بازگشت

داوران عصر جدید دور دوم چه کسانی هستند ؟ جزئیات تغییرات جدید

Avatarنویسنده : عصرمگ
۱۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت : ۱۲:۰۳
داوران عصر جدید دور دوم : 

داوران عصر جدید دور دوم چه کسانی هستند ؟ جزئیات تغییرات جدید، داوران عصر جدید دور دوم,داوران عصر جدید,تغییر داوران عصر جدید

 

5565 - داوران عصر جدید دور دوم چه کسانی هستند ؟ جزئیات تغییرات جدید

با عصرمگ همراه شوید …

داوران عصر جدید دور دوم :  فصل دوم عصر جدید با تغییراتی پحش می شود. فصل اول فصل جدید با استقبال خوبی از سوی مخاطبان همراه شد و حالا در فصل دوم منتخبین، که از سوی داوران و رای دهی مردم امتیاز گرفتند حضور خواهند داشت.داوران عصر جدید دور دوم : 

جزئیات فصل دوم عصر جدید

داوران عصر جدید دور دوم : ضبط مرحله دوم «عصرجدید» شروع شده است و ۶۰ اجرای برتر که با رای مستقیم هیات داوران، آرای مردمی، اعتبارنامه طلایی هیات ژوری و انتخاب گروه برنامه‌ساز، برگزیده شده‌اند در این مرحله حضور دارند.

«عصرجدید» در فصل دوم تغییراتی دارد و به طور مثال در آغاز هر اجرا، هر چهار ضربدر داوران، قرمزرنگ است و شرکت‌کننده‌ها باید با اجرای قوی‌تر خود نسبت به فصل مقدماتی، داوران را متقاعد کنند که ضربدرشان را سفید کنند.

داوران عصر جدید دور دوم : در هر برنامه هم از میان اجراهای راه‌یافته به فینال همان شب، هیات ژوری تنها دو اجرا را برمی‌گزینند تا راهی مرحله آرای مردمی شود. این تغییر به این معنی است که قضاوت نهایی دور دوم، فقط و فقط به عهده مردم است و آنها هستند که از هر برنامه، با رای خود، تنها یک اجرا را برای حضور در مرحله نیمه‌نهایی برمی‌گزینند. بعد از پخش هر قسمت، مردم ۲۴ ساعت فرصت دارند تا از طریق اپلیکیشن یا با شماره‌گیری کد هر اجرا، رای خود را ثبت کنند و در نهایت، ۱۵ اجرا از میان ۶۰ اجرا، راهی نیمه‌نهایی خواهند شد.داوران عصر جدید دور دوم : 

از تغییرات دیگر برنامه هم می‌توان به متفاوت‌شدن دکور اشاره کرد. برنامه «عصر جدید» در ایام ماه مبارک رمضان یکشنبه و دوشنبه ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.

 

  • تاریخ انتشار : ۱۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت : ۱۲:۰۳
  • دسته :
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


پانزده + پانزده =