بازگشت

جزئیات قطع یارانه ۹۸ از مهرماه + یارانه کدام افراد از مهر ۹۸ قطع خواهد شد ؟

Avatarنویسنده : عصرمگ
18 سپتامبر 2019 ساعت : 17:08
جزئیات قطع یارانه 98 از مهرماه

جزئیات قطع یارانه ۹۸ از مهرماه + یارانه کدام افراد از مهر ۹۸ قطع خواهد شد ؟ جزئیات قطع یارانه ۹۸ از مهر ماه امسال اعلام شد. سخنگوی دولت با بیان این که یارانه افرادی که در سال درآمد بالای میلیاردی دارند حذف می‌شود

یارانه 2 - جزئیات قطع یارانه 98 از مهرماه + یارانه کدام افراد از مهر 98 قطع خواهد شد ؟

جزئیات قطع یارانه ۹۸ از مهرماه :   جزئیات قطع یارانه ۹۸ از مهر ماه امسال اعلام شد. سخنگوی دولت با بیان این که یارانه افرادی که در سال درآمد بالای میلیاردی دارند حذف می‌شود، گفت: قطع یارانه‌ها شامل قطعا طبقات متوسط و پایین نمی‌شود. علی ربیعی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت درباره آخرین تصمیمات برای قطع یارانه ثرونمندان گفت: یارانه حدود ۷۰۰ الی ۸۰۰ هزار نفر که درآمد بالای میلیاردی در سال دارند قطع می‌شود. برای شناسایی این افراد کار دقیقی انجام شده است و مجموعه‌ هزینه‌هایی که دارند و شاخص‌های همچون خودرو، مسکن و هزینه‌های خانوار مدنظر قرار گرفته است.

  
جزئیات قطع یارانه ۹۸ از مهرماه :  قطع یارانه ۹۸

جزئیات قطع یارانه ۹۸ از مهرماه :  وی ادامه داد: من آمار دقیق افرادی که یارانه آنها قطع خواهد شد در اختیار رسانه ها قرار می‌دهم اما قطع یارانه‌ها قطعا شامل طبقات متوسط و پایین نمی‌شود و عدد ۳۰ میلیون نفر مدنظر ما نیست. اجرای تصمیم مجلس به زمینه‌های اجتماعی نیاز دارد و الان زمینه برای قطع یارانه سه دهک فراهم نیست. اهم اظهارات وی را می خوانید:جزئیات قطع یارانه ۹۸ از مهرماه :  

* با اشاره به این که حذف یارانه ثروتمندان از اول مهر اجرایی می‌شود}: من مجددا تاکید می‌کنم طبقات متوسط مطمئن باشند که ما تصمیم غلطی نمی‌گیریم که تاثیر منفی بر درآمد آنها داشته باشد پایگاه اطلاعاتی ایرانیان بسیار دقیق بوده و اطلاعات دقیقی در آن ثبت شده است و با آرامی در این زمینه حرکت کردیم.جزئیات قطع یارانه ۹۸ از مهرماه :  

* رئیس کل بانک مرکزی گزارشی را به هیات وزیران ارائه کرد که بر اساس آن در سه ماهه اول رشد تولید و سرمایه اقتصادی‌مان بدون نفت مثبت شده است و بخش کشاورزی رشد بسیار خوب ۶.۵ درصدی داشته است، اهمیت این موضوع آنجاست که در سه ماهه آخر سال گذشته بخش کشاورزی سه واحد منفی بود و اکنون رشد خوبی داشته که البته می‌توانسته ۹.۵ درصد باشد.جزئیات قطع یارانه ۹۸ از مهرماه :  

* در بخش صنعت و معدن نیز خوشبختانه از رشد منفی خارج شدیم و درست است که در حال حاضر صفر است اما از حالت منفی خارج شده است. در این حوزه ۹ واحد رشد منفی داشتیم که عدد قابل توجهی است و صفر شدن آن علامت بسیار خوبی در رشد اقتصادی بدون نفت‌مان محسوب می‌شود.جزئیات قطع یارانه ۹۸ از مهرماه :  

* تصیصم گرفته شد۳۰۰ میلیون یورو از ذخیره صندوق توسعه ملی به صورت تسهیلات در اختیار بانک مسکن قرار بگیرد که وزارت راه و شهرسازی برای جاده و ریل اتصال چابهار به شبکه ملی هزینه خواهد کرد و پیش بینی ما این است که اشتغال مناسبی را در منطقه به وجود خواهد آورد و می‌تواند حمل و نقل و اشتغال را رونق ببخشد.

جزئیات قطع یارانه ۹۸ از مهرماه :

مطالب پیشنهادی

تیتر روزنامه های داغ امروزتیتر روزنامه های داغ امروز پنجشنبه ۱۱ بهمن ۹۷ تعطیلی مدارس 15 دی 97مدارس کدام مناطق و شهرها فردا شنبه ۱۵ دی ۹۷ تعطیل است ؟ مائده هژبریمائده هژبری سناریوی جدید صدا و سیما شد ! سوریهمشاور امنیت کاخ سفید : تا وقتی ایران و داعش باشند ما هم هستیم ترامپگزارش مهم فارین پالسی:چرا پوتین احتمالا خواسته ترامپ برای خروج ایران از سوریه را نخواهد پذیرفت؟/ پوتین اهرم نفوذ و قدرت کافی برای انجام این کار برخوردار نیست/این یک بازی مبتنی بر آرمان است/اگر ترامپ در دیدار با پوتین بر خروج نیروهای ایران از سوریه تاکید کند ؛ روس ها تا لحظه خروج ترامپ و همراهانش از اتاق به آن ها خواهند خندید تغییر رژیم ایرانیک مقام آمریکایی : به دنبال تغییر رژیم ایران نیستیم انتخاب رشته کارشناسی ارشدهمه ی نکاتی که باید در مورد انتخاب رشته کارشناسی ارشد بدانید رشد جمعیتشمارش معکوس سقوط «نرخ رشد جمعیت ایران» به زیر صفر آغاز شد ! سردار قاسم سلیمانیپاسخ معنادار سردار قاسم سلیمانی به جنجال نامه نگاری اش به روحانی +فیلم رنوچرا رنو مثل پژو از ایران نرفت و ماندنی شد ؟ میوه های لاکچری در بازار تهرانقیمت سر سام آور برخی میوه های لاکچری در بازار تهران سردار سلیمانیناگفته هایی از تهدید نفتی روحانه و نامه نگاری سردار سلیمانی
  • تاریخ انتشار : 18 سپتامبر 2019 ساعت : 17:08
  • دسته :
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


پنج − دو =