بازگشت

خانم ها بخوانند چگونه بعد از ازدواج به گذشته فکر نکنیم ؟

Avatarنویسنده : عصرمگ
۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت : ۱۲:۴۷
Rate this post

خانم های عزیز لطفا بعد از ازدواج خیلی به گذشته فکر نکنید . احساسی که بعد از ازدواج ممکنه به یک زن سر بزنه : دوستان نازنینم بعد از ازدواج لطفا به گذشته خیلی فکر نکنید .

 

فکر کردن به گذشته بعد از ازدواج

 

 با عصرمگ همراه شوید…

خانم های عزیز لطفا بعد از ازدواج خیلی به گذشته فکر نکنید .

احساسی که بعد از ازدواج ممکنه به یک زن سر بزنه :

دوستان نازنینم بعد از ازدواج لطفا به گذشته خیلی فکر نکنید . بعضی از خانم های ما هستند که بعد از ازدواج با همسرشون زمانیکه همه ی احساس ها فروکش میکنه زمانی که منطق وارد زندگی میشه ، زمانیکه دیگه اون هیجانات اولیه وجود نداره به این فکر میکنند که اگر من با فلان خواستگارم ازدواج میکردم فکر کنم خیلی خوشبخت تر میشدم ، اگر من با اون فرد الان زیر یک سقف بودم هنوز هیجان ها بود .

قدر لحظات حال رو در کنار همسرتون رو بدانید

باور کنید که خیلی وقت ها زندگی که شما الان دارید به مراتب بسیار بسیار با ارزش تر و قدرتمند از زندگی ای هست که اگر با فرد دیگری که در گذشتتون بود میساختید میتونست باشه . بنابراین اینو در نظر داشته باشید نباید زندگی رو مقایسه کنم با فردی که قبلا بوده گذشته ی شما تموم شده و رفته آینده ی شما با مردی است که الان در کنار شما قرار داره و اگر مقیاس شما بشه نفری که در گذشته به عنوان خواستگار در کنار شما بود اگر این مقیاس قرار بگیره شما نمی تونید لذت مسیر زندگی رو در کنار همسرتون ببرید .و فقط و فقط به دنبال این هستید که ثانیه شماری کنید که این زندگی تموم میشه .

بیشتر بخوانید :

دور ازدواج با این افراد را خط بکشید

زن باید برای تمام موارد بعد از ازدواج فکر همه جانبه داشته باشه

وقتی که وارد یک زندگی میشید ، وقتی پای سفره ی عقد میشینید و بله می گویید باید از قبل به تمام مواردی که این انتخاب رو انجام دادید فکر میکردید باید به تمام مواردی که باعث شد شما در کنار این فرد میشینید فکر میکردید . بنابراین یک منطقی دنبال این قضیه بوده که الان شما زیر یک سقف با هم هستید و بعضی از خانم ها اعلام میکنن من همسرم خیلی خوبه ،خیلی عالیه از همه لحاظ ، از نظر امکانات ، از نظر شخصیتی و جایگاه اجتماعی ولی میدونین چیه ؟ با خودم فکر میکنم اگر با اون فردی که در زندگیم بود ازدواج میکردم خیلی خوشبخت تر از این بودم .

حتما بخوانید :

  اسرار زندگی مجردی ام را به نامزدم بگویم یا نه ؟

یه فرد عاقل باید تصمیم عاقلانه داشته باشه

باور کنید در اکثر موارد زندگی هایی که بر اساس صرفا احساس ساخته میشه دچار آسیب های خیلی جدی میشه ، زندگی فقط احساس نیست ، زندگی منطق هم هست کاری که مردها میکنند ، واقع بینانه به یک ازدواج نگاه میکنند ، زندگی منطق هست ما قرار هست یک عمر کنار هم زندگی کنیم نه یک شش ماه تا سه سال که فقط یک عشق و احساس توش رشد کنه و شعله ور باشه بقیه ی زندگی چی میشه ؟ زمانی که دوست داشتن شما دوست داشتن عمیق بشه زندگی شما ستون هاش و پایه هاش بسیار محکم خواهد شد ذهنتون رو از زندگی گذشته خارج کنید و فقط و فقط به آینده ای که با همسرتون دارید فکر میکنید .

اگر این مطلب برای دوستان شما هم کاربرد داره حتما این مطلب رو باشون به اشتراک بگذارید . ممنونم

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


20 − نوزده =