تا ۱۵ مهرماه ادامه دارد.

پذیرفته شدگان نهایی کارشناسی ۹۸ صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور می توانند با مراجعه به سامانه آموزشی گلستان به آدرس اینترنتی reg.pnu.ac.ir برای ثبت نام اقدام کنند.

برای تسریع در ثبت نام لازم است پذیرفته شدگان، تصویر صفحه اول وصفحه توضیحات شناسنامه و پشت و روی کارت ملی، عکس ۴×۳ با زمینه روشن، اصل مدرک دیپلم وپیش دانشگاهی(دارندگان مدرک دیپلم ۳-۳-۶، نیاز به مدرک پیش دانشگاهی ندارند)، و مدرک مشخص کننده نظام وظیفه (ویژه آقایان) را با فرم jpg یا jpeg و حجم هر تصویر حداکثر ۲۵۰ کیلوبایت آماده تا در هنگام ثبت نام در سامانه آموزشی (گلستان) به آدرس اینترنتی (www.reg.pnu.ac.ir) بارگذاری کنند.

براساس این گزارش، دانشگاه پیام نور در راستای رفع دغدغه پرداخت شهریه دانشجویان، ضمن عقد قرارداد با چندین بانک، امکان استفاده از تسهیلات وام با کارمزد یک و ۴ دهم درصد را برای کلیه دانشجویان این دانشگاه فراهم کرده و دانشجویان عزیز از بدو ثبت نام در دانشگاه می توانند از این تسهیلات برای پرداخت کل شهریه خود استفاده کنند. دانشجویان برای آگاهی از نحوه دریافت وام و دیگر جزئیات به مراکز و واحدهای خود مراجعه کنند.

تحصیل همزمان در دو رشته، پایین ترین شهریه دانشگاهی، اختیاری بودن حضور در کلاس های درس، شرایط ویژه برای کارمندان، شاغلین و بانوان خانه دار، سهولت در تغییر رشته و مهمانی در شهر مورد نظر دانشجو، تعیین شهر محل برگزاری امتحانات پایان ترم به انتخاب دانشجو و برگزاری کلاس های درس به صورت حضوری، نیمه حضوری و الکترونیکی (ترکیبی) از مهم ترین مزایای دانشگاه پیام نور است.ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان کارشناسی ۹۸ صرفا براساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور ///

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


19 − سه =