بازگشت

دستگیری ریا چاکرابورتی بازیگر معروف سینمای هند : بیوگرافی و آدرس اینستاگرام

Avatarنویسنده : عصرمگ
09 سپتامبر 2020 ساعت : 10:48
دستگیری ریا چاکرابورتی بازیگر معروف سینمای هند

دستگیری ریا چاکرابورتی بازیگر معروف سینمای هند : بیوگرافی و آدرس اینستاگرام :  . رفت و آمدهای مکرر او به اداره پلیس به عکس و خبر اول بسیاری از رسانه‌های هند تبدیل شده است.

 

دستگیری ریا چاکرابورتی بازیگر معروف سینمای هند 

 

عصرمگ :  ریا چاکرابورتی یکی از جنجالی‌ترین و خبرسازترین چهره‌های این روزهای سینمای هند است. رفت و آمدهای مکرر او به اداره پلیس به عکس و خبر اول بسیاری از رسانه‌های هند تبدیل شده است.دستگیری ریا چاکرابورتی بازیگر معروف سینمای هند/

 

بیوگرافی و آدرس اینستاگرام ریا چاکرابورتی

دستگیری ریا چاکرابورتی بازیگر معروف سینمای هند :   این چهره شناخته شده سینمای هند که دوست دختر سوشانت سینگ راجپوت بود بعد از مرگ راجپوت به شدت دچار دردسر شده است. به نظر می‌آید مرگ سوشات ابعاد و زوایای پنهان بسیاری داشته است که شاید این پرونده با سازمان مواد مخدر هند بتواند خیلی از معماها را حل کند و عدالت را اجرا کند.

دستگیری ریا چاکرابورتی بازیگر معروف سینمای هند : بعد از رفت و آمدها و بازجویی‌های فراوان و سه روز بازجویی فشرده (روز شنبه ۶ ساعت تمام و روز یکشنبه ۸ ساعت تحت بازجویی بود)، بالاخره روز گذشته سازمان مبارزه با مواد مخدر این سلبریتی مطرح را به خاطر پخش مواد مخدر دستگیر کرد. کی پی اس مالهوترا، معاون دفتر کنترل مواد مخدر، دستگیری او را تأیید کرد. درواقع پروسه کتبی و نهایی دستگیری ریا چاکرابورتی انجام شد و اتهامات دیگری علیه این بازیگر شناخته در حاله‌ای از ابهام وجود دارد.

دستگیری ریا چاکرابورتی بازیگر معروف سینمای هند : با استناد به منابع، در بازجویی‌های مشخص شد که ریا به مصرف مواد مخدر و همچنین تهیه آنها برای سوشانت سینگ راجپوت بازیگری که حدود ۳ ماه قبل بر اثر خودکشی فوت کرد، اعتراف کرده است. او امروز سه شنبه هنگام خروج از اداره پلیس برای انجام تست‌های پزشکی (اعتیاد به مواد مخدر) دیده شد. از طریق چت‌های واتس آپ ریا معلوم شد که او درمورد ماریجوانا، یکی از مواد مخدرهای سنگین دیگر صحبت کرده است و سازمان مواد مخذر براساس همین چت‌ها، تحقیقات خود را شروع کرد. با این همه این بازیگر جوان در بازجویی‌های قبلی گفته بود که او خودش مواد مصرف نمی‌کرده و فقط برای سوشانت که به ماریجوانا اعتیاد داشته تهیه می‌کرده است. هفته گذشته سازمان مبارزه با مواد مخدر هند، برادر ریا، شوویک چاکرابورتی، مدیر خانه سوشانت سینگ و یکی از کارمندان این بازیگر مرحوم شده را بازداشت کرد. گفته میشد شوویک مواد مخدر را بدون اطلاع سوشانت در خانه او جاسازی می‌کرده است. بعد از دستگیری ریا، خواهر سوشانت پریانکا سینگ راجپوت گفت: «خدا با ماست»

دستگیری ریا چاکرابورتی بازیگر معروف سینمای هند : ریا چاکرابورتی طی این بازجویی‌ها نام تعدادی از چهره‌های شناخته شده صنعت سینما اعم از بازیگر، تهیه کننده و کارگردان و… که با کارتل مواد مخدر ارتباط داشته و دارند را فاش کرده است و اعتراف کرده است که در مهمانی‌های شبانه سلبریتی‌ها مواد مخدر به وفور استفاده می‌شود.

دستگیری ریا چاکرابورتی بازیگر معروف سینمای هند : بیوگرافی ریا چاکرابورتی

دستگیری ریا چاکرابورتی بازیگر معروف سینمای هند : ریا چاکرابروتی، بازیگر و مدل جوان هندی است که در فیلم‌های بالیوودی و همچنین سینمای جنوب هند بازی می کند. او هنوز در ابتدای راه بود و شاید حرفه او در حال شکل گیری بود که شاید با وجود حواشی ایجاد شده برای این بازیگر جوان دیگر شانسی برای رشد و حتی ماندن در سینما وجود نداشته باشد.

او فعالیت هنری خود را با اجرا در تلویزیون در سال ۲۰۰۹ آغاز کرد. چاکرابورتی بازیگری را در سال ۲۰۱۲ با یک فیلم تلگو زبان به نام « Tuneega Tuneega» آغاز کرد. او پس از بازی در فیلمی بالیوودی به نام « Mere Dad Ki Maruti» در سال ۲۰۱۳ به شهرت رسید و شناخته شد.

او در سال ۲۰۱۴ در فیلمی تحت عنوان « Sonali Cable» بازی کرد که این فیلم در گیشه عملکرد خوبی نداشت اما با نمایش توانایی‌های بازیگری ریا چاکرابورتی به نقطه پرشی برای این بازیگر جوان تبدیل شد. حضور او در تبلیغات تجاری فشن شوی اورئال پاریس باعث شد بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. در سال ۲۰۱۷ در فیلم « Half Girlfriend» نقشی کوتاه در کنار آرجون کاپور و شرادا کاپور ایفا کرد و به خاطر بازی‌اش در این فیلم تحسین شد. در سال ۲۰۱۸ در فیلمی تحت عنوان « Bank Chor» نقش مقابل ریتش دشموک را بازی کرد. همچنین در یک آهنگ بسیار موفق به نام “O Heeriye” در کنار آیوشمان کورانا حضور یافت. این بازیگر ۲۸ ساله در سال ۲۰۱۸ در فیلم دیگری به نام « Jalebi» نقش مقابل یک بازیگر تازه وارد به نام وارون میترا را بازی کرد.

ری یکم جولای سال ۱۹۹۲ میلادی در خانواده‌ای بنگالی در کارناتاکا در هند به دنیا آمد. پدر او افسر بازنشسته ارتش هند است. معمولا دوست ندارد در مورد زندگی خانوادگی و خصوصی‌اش صحبت کند.

 

زندگی خصوصی ریا چاکرابورتی

او مدتی با آدیتیا روی کاپور، بازیگر جوان و خوش تیپ هندی رابطه داشت که اوضاع بین آنها خوب پیش نرفت و از هم جدا شدند. پس از آن ریا در آپریل سال ۲۰۱۹ در یک مهمانی با سوشانت سینگ راجپوت، بازیگر بالیوود آشنا شد و خیلی زود با او وارد رابطه شد. در سپتامبر سال ۲۰۱۹ ریا با شراکت برادرش شوویک و سوشانت سینگ یک شرکت هوش مصنوعی تاسیس کردند. رابطه سوشانت و ریا جدی تر شد و آنها از دسامبر ۲۰۱۹ به بعد با هم زندگی می کردند. ۱۴ ژوئن ۲۰۲۰ سوشانت سینگ در خانه خودش در بندرا دست به خودکشی زد و این درحالیست که ۶ روز قبل از این اتفاق ریا خانه سوشانت را ترک کرده بود.

ریا چاکرابورتی
 

ریا در بازجویی ها گفته بود سوشات افسرده بوده و از مشکلات روانی رنج می برده و از سویی دیگر خانواده سوشانت و وکیل آنها اتهاماتی همچون پولشویی و… به ریا وارد کردند و او را مسئول مرگ سوشانت دانستند. چند روز قبل از مرگ سوشانت منشی او خودکشی کرده بود و سوشانت می ترسید ریا او را مسئول مر گ او در بین مردم اعلام کند. خانواده سوشانت گفتند سوشانت به خواهرش گفته بود ریا می خواهد او را دیوانه نشان دهد. وقتی پلیس هند به نتیجه نرسید، ۱۹ آگوست دادگاه عالی هند، به اداره تحقیق و بررسی CBI اجازه داد این پرونده را دنبال کند و تحقیقات ادامه دارد که در این بین اتهاماتی همچون تهیه مواد مخدر بر ریا وارد و ثابت شده است وریا خودش را وسط یک کمپین تنفرآمیز شریرانه می بیند که توسط یک سری خبرنگار و ترول های فضای مجازی ایجاد شده است که برخی از آنها ریا را مسئول مرگ سوشانت سینگ می دانند. طرفداران سوشانت سینگ به شدت علیه او جبهه گرفته اند و حتی یکی به او گفته بود تا کشته نشده خودش خودکشی کند! و ریا از پلیس جرایم اینترنتی تقاضای کمک کرد.

 
اینستاگرام ریا چاکرابورتی

صفحه اینستاگرام ریا چاکرابورتی بیش از دو میلیون فالوئر دارد.

https://www.instagram.com/rhea_chakraborty/?hl=en

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


دو × 1 =