بازگشت

راه حل ساده برای ارسال شدن کد فعالسازی تلگرام در دسکتاپ و اندروید

Avatarنویسنده : عصرمگ
۰۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت : ۲۳:۱۸
ارسال شدن کد فعالسازی تلگرام در دسکتاپ و اندروید

راه حل ساده برای ارسال شدن کد فعالسازی تلگرام در دسکتاپ و اندروید … یکی از مدیران تلگرام طلایی و هاتگرام: به احترام فضای قانونی کشور سرورهای این دو کلاینت تلگرام (هاتگرام-تلگرام طلایی) بعد از غروب امروز …

 

ارسال شدن کد فعالسازی تلگرام در دسکتاپ و اندروید

با عصرمگ همراه شوید …

یکی از مدیران تلگرام طلایی و هاتگرام: به احترام فضای قانونی کشور سرورهای این دو کلاینت تلگرام (هاتگرام-تلگرام طلایی) بعد از غروب امروز مورخ ۹۸/۳/۳۱ خاموش می‌شود.
بنا داریم تا یک پروژه بومی رابه زودی به بازار عرضه کنیم اما چون در تعداد سرورها محدودیت داریم باید در ابتدا زیرساخت نرم افزاری تلگرام طلایی و هاتگرام از این سرورها پاک شود تا بتوانیم پروژه بومی را بر روی آن راه اندازی کنیم،همچنین نسخه بومی باید توسط گوگل پلی تایید شود.

 

ارسال شدن کد فعالسازی تلگرام در دسکتاپ و اندروید

 

{با تاکید بر اینکه هدف ما از قطع کردن سرورهای تلگرام طلایی و هاتگرام از نسخه اصلی تلگرام تمکین به قانون داخلی کشور است} از حدود ساعت هشت و نیم امشب تا ۹ و نیم امشب ارتباط این دو کلاینت با نسخه اصلی تلگرام قطع می‌شود.

اپلیکیشن ها از روی گوشی کاربران به دلیل اینکه آرشیوشان حفظ شود، پاک نمی‌شود. گفتنی است مدیران این کلاینت ها یک روز زودتر از مهلت داده شده تصمیم گرفتند کلاینت های خود را از دسترس خارج کنند.
خبری مبنی بر مسدود شدن کد دریافت راه‌اندازی تلگرام توسط اوپراتورهای داخلی در فضای مجازی دست به دست میشود.

این درحالیست که با روشن بودن #فیلترشکن همچنان کد دریافت ورود به تلگرام فعال است و اتفاق جدیدی رخ نداده است.

با این وجود فعلا بهتره بی دلیل آزمایش نکنیم و تلگرام اصلى رو به هیچ وجه از گوشی هاتون حذف نکنید و دو نسخه اصلى تلگرام را حتما رو گوشى هاتون نصب داشته باشید.

از ساعتی قبل، مشکل عدم دریافت پیامک تایید تلگرام بروز کرده بود که این مشکل حل شد.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


7 − 3 =