بازگشت

دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری 98 دانشگاه آزاد

Avatarنویسنده : عصرمگ
12 آگوست 2019 ساعت : 17:02
دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری 98 دانشگاه آزاد

دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۸ دانشگاه آزاد : دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۸,انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد,دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد …

دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری 98 دانشگاه آزاد

 

دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۸,انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد,دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۸ دانشگاه آزاد

 

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۸ دانشگاه آزاد : با توجه به اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸ تمامی داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید که مجاز به انتخاب رشته محل های دانشگاه های سراسری یا دانشگاه آزاد شده اند ، می توانند وارد مرحله سرنوشت ساز انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ شوند .

دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۸ دانشگاه آزاد : پس از برگزاری کنکور سراسری و اعلام نتایج کنکور ۹۸ ، دانش آموزان وارد مرحله مهم و سرنوشت ساز انتخاب رشته می شوند. همان طور که می دانید آزمون دانشگاه های سراسری و آزاد به طور هم زمان و در قالب یک آزمون برگزار و نتایج اولیه آن نیز به صورت هم زمان از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود  .در نظر داشته باشید هر چند آزمون کنکور سراسری و دانشگاه آزاد با هم ادغام شده است اما همچنان مرحله انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۸ به صورت مجزا از انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ انجام می شود .دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۸ دانشگاه آزاد /

دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۸ دانشگاه آزاد :  اما انتخاب رشته کنکور به چه صورت است و آیا برای انتخاب رشته دانشگاه های سراسری و آزاد نیز مانند دفترچه ثبت نام کنکور ، یک دفترچه منتشر خواهد شد ؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم ؛ خیر ! دفترچه انتخاب رشته کنکور ۹۸ برای دانشگاه های سراسری به صورت جداگانه از دانشگاه های آزاد منتشر خواهد شد و داوطلبانی که قصد دارند کد رشته محل های دانشگاه های آزاد را جهت تحصیل در مقطع کارشناسی انتخاب کنند ، می بایست منتظر انتشار دفترچه انتخاب رشته این دانشگاه ها از سوی سایت رسمی دانشگاه آزاد بمانند.

 

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

 

 

  دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۸ دانشگاه آزاد :  علاقه مندان به شرکت در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ توجه داشته باشند که دانشگاه آزاد ، از جمله دانشگاه های غیر دولتی و شهریه پرداز بوده و پذیرفته شدگان در هر یک از رشته محل های این دانشگاه ملزم به پرداخت شهریه دانشگاه آزاد ۹۸ می باشند .

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ آغاز شده  است .

برای دریافت دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۸ کلیک کنید .

از مهم ترین شرایط شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد حضور در جلسه کنکور سراسری و  مجاز بودن داوطلب بر اساس کارنامه اولیه کنکور ۹۸ می باشد .

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۸ دانشگاه آزاد :  داوطلبان انتخاب رشته دانشگاه آزاد میبایست از طریق سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org  نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نمایند . بدین منظور مرکز سنجش دانشگاه آزاد ، با انتشار دفترچه انتخاب رشته آزاد ۹۸ شرایط و ضوابط و رشته محل های ارائه شده و نحوه تاثیر سهمیه بسیج فعال در انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سهمیه ایثارگران و سهمیه خانواده شهدا را در اختیار داوطلبان قرار داده و علاقه مندان پس از مطالعه آن می توانند با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد که در انتهای کارنامه اولیه کنکور ۹۸ درج شده است انتخاب رشته خود را انجام دهند .

دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

 

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۸ دانشگاه آزاد :  انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org انجام می شود و هر داوطلب مجاز به انتخاب حداکثر ۱۰۰ کد رشته محل بر اساس دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد می باشد . در نظر داشته باشید انتخاب رشته دانشگاه آزاد مستلزم پرداخت هزینه است و داوطلبان قبل از ورود به سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۸ میبایست کارت اعتباری انتخاب رشته را با پرداخت هزینه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۸ خریداری نمایند سپس برای تکمیل فرم انتخاب رشته اقدام نمایند .

تاریخ و سایت انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

 

 

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، از طریق سایت رسمی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org منتشر خواهد شد و داوطلبان می توانند در زمان مقرر با مراجعه به این سامانه ، نسبت به دریافت دفترچه و انتخاب کد رشته محل های خود اقدام نمایند.

 


دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۸ دانشگاه آزاد, دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۸,انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد,دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد


 

منبع : هیوا- ایران مشاوره

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


4 × 5 =