بازگشت

خودسوزی دختر استقلالی | دختر آبی سه روز پیش فوت کرده بود !

Avatarنویسنده : عصرمگ
10 سپتامبر 2019 ساعت : 14:57
خودسوزی دختر استقلالی

خودسوزی دختر استقلالی | دختر آبی سه روز پیش فوت کرده بود ! در حالی که بر اساس اعلام منابع خبری دختر استقلالی که هفته گذشته جلوی دادسرا خودسوزی کرده بود، امروز فوت کرده است، برخی رسانه‌ها ادعا کرده‌اند که وی سه روز پیش درگذشته است!

 خودسوزی دختر استقلالی

 

با عصرمگ همراه شوید …

 

 

خودسوزی دختر استقلالی :    در حالی که بر اساس اعلام منابع خبری دختر استقلالی که هفته گذشته جلوی دادسرا خودسوزی کرده بود، امروز فوت کرده است، برخی رسانه‌ها ادعا کرده‌اند که وی سه روز پیش درگذشته است!

این دختر جوان هفته گذشته بعد از اینکه برای گرفتن تلفن همراهش به دادسرا مراجعه کرد، متوجه شد که باید برای تحمل ۶ ماه حبس به زندان برگردد. او بعد از شنیدن این خبر برآشفت و از دادسرا خارج شد و به گفته شاهدان درحالی که فریاد می‌کشید و به موضوعی اعتراض داشت، اقدام به خودسوزی کرد و با ۹۰ درصد سوختگی از نوع درجه ۳ به بیمارستان منتقل شد.

خودسوزی دختر استقلالی :   سحر به بیمارستان سوانح و سوختگی مطهری تهران منتقل شده، اما بر اثر شدت سوختگی باوجود تلاش پزشکان، طاقت نیاورده و بامداد امروز درگذشته است.

اما امروز برخی رسانه‌ها در فضای مجازی مدعی شدند که این دختر هوادار استقلال طی سه روز گذشته بر اثر شدت سوختگی فوت کرده است! ادعایی که تاکنون تائید و یا تکذیب نشده است.

این خبر تلخ به شدت واکنش برانگیز بوده و افراد مختلفی درباره آن، اظهار کرده اند.

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


دو × 3 =