بازگشت

درمان فوری جای جوش عروس

Avatarنویسنده : عصرمگ
29 می 2018 ساعت : 16:51
درمان فوری جای جوش عروس

درمان فوری جای جوش عروس : هیچ چیز بدتر از این نیست که تاریخ عروسی‌ات نزدیک باشد و هر روز با جوش‌های تازه‌ای روی سطح پوست خود روبه‌رو شوی که بدانی جای آن‌ها تا روز ازدواجت روی صورت باقی خواهد ماند.

 

resize 118026Sublative Before After 1 - درمان فوری جای جوش عروس

برای رهایی از این مشکل و داشتن پوست صاف و شفاف پیش از عروسی، ما در اینجا چند روش درمان جای جوش صورت فوری برای عروس را که طبیعی هستند، آورده‌ایم.

این شیوه‌های درمان جای جوش صورت فوری برای عروس‌هایی که روز به روز به مراسم ازدواج خود نزدیک‌تر می‌شوند، تأثیری معجزه‌آسا دارد!

 

۱. روغن زیتون: روغن زیتون یک درمان جای جوش صورت فوری و خانگی عالی است؛ زیرا این ماده حاوی آنتی‌اکسیدان‌هایی طبیعی و شگفت‌انگیز برای روشن کردن جای زخم‌های آکنه است. روغن زیتون را روی مناطق دچار لک بمال و چند دقیقه صبر کن تا تمام روغن جذب پوست شود. یک حوله یا پارچه تمیز را در آب گرم فرو کن و آن را روی صورت خود بگذار. سپس روغن اضافی روی پوست را با دستمال تمیز کن. بعد از ۱ تا ۲ دقیقه، صورت خود را با آب شست‌وشو بده.

۲. سفیده تخم‌مرغ: سفیده تخم‌مرغ یکی دیگر از مواد مؤثر برای درمان جای جوش صورت فوری برای عروس است. تخم‌مرغ حاوی مقادیر زیادی پروتئین است که لکه‌های پوست را روشن می‌کند. با استفاده از تکه‌ای پنبه، سفیده تخم‌مرغ را روی جای جوش‌ها بمال و یک شب تا صبح صبر کن. صبح روز بعد صورت خود را با آب شست‌وشو بده. این کار را دو تا سه بار در هفته انجام بده.

۳. روغن نارگیل: روغن نارگیل ماده‌ای عالی برای مراقبت از پوست است؛ زیرا دارای بهترین مرطوب‌کننده‌های طبیعی و مواد مغذی برای پوست است. یک قاشق چایخوری روغن نارگیل را در مناطق دچار لک بمال. لازم نیست روغن را از روی پوست خود بشویی؛ ولی در صورت تمایل، می‌توانی حدود ۳۰ دقیقه بعد صورت خود را شست‌وشو بدهی.

۴. عسل خام: عسل، ماده‌ای عالی برای روشن کردن لکه‌های پوست است و می‌تواند به کاهش جای جوش‌ها کمک کند. برای درمان جای جوش صورت فوری می‌توانی یک قاشق چایخوری عسل را روی پوست خود به ویژه در نواحی دچار لک قرار دهی و آن را به آرامی با حرکات دایره‌وار ماساژ دهی. پس از ۱۰ دقیقه صورت خود را با آب سرد شست‌وشو بده.

۵. سیر: سیر ماده‌ای مفید است که برای درمان جای جوش صورت فوری به کار می‌رود. سیر تازه را به دو قطعه تقسم کن و آن را روی مناطق دچار لک بمال. حدود ۵ تا ۱۰ دقیقه بعد صورت خود را بشوی. برای گرفتن نتایج بهتر و سریع‌تر، این کار را چندین بار در روز تکرار کن.

 

برچسب ها:
‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


5 + ده =