بازگشت

جدول پخش فیلم های سینمایی روز عید قربان 99 جمعه 10 مرداد + زمان پخش فیلم سینمایی و سریال

Avatarنویسنده : عصرمگ
29 جولای 2020 ساعت : 11:29
فواید عجیب روزه عید غدیر که تاکنون نشنیده اید !

جدول پخش فیلم های سینمایی روز عید قربان ۹۹ جمعه ۱۰ مرداد + زمان پخش فیلم سینمایی و سریال

b4e4c7464cf34e58e6db7ea114b5924e - جدول پخش فیلم های سینمایی روز عید قربان 99 جمعه 10 مرداد + زمان پخش فیلم سینمایی و سریال

 

جدول پخش فیلم های سینمایی روز عید قربان ۹۹ جمعه ۱۰ مرداد + زمان پخش فیلم سینمایی و سریال

عصرمگ : شبکه‌های مختلف سیما ویژه عید سعید قربان فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی مختلفی را برای پخش در نظر گرفته‌اند که از جمله مهمترین آن‌ها می‌توان به «بله‌برون»، «نیش زنبور»، «ایکی سلطان» و «شک معقول» اشاره کرد.فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «دست راست من»، «شوق هنگام»، «جنگجوی درون»، «در تعقیب آدم های یالدار»، «آغازی دیگر»، «گزارشگر ویژه»، «کارآموز»، «دو دم»، «بله برون»، «ایکی سلطان»، «کریستوفر رابین»، «آماتور»، «پدینگتون۱»، «نیش زنبور»، «هپی خواهد گریخت»، «سرقت در ۶۰ ثانیه»، «پدینگتون۲»، «غول بزرگ مهربان» و «شک معقول» دوشنبه بیست و یکم مردادماه مصادف با عید سعید قربان از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.جدول پخش فیلم های سینمایی روز عید قربان ۹۹ جمعه ۱۰ مرداد + زمان پخش فیلم سینمایی و سریال

«دست راست‌من» روی آنتن شبکه یک

فیلم تلویزیونی «دست راست من» به کارگردانی داریوش ربیعی، دوشنبه بیست و یکم مردادماه ساعت ۹ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
داستان فیلم درباره جوانی به نام اصغر است که جیب‌بُری حرفه‌ای است، طی سانحه‌ای دست راستش را از دست می‌دهد. از سویی دست راست نانوایی نیکوکار و معتمدی که وصیت کرده است اعضای بدنش را پس از مرگ اهدا کنند، به اصغر پیوند زده می‌شود. اصغر از این پس کنترل روی دستش ندارد و …

آرزو افشار، یوسف تیموری و ناهید بخشی در فیلم تلویزیونی «دست راست من» بازی کرده‌اند.

ماجرای طیب، روز عید قربان پخش می‌شود

فیلم تلویزیونی «شوق هنگام» به کارگردانی مهدی عبادی، دوشنبه بیست و یکم مردادماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
این فیلم داستان جوانی به نام طیب است که در جزیره قشم زندگی می‌کند و بر اثر اتفاق ناگواری که برای پدرش رخ می‌دهد مجبور می‌شود به تنهایی بر روی دریا به ماهیگیری مشغول شود که …

مهدی امینی‌خواه، حسن اسدی، محمد فیلی، مژگان اخلاقی و علیرضا زارعی در فیلم تلویزیونی «شوق هنگام» هنرنمایی کرده‌اند.

«جنگجوی درون» به آنتن شبکه دو می‌رسد

فیلم سینمایی «جنگجوی درون» به کارگردانی ویکتور سالوا، دوشنبه بیست و یکم مردادماه ساعت ۱:۳۰ بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی اسکات مکلویچز، نیک نولت و ایمی اسمارت خواهیم دید: دن میل مان جوان ورزشکاری است که در حین تمرین برای شرکت در مسابقات قهرمانی کشور است. با توجه به قابلیت بدنی بالا و ظاهر جوانی که دارد غرور زیادی در او دیده می‌شود.
این وضعیت ادامه دارد تا دن با پیرمردی در پمپ بنزین ملاقات و مسیر زندگی‌اش تغییر پیدا می‌کند. پیرمرد در خلال مدتی طولانی به او می‌آموزد آنچه باید در پی آن باشد طی مسیری است که انتخاب کرده و این که نتیجه چه خواهد شد اهمیتی ندارد.
در این میان در سانحه تصادف پای دن به شدت آسیب می‌بیند به طوری که پزشکان توصیه می‌کنند برای همیشه ژیمناستیک را کنار بگذارد او نیز تسلیم این قضیه می‌‎شود اما پیرمرد باز او را تشویق به از سرگیری تمرینات می‌کند و …

 

«در تعقیب آدم‌های یالدار» فیلم عیدقربان شبکه دو

فیلم‌سینمایی «در تعقیب آدم‌های یالدار» به کارگردانی تایکا وای تی‌تی، دوشنبه بیست و یکم مردادماه ساعت ۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی سم نیل، ژولین دنیژن و ریما تی ویه تا آمده است: ریکی بیکر بدون سرپرست است و دست به کارهای شرارت آمیزی زده است. زن و مردی در وسط جنگل به نام های بلا و هکتور به تازگی سرپرستی ریکی را برعهده گرفته‌اند.
ریکی در ابتدا می‌خواهد از خانه آنها فرار کند ولی وقتی با بلا بیشتر آشنا می‌شود و متوجه علاقه بلا به خود می‌شود، در خانه می‌ماند ولی بلا بعد از چند روز می‌میرد. نامه‌ای از طرف مرکز نگهداری کودکان می‌آید و آنها می‌خواهند ریکی را دوباره به مرکز بازگرداند ولی ریکی نمی‌خواهد آنجا را ترک کند و برای همین از خانه فرار می‌کند.

هکتور به دنبال ریکی می‌رود ولی پایش می‌شکند و آنها مجبور می‌شوند که در جنگل باقی بمانند. بعد از مدتی آنها می‌خواهند به خانه برگردند ولی …

روایت ماجرای ماتیو پیرمرد مهربان در شبکه دو

فیلم سینمایی «آغازی دیگر» به کارگردانی جان کنت هریسون، دوشنبه بیست و یکم مردادماه ساعت ۱۷:۱۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
این فیلم با بازی اِلا بالن تاین، مارتین شین و سارا باتس فورد داستان آن شرلی دختر بچه ای یتیم است که با اشتباه پرورشگاه به جای یک پسر بچه سر از خانه ماریلا و ماتیو درآورده است. ماتیو که پیر مردی مهربان است، دوست دارد آنی در خانه آنها بماند اما خواهر او، ماریلا زنی سختگیر است که می‌خواهد ان شرلی را به پرورشگاه برگرداند.

ماریلا داستان زندگی آنی را می‌شوند و وقتی متوجه سختی‌هایی که آنی کشیده می‌شود، تصمیم می‌گیرد تا زمان پیداشدن خانواده‌ای مناسب، آنی را نگه دارند. آنی در گرین گیبلز با دیانا دوست شده و به مدرسه می‌رود و دردسرها و ماجراهای زیادی خلق می‌کند. تا اینکه پرورشگاه خانواده ثروتمند و مناسبی برای او پیدا می‌کند. آنی به همراه ماتیو به ایستگاه قطار می‌رود اما …

 

«گزارشگر ویژه» فیلم سینمایی شبکه سه شد

فیلم سینمایی «گزارشگر ویژه» به کارگردانی ریکی جرویس، دوشنبه بیست و یکم مردادماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی اریک بانا، ریکی جرویس، بنجامین برات و کوین پولاک خواهید دید: دو خبرنگار یک شبکی رادیویی به اسم های فرانک و تکنسین همراه با شخصی به نام فینچ، قرار است در یک سفر کاری به کشور اکوادور بروند که در آن کشور جنگ و آشوب و شورش مسلحانه شده است.
نفر سوم به نام فینچ که اواخر با زن خود به اختلاف خورده است، به اشتباه به جای پاکت‌نامه‌های همسرش، پاکت‌نامه‌های حاوی پاسپورت‌ها و پول مأموریت را به سطل زباله می‌ریزد. فرانک که خیلی زیاد از دست او عصبانی شده، به دنبال راهی برای فرار از عواقب جاماندنشان است و…

«کارآموز» روی آنتن شبکه چهار

فیلم سینمایی «کارآموز» به کارگردانی نانسی مایرز، دوشنبه بیست و یکم مردادماه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی رابرت دنیرو و ان هتوی آمده است: ویتاکر بازنشسته‌ای است که از حدود سه سال پیش همسرش را از دست داده. او از بی‌کار بودنش خوشحال نیست، تا اینکه تصادفاً تبلیغ یک شرکت فروش اینترنتی لباس را می‌بیند.
آنها می‌خواهند یک کارآموز میان سال را استخدام کنند. لذا ویتاکر به عنوان کارآموز، دستیار شخصی جولز آستین مدیرعامل شرکت می‌شود که بسیار در کار خود غرق شده و زندگی خصوصی و اجتماعی آشفته‌ای دارد. ویتاکر با موفقیت در کارش جای خود را تثبیت می‌کند و …

 

«دو دم» انیمیشن شبکه پنج

فیلم سینمایی «دو دم» به کارگردانی ویکتور آزو، دوشنبه بیست و یکم مردادماه ساعت ۸:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.
این انیمیشن داستان یک گربه است که وقتی می بیند حیوانات جنگل دزیده می شوند سعی می‌کند به کمک سگ آبی حیوانات را نجات دهد و در این بین چند موجود فضایی به آنها کمک می‌کنند و ..

«بله برون» طنزِ عیدقربانی تلویزیون

فیلم سینمایی «بله برون» به کارگردانی داود موثقی، دوشنبه بیست و یکم مردادماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این فیلم خواهیم دید: عزت بخشنده، پیرمرد هفتاد ساله‌ای است که وضع مالی بسیار خوبی دارد، صاحب پنج فرزند دختر شده که دو دخترش را از دست داده و بقیه دخترانش ازدواج کرده‌اند.
دامادهای آقا عزت، گرچه آدم های با شخصیت و خوبی به نظر می‌رسند اما از نظر مالی شرایط ناگواری دارند و عزت با حمایت همسرش شوکت تصمیم دارد بخشی از دارایی خود را به دخترها و دامادهایش بدهد تا بلکه در زنده بودنش خوشحالی آن‌ها را ببیند.
در جلسه‌ای که برای تنظیم وصیت‌نامه و تقسیم اموال برگزار می‌شود، بین دامادها بر سر ارثیه درگیری شدیدی پیش می‌آید. عزت که وضع را چنین می‌بیند وصیت‌نامه را پاره می‌کند و همه را از خانه‌اش می‌راند.
پس از چند ماه عزت که دچار یک بیماری سخت شده بار دیگر با تشویق همسرش گناهان دامادهایش را می‌بخشد و مجدداً تصمیم به تقسیم ارثیه بین آنان می‌گیرد، اما هنگامی که …
جمشید مشایخی، ثریا قاسمی، فتحعلی اویسی، سیروس گرجستانی و خسرو امیرصادقی در فیلم سینمایی «بله برون» بازی کرده‌اند.

 

«ایکی سلطان» فیلم سینمایی شبکه شما

فیلم تلویزیونی «ایکی سلطان» به کارگردانی باقر پیران، دوشنبه بیست و یکم مردادماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان آمده است: دختر عمو و پسر عمویی که در روستایی در کنار هم زندگی می‏کردند بر سر نام‏هایشان که هر دو سلطان بودند، اختلاف‌نظر پیدا می‏کنند و کارشان به دعواهای شدیدی کشیده می‏شود و در نهایت از یکدیگر جدا می‏شوند. روحانی محل تصمیم می‏گیرد برای حل مسالمت‏آمیز این موضوع القابی به نام مشترک آن‏ها اضافه کند تا آن‏ها با این تغییر در صلح و آرامش با یکدیگر زندگی کنند و این اتفاق …
هاشم چاوشی و فاطمه شکری در فیلم تلویزیونی «ایکی سلطان» بازی کرده‌اند.

ماجرای یک عروسک انیمیشن سینمایی شبکه کودک شد

انیمیشن سینمایی «کریستوفر رابین» به کارگردانی مارک فورستر، دوشنبه بیست و یکم مردادماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.
در این انیمیشن خواهیم دید: کریستوفر رابین که در کوچکی دوستانی عروسکی داشته برای رفتن به مدرسه از آنها جدا می‌شود.
او که بعد از سال ها بزرگ شده و تشکیل خانواده داده است اکنون بر زندگی، کار و خانواده‌اش متمرکز است. کریستوفر یک روز به طور ناگهانی با دوستان قدیمی بویژه وی وینی پو ملاقات می‌کند، که او را به دوران کودکی فراموش نشدنی‌اش باز می‌گرداند.
کریستوفر که تا به حال در برقراری ارتباط با دخترش مشکل داشته، به کمک دوستانش به اهمیت خانواده در زندگی پی می‌برد و …

«آماتور» به شبکه امید رسید

فیلم سینمایی «آماتور» به کارگردانی رایان کو، دوشنبه بیست و یکم مردادماه ساعت ۱۶:۳۰ از شبکه امید پخش خواهد شد.
در این فیلم خواهیم دید: یک نوجوان ستاره آینده بسکتبال با پیروی از رویای خود با زندگی شخصی خود مبارزه می‌کند و پیروز می‌شود…
عیدِ قربان شبکه نمایش؛ از «نیش زنبور» تا «سرقت در ۶۰ ثانیه»
فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «پدینگتون۱»، «نیش زنبور» به کارگردانی حمیدرضا صلاحمند، «هپی خواهد گریخت»، «سرقت در ۶۰ ثانیه»، «پدینگتون۲»، «غول بزرگ مهربان» و «شک معقول» ، دوشنبه بیست و یکم مردادماه ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


یک × یک =