بازگشت

راههای فوری از بین بردن موهای زائد پشت لب قبل از عروسی

Avatarنویسنده : عصرمگ
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت : ۲۲:۳۹
از بین بردن موهای زائد پشت لب
Rate this post

راههای فوری از بین بردن موهای زائد پشت لب , موهای پشت لب از آن دسته موهای زائد و مزاحمی هستند که تأثیری منفی روی زیبایی و ظرافت زنانۀ یک بانو دارند.

 از بین بردن موهای زائد پشت لب

 

همیشه خانم‌ها با از بین بردن آن‌ها مشکل دارند و این مسأله در روزهای قبل عروسی بیشتر هم می‌شود. بنابراین، “عصرمگ” برای رفع موهای زائد پشت لب به سراغ قفسه‌های آشپزخانه‌ات رفته تا با کمک روش‌های خانگی بتوانی آن‌ها را به سرعت از بین ببری و البته نتیجۀ آن نیز بلند‌مدت‌تر باشد.

 

زردچوبه: زردچوبه یکی از محصولات شگفت‌انگیز در محصولات زیبایی است که به از بین بردن موهای زائد صورت نیز کمک می‌کند. برای این کار زردچوبه را با شیرخشک و مقداری آب مخلوط کن تا به شکل خمیر در بیاید. سپس، خمیر را روی پشت لب خود بمال. پس از گذشت نیم ساعت، آن را با آب سرد بشور و شاهد نتیجۀ آن باش.

 

آرد: کارشناسان می گویند که خمیر آرد یکی از ساده‌ترین و ارزان‌ترین راه‌ها برای حذف موهای زائد بالای لب است. برای این کار، آرد را با شیر مخلوط کن تا به شکل خمیر در بیاید. سپس خمیر را پشت لب خود بمال و سریع آن را بردار. با این روش طبیعی می‌توانی، موهای زائد بالای لب را خیلی سریع برداری.

 

شکر و آب لیمو: این مخلوط در از بین بردن، نرم کردن و کاهش رشد موها بسیار مؤثر است و ترکیب ویژه‌ای برای هر عروس خانمی است که دوست دارد از شر موهای زائد بدنش رها شود. برای این کار شکر را با آب لیمو مخلوط کن تا نرم شود و به حالت خمیری دربیاید. آن را به قسمت مورد نظر بمال تا موهای زائد از بین برود. البته توصیه می‌کنیم که قطعه‌هایی از یخ را نیز روی این قسمت‌ها بگذاری تا از حساسیت و یا قرمز شدن پوست پیشگیری کنی.

این مخلوط‌ها تنها مختص قبل از عروسی نیستند و می‌توانی در مواقع ضروری حتی در طول سفر ماه عسل نیز از آن‌ها استفاده کنی.

از بین بردن موهای زائد پشت لب

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


10 + دو =