بازگشت

دعای تضمینی و تجربه شده برای افزایش محبت زن و شوهر

Avatarنویسنده : عصرمگ
۰۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت : ۱۵:۳۷
Rate this post

دعای محبت زن و شوهر : در روابط زناشویی علاوه بر راهکارهای روانشناسی و عاطفی خواندن دعاهای قرآنی و احادیث امامان در جلب محبت و علاقه بیشتر همسر تاثیر بسزایی دارد.در ادامه متن و اعمال دعای محبت را مشاهده خواهید کرد.

 

 دعای محبت زن و شوهر

با عصرمگ همراه شوید …

دعای محبت برای افزایش مهر زن و شوهر

 دعای محبت زن و شوهر  :  مهر و محبت افزون بین زن و شوهر به عوامل بسیاری بستگی دارد که مهمترین آنها احترام متقابل می باشد. هرکدام از آنان وظایفی در قبال یکدیگر دارند که با انجام این وظایف محبت بیشتری از همسر خود دریافت می کنند.

 

دعای محبت زن و شوهر  : احترام و اهمیت دادن به همسر، مهیا کردن شرایط مناسب زندگی، همراهی همسر در امور مختلف، پرهیز از بحث و مجادله ‏های بی ‏نتیجه، توجه به خواسته ‏های جنسی ، صداقت و امانت و فداکاری و گذشت، از جمله اموری است که مراعات آن می‏تواند در جلب محبت مؤثر باشد.علاوه بر همه ی این امور دعاهایی نیز وجود دارد که با خواندن آنها می توان به جلب محبت امیدوار شد.دعای محبت

۴۴۴ مرتبه این دعا ی زیر را بر قطعه ای نبات خوانده و به همسرتان دهید تا بخورد.

یا مُقَلِّبَ القلوب قَلِّب قَلبَها و روحَها و جَسدَها علیٰ مَحبَّتی و عشقی و اُنْسی و اُلفَتی و مَوَدَّتی و قبولِ قَوْلی بِحَقِّ یا بَدوح و یا وَدود اَجِب دَعوتی یا وَصْلائیل
در حالتی که زن و شوهر با هم دعوا کرده اند و روی دیدن همدیگر را ندارند و هر دو بر موضع خود لج بازی و پافشاری میکنند ودر این مواقع باید شخص سومی واسطه شود این کار را انجام دهید.
الف :۱۰۰۱ مرتبه ذکر یا وَدود را بر دو عدد شیرینی یا قند یا آب نبات یا زولبیا بامیه یا مقداری شربت شیرین بخواند و به انها داده تا از آن بخورند.
ب:بر روی دو شیرینی یا اب نبات یا زولبیا بامیه یک بار سوره واقعه را بخوانید و بلافاصله بعد از آن این را بخوانید و به خوردشان دهید.
تَوَکَّلوا یا خُدّام هذهِ السُّورَه بِالاُلفَه و المَحَبَّه بَینَ فلان بن فلان و فلانه بنت فلانه بحق هَهْطُوبْ هَهْطُوب لُهوبْ اَجِب یا صَمْتُون ذُوبَهاء و جَمال تَوَکَّلوا یا خُدّام هذهِ السّورَةِ الشَّریفَة بِالمَحبَّة الدّائِمَه وَالوِداد بین فلان بن فلانة و فلانه بنت فلانه بِحَقِّ هذهِ السُّورَةِ عَلَیکُم و طاعَتَها لَدَیْکُم

نکات مهم :

۱- بجای فلان بن فلانه اسم شوهر و مادرش و بجای فلانه بنت فلانه اسم زن و مادرش را بگویید.
۲- در این دستور دوم نمیتوان دعا را بر شربت و چیزهای مایع خواند ولی در دستور اولی می توانید بر روی مایعات و شربت شیرین نیز بخوانید.

اگر بین زن و شوهری اختلاف باشد به نیت مهر و محبت و رفع کدورت یک بار صلوات فرستاده و سوره نساء را بخوانید و پس از آن یازده بار صلوات بفرستید مُحِبّ هم شوند.

دعای زیر را ۱۱ مرتبه بخوانید به این نیت که محبت شما در دل شخص مورد نظر بیفتد.

بسم الله الر حمن الرحیم وَالضُّحَی وَاللَّیْلِ إِذَا سَجَی مَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَی وَلَلْآخِرَةُ خَیْرٌ لَّکَ مِنَ الْأُولَی وَلَسَوْفَ یُعْطِیکَ رَبُّکَ فَتَرْضَی أَلَمْ یَجِدْکَ یَتِیمًا فَآوَی وَوَجَدَکَ ضَالًّا َهَدَی وَوَجَدَکَ عَائِلًا فَأَغْنَی فَأَمَّا الْیَتِیمَ فَلَا تَقْهَرْ العجل العجل العجل الساعة الساعة الساعة الوحا الوحا الوحا فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه

خواندن آیه ۲۶ سوره ال عمران برای ۹۵ بار و خواستن محبت از خدا نیز بسیار موثر است.

با طهارت کامل (ثوب و بدن و مکان) و در ساعت سعد خوانده شود. در ابتدای عمل سه مرتبه صلوات بر پیامبر و خاندان پاکش بفرستد و سپس دعای زیر را سیصدو هفتاد مرتبه بخواند:

بسم الله الرحمن الرحیم . قل هو الله احد بحرمه جبرائیل . الله الصمد بحرمه إسرافیل . لم یلد بحرمه میکائیل . ولم یولد بحرمه عزرائیل . ولم یکن له کفوا أحد بحرمه دردائیل مهرائیل .)
در هنگام قرائت مطلوبش را در مقابلش تجسم کند. در خاتمه نیز سه مرتبه صلوات بفرستد.
خواندن کامل سوره طه و ۳۰ بار خواندن آیه آخر سوره توبه پس از نیمه شب جمعه در محبت بین زوجین خیلی موثر است.دعای محبت زن و شوهر   

 

برچسب ها:
‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


 1. Avatarپری :
  ۰۱ بهمن ۹۷

  سلام مادر شوهر اهل دعا گرفتنه دعاهای شیطانی از یهود ی میگیره دایما واسه من دعا میگیره زود عصبانی میشم با همسرم رابطه خوبی ندارم هر جوری دوست دارن با من جلوی همسرم با من بر خورد میکنه همسرم انگار دهنش قفله نمیتونه چیزی بگه هیچ چیزی ب عنوان راز بین من همسرم نیست باید حتما ب مادرش بگه از اینکه تو خونه مادر شوهرم چیزی بخورم میترسم هر وقت از خونش میام دعوامون میشه بعد از ۵ سل تونستم از مادر شوهرم جدا بشم ولی اونقدر دعا میگیره واسم نمیتونم از خونه بیرون برم الکی اعصابم خورده چهرم روز ب روز بد تر میشه پوستم رو ب تیرگی رفته همسرم اصلا بهم پول نمیده نمیزاره خونه برادر یا مادرم برم شاید ۱ بار خونه مادر برم مجوز مهد گرفتم ولی نمیتونم مهد رو راه بندازم فقط دوست دارم بخوابم امسال تا پای طلاقم رفتم ولی بخاطر دوقلوهام پشیمون شدم میتونید راهی رو بهم نشون بدید

  • Avatarعصرمگ :
   ۰۱ بهمن ۹۷

   دوست عزیز به شما توصیه میکنم به خدا و ائمه اطهار توسل جویید چرا که فقط خداوند بر اعمال و کردار تفرقه افکن انسانها آگاه و عالم است و شک نکنید که طلسم و جادو کردن آخر و عاقبت وحشتناکی برای آن فرد خواهد داشت و شما عاقبت افرادی که خواهان برهم زدن آرامش و زندگیتان هستند را با چشمان خود در این دنیا خواهید دید . باز هم توصیه داریم فقط به خدا توکل کنید . نمازتان را اول وقت بخوانید و در همه حال ذکر خدا گویید و مطمئن باشید قویترین طلسمات هم نمیتوانند بر اراده و خواست خداوند پیروز شوند .
   سربلند و پیروز باشید …بخش ادعیه و اذکار سایت عصرمگ

18 + 7 =